لیست کسب و کار های شلوار
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

شلوار

4060 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
5.0

امروزه شلوار نوعی پوشش عام برای زن و مرد در نظر گرفته می شود که در واقع از کمر تا مچ پای آن ها را می پوشاند. ابتدا این پوشش تنها برای آقایان استفاده می شد اما با گذشت زمان و تغییر در طراحی و نوع پوشش افراد، خانم ها نیز به اندازه آقایان از این لباس استقبال کردند و مورد توجه آن ها در پوشش های روزانه قرار گرفت. این پوشش ها را با توجه به جنس پارچه و نوع دوخت آن ها به انواع جین، پارچه ای، کتان، مام استایل دسته بندی می کنند. از میان آن ها شلوار جین جزو پرطرفدارترین لباس هاست که مورد پسند خانم و آقایان با هر نوع سلیقه است. در ادامه می خواهیم به بررسی و معرفی انواع شلوارهای مناسب برای زنان و مردانی که به نوع پوشش و طراحی لباس خود اهمیت می دهند بپردازیم.    

 

معرفی انواع شلوار زنانه و مردانه


معرفی انواع شلوار زنانه و مردانه

انواع مدل و طرح شلوار زنانه و مردانه را می توان با هر نوع سبک و طراحی لباس به راحتی هماهنگ کرد. این پوشش برای هر فصل از سال مناسب است و به آسانی با انواع سبک پوشش هماهنگ می شود. مهمترین نکاتی که در زمان انتخاب این پوشش باید در نظر گرفته شود شامل اندازه، رنگ و مدل آن است. اندازه و مدل شلوار تاثیر مستقیم بر روی نوع پوشش افراد می گذارد. از این رو پیشنهاد می شود که در زمان انتخاب و خرید آن به اندازه و طرح انتخابی فراوانی داشته باشید.    

 

شلوار جین

 


شلوار جین از محبوب ترین و پرطرفدارترین پوشش ها برای زنان و مردان با هر نوع سبک طراحی لباس و هر رده سنی است که از گذشته تا به امروز به عنوان پوشش خاص و جذاب همراه آن ها بوده است. همچنین می توان پوشش جین را براساس فرم بدن و سلیقه شخصی انتخاب و خریداری کرد. لباس های جین را به دلیل گسترگی در طرح، مدل و جنس به عنوان پوشش مناسب در روزهای گرم تابستان و روزهای خنک و سرد پاییز و زمستان می توان استفاده کرد.

 

 شلوار مام استایل

 


شلوار جین مام استایل یکی از انواع پوشش های قدیمی است که امروزه دوباره وارد صنعت مد و طراحی لباس شده است و از آن در سبک های مختلف پوشش افراد استفاده می شود. این پوشش در واقع جین هایی هستند که دارای رنگ آبی متوسط با پاچه راسته و فاق بلند هستند. تنها تغییری که در این نوع از پوشش های جین از گذشته تا به امروز مشاهده می شود این است که امروزه پاچه شلوارهای جین مام استایل را تا می زنند تا زیبا و بروز شود.

 

 شلوار مام استایل


 شلوار زاپ دار


 جین زاب دار مدل جدیدی از شلوارهای جین مورد علاقه پسران و دختران جوان است که با ورود آن به صنعت مد و لباس با استقبال خوبی رو به رو شد. منظور از جین های زاب دار همان جین های زخمی و پاره است. این نوع از پوشش ها از نظر افرادی که سن بالایی دارند بسیار عجیب است اما امروزه اکثر جوانان از این نوع پوشش در هماهنگی لباس های خود استفاده می کنند. جین های زاب دار پاچه های پاکتی دارند و با قد 90 به بازار عرضه می شوند.

 

شلوار اسلش


اسلش به شلوارهای ورزشی اسپرت گفته می شود که مناسب برای زنان و مردانی است که به پوشش های راحت و ورزشی علاقه دارند. به طور معمول جنس آن ها کشباف است و در قسمت کمر آن بند وجود دارد. پوشش اسلش را می توان در زمان تفریح و بیرون از خانه استفاده کرد. این شلوار یکی از راحت ترین و بهترین انتخاب ها برای جوانان و نوجوان در حال حاضر است.  

 

شلوار شش جیب


شلوار شش جیب یکی از پرطرفدارترین انواع پوشش ها برای مردان است که امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار کرده است. این پوشش به راحتی با سبک پوشش کژوال مردان هماهنگ می شود و می توان از آن برای پیاده رویی طولانی و کوهنوردی و غیره استفاده کرد.

 

شلوار اسلش

 


شلوار کتان مردانه


زمانی که از شلوارهای مردانه صحبت می شود اولین گزینه شلوار کتان مردانه به ذهن می رسد که جزو پوشش های ضروری لباس محسوب می شود. در واقع این نوع پوشش همه کاره است و در عین زیبایی بسیار شیک و جذاب است. مناسب برای سبک پوشش روزمره و کژوال مردانه بوده و همچنین برای پوشش های رسمی نیز گزینه مناسبی است.

 

شلوار پلنگی


شلوار پلنگی یکی از انواع پوشش های پرطرفدار میان خانم هاست که زیبایی و جذابیت فوق العاده ای به نوع پوشش آنها می دهد. از این رو اکثر طراحان برای جذابیت بیشتر به لباس از طرح پلنگی در مدل لباس یا شلوار خود استفاده می کنند. 

 

شلوار پلنگی

 


شلوار کردی


شلوار کردی یکی از قدیمی ترین انواع پوشش های محلی افراد کردنشین است. این پوشش به دلیل زیبایی و راحتی امروزه توسط افراد مختلف استفاده می شود. دلیل اصلی استقبال افراد از آن علاوه بر زیبایی، راحتی و خنکی پوشش، کیفیت و قیمت مناسب آن هاست.

جمع بندی
شلوار به عنوان مهمترین بخش در طراحی لباس و پوشش زنان و مردان است که با طرح و رنگ و مدل مختلفی در بازار عرضه می شوند. تنوع در این پوشش به دلیل جنس پارچه، نوع دوخت و طراحی آن فراوان است، از این رو انتخاب و خرید آن کار را برای ما راحت کرده است. مهمترین نکته در زمان انتخاب انواع شلوار توجه به جنس، رنگ و دوخت آن است زیرا در زیبایی نوع پوشش بسیار تاثیر می گذارد و مورد توجه طراحان مد و لباس قرار می گیرد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های شلوار