Loading List Items...

دکوراسیون اداری

711 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
5.0

اگر ارائه دهنده خدمات یا فروشنده کالای بالا هستیددکوراسیون اداری جای تبلیغ شما در این صفحه خالی است

niazito.com

بزرگترین دایرکتوری کسب و کار

همانطور که دکوراسیون منزل در روحیه و نشاط ساکنین آن موثر است، دکوراسیون اداری نیز نقش مهمی در روحیه و کارکرد کارمندان دارد. حضور کارکنان در محیط اداره و اقامت چندین ساعته آنها نیاز به فضایی آرامش بخش دارد و دکوراسیون اداری(Office decoration) یکی از عوامل مهم در ایجاد آن فضا است. فضایی استاندارد و کاربر پسند در محیط اداره طراحی کنید. میز و مبلمان را به صورت شیک و لاکچری بچینید.    

 

	دکوراسیون اداری

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

حال شاید از خود بپرسید که دکوراسیون اداری مناسب چگونه است و چگونه باید اجرا شود؟ همه عناصر محیط در دکوراسیون موثر است. استفاده از رنگ های ساده در دیوارها و مبلمان تأثیر زیادی در جذابیت فضا دارد. رنگ های شاد مانند سفید و زرد باعث روشنایی اداره می شود. استاندارد بودن مبلمان و میز و صندلی ادارات یکی دیگر از عوامل سلامت کارکنان است.

برای Office decoration می توانید از گل و گیاه نیز استفاده کنید. گیاهان طبیعی در اتاق های ادارات موجب می شوند که محیط از حالت سردی و خشکی بیرون آمده و روابط بین فردی را تقویت کند.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

انواع دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری دارای سبک های مختلفی است. در این بخش به انواع آن می پردازیم.

مدرن مینیمالیستی
در این متد لوازم و وسایل به اندازه مورد نیاز بوده و شلوغ نیست. از رنگ های روشن و ساده استفاده می شود. شکل اغلب اشیا مستطیلی، مثلثی و دایره ای است.

کلاسیک
این سبک از دکوراسیون داخلی اداری در بخش های بعدی به آن پرداخته می شود.
روستیک
این سبک چینشی شلوغ دارد و جزئیات آن بزرگ و زمخت است.
کلاسیک تفسیری
اشیا همان حالت قدیمی و کلاسیک خود را داشته و برخی نوآوری ها در آنها اعمال می شود. متد کلاسیک تفسیری اصلاح شده و ظریف است.

ماوریک
رویکرد این متد نوآوری غیر متعارف است. ترکیب حجم و رنگ ها برای اتاق های مشابه، تصادفی است.
رترو
در رترو از رنگ های تند و روش های فانتزی استفاده می شود.
معاصر
رنگ ها گرم و متعادل هستند و بیشتر از وسایل چوبی استفاده می شود.
هایتیک
این سبک مدل خلاقانه دکوراسیون مدرن است. شکلها پرپیچ  و خم و لامپ های خاص از ویژگی های این سبک است. از چرم نیز در این سبک استفاده می شود.

 

انواع دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری کلاسیک

همانطور که گفتیم شما می توانید از تمام عناصر در طراحی دکوراسیون استفاده کنید. سه عنصر مبلمان، نحوه چینش و رنگ از عناصر مهم در این امر است. سبک های مختلفی برای اجرا و طراحی دکوراسیون اداری وجود دارد. سبک مدرن، سبک کلاسیک، سبک اسپرت، سبک هایتیک و سبک رترو از جمله سبک های طراحی دکوراسیون ادارات است. البته لازم به ذکر است که استفاده از هر متد بستگی به عوامل مختلفی دارد. میزان بودجه، موقعیت اداری و کاربری شرکت و غیره در انتخاب این سبک ها دخیل هستند.

در سبک کلاسیک، طراح می خواهد بزرگی و اصالت اداره را به نمایش بگذارد. البته در کنار این نمایش بزرگی، صمیمیت و گرما نیز احساس می شود. از شیشه های رنگی، مبلمان و کف پوش چوبی در سبک کلاسیک استفاده می شود. رنگ های مورد استفاده در این متد معمولا گرم بوده و منبت کاری و نقش و نگار نیز در آن به کار می رود. هزینه اجرایی کردن دکوراسیون اداری کلاسیک در اغلب موارد بیشتر از سبک های دیگر است.

دکوراسیون اداری مدرن

دکوراسیون اداری مدرن دارای ویژگی های گوناگونی است. در این چینش از وسایل مدرن و امروزی استفاده شده و تجهیزات آن پیشرفته است. با این سبک محیط اداره آرامش بخش برای کارهای مختلف است. فاکتور زیبایی و استفاده از وسایل مناسب در دکوراسیون مدرن لحاظ می شود. برقراری ارتباط مناسب بین کارکنان در این سبک مورد توجه قرار می گیرد.   

دکوراسیون اداری لاکچری

چینش و طراحی ادارات به صورت های گوناگون اجرا می شود. طراحی دکوراسیون اداری لاکچری می تواند تأثیر به سزایی بر روی رضایت و حال خوش کارمندان بگذارد. اینگونه طراحی، موجب بالا رفتن راندمان کاری کارکنان می شود. رنگ و نورپردازی و نحوه چینش مبلمان در این سبک مورد توجه قرار می گیرد. هماهنگی بین اجزا از فاکتورهای دیگر دکوراسیون لاکچری است.

 

دکوراسیون اداری کلاسیک

 

در دکوراسیون اداری لاکچری نحوه نورپردازی به صورتی است که نور کافی وجود داشته و باعث خواب آلودگی افراد نمی گردد. در فضای اداری کوچک سعی می شود از پارتیشن برای نیمه خصوصی کردن محیط کارکنان استفاده شود. با ایجاد فضای نیمه خصوصی، تمرکز و راندمان کار بالا می رود.    

دکوراسیون اداری شیک

دکوراسیون اداری شیک دارای طرفداران بسیاری است. کسانی که از این دکوراسیون برای محل کار خود استفاده می کنند؛ محیط را به یک فضای زیبا و مطلوب مبدل می سازند. میز کنفرانس شیک، مبلمان زیبا و تجهیزات مدرن و مناسب همگی باعث می شود که محیط کار به یک فضای دوست داشتنی تبدیل شود.

 

دکوراسیون اداری شیک

دکوراسیون اداری و دفترکار

دکوراسیون اداری و دفتر کار باید به گونه ای باشد که افراد در آن احساس آرامش کرده و احساس صمیمیت در بین کارکنان را بیشتر کند. اضطراب و آشفتگی را کاسته و روابط بین فردی را تقویت نماید. هنگامی که از وسایل چوبی و یا رنگهای گرم و ساده در محل کار استفاده می کنید باعث نشاط و شادابی در روحیه افراد می شوید. 

دکوراسیون اداری فضای کوچک

دکوراسیون اداری فضای کوچک معمولا با فضاهای بزرگ متفاوت است. در این محیط باید از رنگ های روشن و وسایل ساده استفاده کرد. استفاده از مبلمان بزرگ و وسایل زیاد در محیط کوچک باعث خستگی و آشفتگی کارکنان می شود. میز و صندلی و فایل ها باید به تعداد مورد نیاز و در اندازه های کوچک انتخاب شوند. اشکال ساده اشیا و مبلمان برای دکوراسیون اداری فضای کوچک مناسب است.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته

مبل اداری
درج شده در روز چهارشنبه, 10 دی 1399
183 بار این مطلب دیده شده
0 دیدگاه کابران
رتبه مطلب: بدون رتبه
ادامه مطلب
پارتیشن
درج شده در روز دوشنبه, 8 دی 1399
189 بار این مطلب دیده شده
0 دیدگاه کابران
رتبه مطلب: بدون رتبه
ادامه مطلب