لیست کسب و کار های طراحی سایت
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

طراحی سایت

3156 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

طراحی سایت (web design) پروسه ای است که برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع رسانی، ارائه خدمات و فروش محصولات انجام می شود. در طراحی وب سایت لایه سازی صفحات، طراحی گرافیکی و تولید محتوا براساس قوانین و اصول اولیه در سئو انجام می شود تا یک سایت قدرت لازم برای معرفی و ارائه خدمات به کاربران را داشته باشد. طراحان سایت با کمک هنر، خلاقیت، دانش فنی می توانند به بهترین شکل انواع سایت های فروشگاهی، شرکتی و غیره را طراحی کنند. در طراحی سایت حرفه ای افراد و متخصصان مختلفی نقش دارند که می توانند به کمک تجربه  و مهارت خود بهترین طراحی ها را برای انواع سایت داشته باشند. در ادامه می خواهیم در مورد عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت، چگونگی طراحی سایت اینترنتی بپردازیم با ما همراه باشید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت اینترنتی

طراحی سایت های اینترنتی باید به گونه ای باید که اعتماد و امنیت را در زمان خرید به کاربر القا کند و از او یک مشتری دایمی بسازد. اولین برخورد کاربر با مراجعه به سایت تاثیر فوق العاده ای در جذب آن دارد. این موضوع در مورد اکثر طراحی وب سایت های اینترنتی صدق می کند. به طور کلی طراحی وب سایت اینترنتی باید براساس عناصر جذاب بصری، استراتژی فروش، اصول روانشناسی طراحی شود. چنانچه تمام موارد در طراحی سایت های اینترنتی رعایت شود تاثیر مثبت آن در جذب مشتری مشاهده می شود. طراحی وب سایت اینترنتی باید براساس اصول سئو به صورت حرفه ای انجام شود، چنانچه بهینه سازی سایت از همان ابتدا پایه گذاری شود با تولید محتوا مناسب می توان به اهداف مورد نظر در کسب و کار دست پیدا کرد. در طراحی وب سایت مناسب اینترنتی باید خود را جای مشتری قرار دهید و انتظارات و نیازهای احتمالی او را حدش بزنید و پس از آن تمام نیازهای او را برآورده سازید. از مهمترین ویژگی های سایت های اینترنتی سرعت بالا، توضیحات جامع و کامل، سادگی سایت، گفتگوی آنلاین با فروشندگان، ارائه تخفیف و مشاوره است که با توجه به آن ها می توان بهترین سایت اینترنتی را طراحی کرد.    

چگونه آموزش طراحی سایت را شروع کنم؟

امروزه آموزشگاه های مختلفی در سراسر کشور وجود دارند، که دوره های طراحی سایت را برای علاقه مندان به یادگیری برقرار می کنند. همچنین فیلم ها و کتاب های آموزشی بسیاری در سراسر اینترنت وجود دارند، که در دو نوع پولی و غیر پولی به افراد علاقه مند عرضه می گردند. سایت های بسیار مشهوری از قبیل w3schools، Bit Degree، Code Conquestو موارد دیگر هستند که به صورت کاملا ساده و به صورت رایگان طراحی سایت را به شما آموزش می دهند. یکی از سوالات بسیار رایج خیلی از کاربران، نحوه شروع آموزش طراحی سایت است. به دو مدل روش کلی می توان یک سایت اینترنتی را طراحی کرده و از آن درآمد کسب کنید. روش اول طراحی سایت بدون استفاده از هیچ نوع دانش کد نویسی بوده و روش دوم طراحی سایت از دانش کد نویسی است. می توان زبان های برنامه نویسی از قبیل PHP، html، Css و غیره را مطالعه کرده و با استفاده از آن ها یک سایت را به طور کامل طراحی کنید. با استفاده از  cms یا سیستم های مدیریت محتوایی مانند وردپرس می توان بدون هیچ دانش کد نویسی، یک سایت اینترنتی برای خود ساخته و از آن درآمد کسب کرد. 

هزینه طراحی سایت

از مهمترین مواردی که در طراحی سایت عنوان می شود موضوع هزینه و قیمت طراحی وب سایت است. قیمت طراحی وب سایت براساس امکانات در نظر گرفته شده در پروژه و نوع آن محاسبه می شود. به طور کلی برای تعیین قیمت طراحی وب سایت عوامل مختلفی از جمله وردپرس یا اختصاصی بودن طراحی، زبان برنامه نویسی، رابط کاربری، دامنه و هاست، مدت زمان تحویل پروژه، خدمات پشتیبانی و غیره موثر هستند که با توجه به هر یک از آن ها قیمت نهایی به مشتری اعلام می گردد. چنانچه مشتری سایر درخواست سرویس های دیگری در طراحی سایت داشته باشد با توجه به نوع و مدت زمان انجام آن قیمت گذاری طراحی وب سایت انجام می شود.

 

چگونه هزینه طراحی سایت شرکتی تعیین می گردد؟

شرکت طراحی سایت

شرکت های طراحی وب سایت با توجه به نیازمندی مشتریان و اهداف مورد نظر کسب و کار هر یک از آن ها اقدام به طراحی وب سایت می کند. زمانی که تصمیم به سفارش طراحی به شرکت طراحی سایت معتبر می گیرید می بایست به نکاتی توجه داشته باشید و براساس آن پروژه طراحی سایت را به شرکت معتبر طراحی وب سایت بسپارید تا مشکلی در کار ایجاد نشود. شرکت های حرفه ای در طراحی وب سایت معمولا نمونه های خود را به مشتریان به عنوان نمونه کار نشان می دهند تا ان ها با سبک طراحی آن ها بیشتر آشنا شوند و از میان پروژه های انجام گرفته بهترین کار را برای طراحی وب سایت اینترنتی خود انتخاب کنند. همچنین این شرکت ها در مدت زمان مشخص پروژه طراحی وب سایت را به مشتریان خود تحویل می دهند و دارای خدمات پشتیبانی سایت هستند. 

چگونه هزینه طراحی سایت شرکتی تعیین می گردد؟

هزینه ای که شرکت های مختلف برای طراحی کردن یک سایت دریافت می کنند، با همدیگر متفاوت است. به صورت معمول شرکت های مختلف بر اساس مختلفی این هزینه ها را تعیین کرده و به مشتریان ارائه می دهند. یک فرد به تنهایی به اندازه یک شرکت طراحی سایت آگاهی و دانش کافی را برای هزینه های طراحی سایت ندارد. همچنین به عنوان یک فرد عادی و حتی برنامه نویس اطلاعات شما در حد یک شرکت حرفه ای نرم افزار مطالعه و تحقیق نداشته اید. در این بین باید حواس خود را جمع کنید، تا فریب شرکت های گران فروش را نخورده و با یک قیمت متعادل سایت شما طراحی شود. بسیاری از شرکت های امروزی هنوز هم با روش های قدیمی یک سایت اینترنتی را طراحی کرده، که برای هیچ کاربری مقرون به صرفه نیست. شرکتی در زمینه طراحی سایت حرفه ای است که بدون محدودیت یک سایت را طراحی می کند. در واقع اگر کلمه نه را از زبان مدیران یا کارمندان آن ها شنیدید، از غیر حرفه ای بودن شرکت مورد نظر اطمینان حاصل کنید. در واقع با بی اطلاعی از نحوه طراحی کردن یک سایت، شرکت مورد از شما سو استفاده کرده و پول هنگفتی از شما می گیرد. 

طراحی سایت ارزان در تهران

مهمترین نکته ای که در طراحی وب سایت مطرح می شود عدم ثابت بودن قیمت آن است زیرا قیمت طراحی با در نظر گرفتن امکانات، نوع قالب و مدت زمان تحویل پروژه تعیین می شود. در واقع قیمت طراحی بیانگر کیفیت طراحی وب سایت است به گونه ای که نمی توان پروژه ای را که با کیفیت و استانداردهای بهینه سازی با قیمت ارزان انجام داد. چنانچه قصد داشته باشید طراحی سایت ارزان در تهران داشته باشید می بایست خود را با دردسرهایی چون عدم ارائه خدمات پشتیبانی شرکت طراحی وب سایت، هزینه های اضافی برای بهینه سازی و افزایش رتبه سایت آماده کنید. از این رو پیشنهاد می شود طراحی سایت را اصولی و با رعایت قوانین بهینه سازی انجام دهید پس از آن با مشکل و دردسر رو به رو نشوید.

جمع بندی
برای طراحی وب سایت هر کسب و کاری ابتدا نیاز و خواسته های خود را مشخص کنید و براساس آن سفارش طراحی سایت را از شرکت های معتبر بخواهید. در حقیقت تعیین نیاز و خواسته مشتری به طراحان این امکان را می دهد که چه طراحی برای فعالیت کسب و کار شما داشته باشند. طراحی وب سایت استاندارد و باکیفیت علاوه بر جذابیت و کاربر پسند بودن آن به موفقیت شما در کسب و کارتان بسیار کمک خواهد کرد. چنانچه از همان ابتدا طراحی سایت براساس اصول سئو و راهکارهای دیجیتال مارکتینگ باشد در مدت زمان کوتاه به اهداف مورد نظر خود خواهید رسید. متخصصان حرفه ای و باتجربه در این زمینه می توانند شما را کمک و راهنمایی کنند، پس می توانید قبل از سفارش هر نوع طراحی وب سایت با آن ها مشورت داشته باشید و از کمک ان ها بهره مند شوید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های طراحی سایت

بلاگ ها