لیست کسب و کار های ایزوگام
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

ایزوگام

3962 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
5.0

از مهمترین مواردی که با نزدیک شدن فصل پاییز و زمستان بسیاری از افراد به آن توجه می کنند، رسیدگی به سقف ساختمان و ایزوگام کردن آن است. ایزوگام در واقع پوششی بسیار مقاوم که از الیاف مصنوعی و قیر تشکیل شده است و با کمک حرارت بر روی سقف ساختمان یا سایر بخش های مختلف در ساختمان نصب و چسبانده می شوند. از این پوشش مقاوم برای عایق کاری سطوح مختلف چون دیوار، کف و سقف سرویس های بهداشتی و حمام، استخر و غیره برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب استفاده می شود. پوشش های عایق کاری کف و سقف در صورتی که از کیفیت خوبی برخوردار باشند عمر طولانی خواهند داشت. در ادامه می خواهیم بیشتر در مورد این پوشش مقاوم و عایق سقف و کف ساختمان بپردازیم و شما را با انواع آن، شرایط نصب و اجرا در ساختمان و عوامل موثر بر قیمت ایزوگام در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید.

 

 لیست قیمت ایزوگام


شرکت ایزوگام


دسته بندی ایزوگام ها در شرکت های تولید کننده آن ها براساس ماده اصلی تشکیل دهنده، لایه و روکش های آن ها انجام می شود. به طور کلی پوشش های عایق رطوبتی براساس ماده تشکیل دهنده به دو گروه پلیمری و دمیده، براساس لایه و روکش به دو گروه تک و دولایه با روکش آلومینیومی و غیرآلومینیومی تقسیم می شوند. شرکت های تولید کننده انواع عایق های رطوبتی محصولات باکیفیت و مرغوب را برای نصب و اجرا در سقف و کف ساختمان با قیمت مناسب به بازار عرضه می کنند. شناسایی و تشخیص کیفیت ایزوگام یا عایق رطوبتی با ساده ترین روش های آزمایشی انجام می شوند.

در برخی از عایق های رطوبتی به دلیل کیفیت پایین بوی نامطبوع متصاعد می شوند که به دلیل استفاده از پودر معدنی به جای قیر یا پلیمر است. عدم پارگی در عایق های رطوبتی مرغوب و میزان مقاومت کششی در عایق های رطوبتی مرغوب بالاست. چنانچه در ایزوگام ها از مواد پلیمری و قیر نامرغوب استفاده شده باشد به راحتی با کشیدن دست بر روی عایق رطوبتی سیاه شدن دست مشخص می شود. نکته مهم در مورد عایق های رطوبتی مراقبت و نگهداری از آن هاست که بسیار اهمیت دارد و نباید کوچکترین خراش یا پارگی در آن ها مشاهده شود در غیر این صورت نمی توان از آن ها به عنوان عایق رطوبتی مطلوب برای ساختمان استفاده کرد.

 

نصب ایزوگام


نصب و اجرای ایزوگام در ساختمان بسیار اهمیت دارد باید توسط نصاب حرفه ای ایزوگام انجام شود تا پس از نصب دردسر و مشکلی وجود نداشته باشد. به منظور انجام حرفه ای و ساده عملیات نصب و اجرای عایق های رطوبتی سقف و کف ساختمان نکاتی وجود دارد که در ادامه به توضیح مختصر آن می پردازیم. برای نصب و اجرای عایق های رطوبتی سقف ساختمان ابتدا از کیفیت و جنس ایزوگام مطمدن شوید. پوشش عایق رطوبتی باید از استاندارد لازم برخوردار باشد و هرچه کیفیت عایق رطوبتی بالاتر باشد مشکلات و خرابی ان کمتر خواهد بود.

 

نصب ایزوگام


پس از مطمئن شدن از کیفیت عایق رطوبتی نوبت به شرایط سطح پشت بام و دیوار ساختمان می رسد. سطح زیر نصب ایزوگام در مقاومت و دوام آن نقش مهمی دارد. عایق رطوبتی روی سطوح چوب، سرامیک، فلز به خوبی نصب نمی شود و در طولانی مدت احتمال جداشدن آن از سطح وجود دارد. مناسب ترین سطوح برای نصب و اجرای انواع عایق های رطوبتی سطوح آغشته به قیر است. همچنین می توان در سطوح بتنی و سیمانی عایق مقاوم و استاندارد رطوبتی را برای مدت طولانی نصب کرد. مناسب ترین روش عایق کاری سرویس های بهداشتی استفاده از قیرگونی در کف و سقف است. 

 

 لیست قیمت ایزوگام


برای  انتخاب و خرید ایزوگام مهمترین فاکتور قیمت رول ایزوگام است. عوامل مختلفی بر روی قیمت عایق های رطوبتی تاثیر می گذارند که از مهم ترین آن ها می توان به نوع و کیفیت عایق رطوبتی،  داشتن نشان استاندارد، وجود ضمانت نامه کتبی و بیمه معتبر جهت خرید، خدمات پس از فروش و غیره اشاره کرد. با در نظر گرفتن این عوامل می توان بهترین و مرغوب ترین انواع عایق های رطوبتی پوششی را برای ساختمان انتخاب و خریداری کرد. البته به این نکته همیشه توجه داشته باشید که قیمت بالا در انواع عایق های رطوبتی پوششی دلیل بر کیفیت و مرغوبیت آن ها نیست. شما می توانید با تحقیق در این زمینه با شرکت های تولیدکننده معتبر و حرفه ای در این زمینه آشنا شوید و از ان ها محصولات استاندارد و با کیفیت را خریداری کنید.

 

شرکت ایزوگام


جمع بندی
عایق های پوششی رطوبتی کاربردهای فراوانی در ساختمان دارند که علاوه بر نصب در پشت بام و کف ساختمان در مکان های دیگر از جمله استخر، باند فرودگاه، سد و غریه نصب و اجرا می شوند. ایزوگام در مقایسه با سایر عایق های حفاظتی باکیفیت تر است و به راحتی در محل نصب و اجرا می شود. از این رو به دلیل کیفیت و ماندگاری بالا و قیمت مناسب آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است و همین موضوع موجب اهمیت نصب آن در ساختمان شده است. شرکت های تولید کننده انواع عایق های پوششی رطوبتی انواع عایق های رطوبتی را با قیمت رول مناسب تولید و به بازار عرضه می کنند. روش تشخیص عایق های پوششی رطوبتی باکیفیت کار سختی نیست با کمی دقت و توجه در آن می توانید نمونه باکیفیت ایزوگام را از نمونه بی کیفیت آن تشخیص دهید. چنانچه قصد خرید عایق های پوشش رطوبتی را دارید می توانید از کارشناسان حرفه ای و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های ایزوگام

بلاگ ها