لیست کسب و کار های مشاوره و ازدواج
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

مشاوره ازدواج

14403 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
3.6

مشاوره ازدواج یا واکسنی برای جلوگیری از طلاق؟ مشاوره ازدواج یکی از بهترین مشاوره ها در طول زندگی هر فرد است. این نوع از مشاوره می تواند مربوط به دوره قبل از ازدواج باشد یا بعد از آن ولی اکثر افراد به آن نیازمندند. مشاوره ها به طرق گوناگونی صورت می گیرند. برخی حضوری و بعضی دیگر از طریق آنلاین و یا تلفنی انجام می شود. شما می توانید به هر صورتی که برای شما امکان پذیر است؛ به این امر مهم اقدام کنید.

در طول مشاوره می توانید تمام سوالاتی که در مورد مسائل زناشویی یا روابط خانواده ها و یا نکاتی پیرامون آنها برای شما مطرح می شود را بیان کنید. ما در این مقاله می خواهیم شما را با انواع روش های مشاوره ازدواج و مواردی پیرامون آن آشنا کنیم.

 

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج رایگان

هر شخص قبل از هر تصمیم گیری باید با افراد آگاه مشورت کند. امر ازدواج نیز که یکی از مهمترین تصمیم گیری ها در طول زندگی است، نیاز به مشاوره دارد. زندگی بسیاری از زوجین در سالهای ابتدایی ازدواجشان عالی و کامل به نظر می رسد ولی پس از سپری شدن چند سال، تغییر کرده و دچار بحران می گردد. به همین دلیل باید در تمام سالهای زندگی زناشویی با مشاورین ازدواج در ارتباط باشید.

مشاوره ازدواج رایگان

 

مشاوره ازدواج رایگان در برخی از مراکز مشاوره صورت می گیرد. شما می توانید با این مراکز در ارتباط باشید و به صورت های مختلف از خدمات مشاوره آنها بهره مند شوید. در مراکز مشاوره درباره نکات مختلفی صحبت می شود. برخی از این نکات عبارتند از:

 • خطوط قرمز همسر

هر فردی نسبت به رفتارهایی حساس است و واکنش های شدید نشان می دهد. شما باید این موارد را دانسته و آنها را رعایت کنید.

 • خطوط قرمز خود

مواردی که شما از آنها متنفرید و خط قرمز شماست را به همسر خود بگویید.

 • روش کنترل خشم

راههای کنترل خشم را بیاموزید.

 • مسئولیت پذیری زوجین

انتظار برای تغییر همسر خود نداشته باشید. با مسئولیت پذیری بیاموزید که به جای تمرکز بر روی نقص ها، برای بهبود زندگی مشترک کوشش کنید.

مشاوره ازدواج آنلاین

همانطورکه ذکر کردیم یکی از روش های مشاوره ازدواج، از طریق اینترنت است. در این مدل شما می توانید از طریق اینترنت با مشاوران مختلف مشورت کنید. این روش به دلیل اینکه غیر حضوری است طرفداران بسیاری دارد. در این بخش به مزایای مشاوره آنلاین ازدواج اشاره می کنیم:

 

مشاوره ازدواج آنلاین

 

 • عدم علاقه به حضور در جلسه مشاوره به دلیل شرایط روحی و یا موارد دیگر
 • عدم توانایی برای حضور در جلسات مشاوره به دلیل دور بودن مسافت و یا مواردی از این قبیل
 • هزینه کمتر برای جلسات مشاوره آنلاین نسبت به جلسات حضوری
 • مشکلات سطحی و خفیف روانشناسی برخی از افراد و عدم نیاز آنها به مشاوره در جلسات حضوری

مشاوره ازدواج تلفنی

یکی از روش های مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی است. امکان ارتباط از طریق تلفن با مشاوران یکی از راههای ساده مشورت است. در این روش وقت و هزینه زیادی صرف نشده و افراد می توانند به راحتی با کارشناسان گفتگو کنند. برخی از زوجین به سبب اینکه می خواهند شناخته نشوند و هزینه کمتری بپردازند این روش را ترجیح می دهند. گرچه این روش به سبب اینکه کارشناس از حالات و رفتار زوجین اطلاع پیدا نمی کند، خیلی مطمئن و کاربردی نیست؛ اما به سبب آسان بودن ارتباط، طرفداران زیادی دارد.

 

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج آنلاین رایگان

مشاوره ازدواج آنلاین رایگان در برخی از سایت ها امکان پذیر است. شما می توانید بدون صرف هزینه و وقت اضافی با کارشناسان خبره در ارتباط بوده و با آنها در این زمینه مشورت کنید. مشاوره آنلاین به سبب اینکه در هر مکانی امکان پذیر است، بسیاری از افراد آن را ترجیح می دهند. شما به این طریق می توانید در هر مکانی که هستید و موقعیت مشاوره آنلاین دارید؛ با کارشناسان گفتگو کنید.  

 

مشاوره ازدواج آنلاین رایگان

مشاوره ازدواج تهران

مشاوره ازدواج همانطور که در بخش اول اشاره کردیم قبل و بعد از ازدواج مفید و ضروری است. شما اگر قبل از ازدواج با کارشناسان مشورت کنید، موارد مهم و ضروری را به شما گوشزد می کنند. به این ترتیب اشتباهات کمتر شده و در زندگی زناشویی موفق تر عمل می کنید. شناخت طرفین بیشتر شده و یکدیگر را بیشتر درک می کنید. مشاوره ازدواج در اکثر شهرها توسط متخصصین انجام می شود. مشاوره ازدواج تهران در تمام مناطق شهر امکان پذیر است. 

هزینه مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج دارای هزینه های متفاوتی است. هر کسی بر اساس استطاعت مالی و وقت خود جلسات مشاوره ای را در نظر می گیرد. در این جلسات مشاوره نقاط ضعف و قوت زوجین شناخته شده و برای یکدیگر نمایان می شود. در مشاوره ازدواج مشکلات روانی و شخصیتی کشف شده و به طرف مقابل گوشزد می شود. هزینه مشاوره قبل از ازدواج هر چقدر هم زیاد به نظر برسد؛ به دلیل اینکه موجب پایداری و استحکام ازدواج است، باز هم امری مقرون به صرفه محسوب می شود. 

 

مشاوره ازدواج تهران

سوالات مشاوره ازدواج

قبل از ازدواج سوالاتی طی یک پرسشنامه از زوجین پرسیده می شود. این سوالات کمک می کند تا زوجین نقاط قوت و ضعف ارتباط خود را کشف کنند. هرچه شناخت زوجین نسبت به هم بیشتر باشد، انتظار پایداری ازدواج نیز بالا رفته و این سوالات موجب شناخت بیشتر طرفین می شود. سوالات پرسشنامه ازدواج در این زمینه ها است:

 • روش و نحوه برقراری ارتباط بین زوجین
 • روش مدیریت اختلافات
 • میزان اهمیت پول در زندگی از نگاه طرفین
 • میزان حساس بودن طرفین در روابط جنسی
 • زمان بچه دار شدن و تعداد آنها
 • میزان اهمیت مسائل فرهنگی و مذهبی در طرفین
 • میزان رابطه با دوستان و خانواده
 • سوالاتی درباره مسائل عاطفی زوجین
   

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های مشاوره و ازدواج

بلاگ ها