لیست کسب و کار های لیزر
لیزر
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لیزر

2597 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

همه ما تقریبا با لیزر آشنایی داریم، چرا که بیشتر کارهای صنعتی و غیره با لیزر انجام می شود. لیزر دستگاهی است که از راه فرایند توان بخشی نوری، اشعه ای از نور یکپارچه را می تاباند. لیزر انواع گوناگونی دارد که همه آن ها متشکل از قسمت های مختلف هستند که یک مجموعه را شکل می دهند. از انواع لیزرهای موجود در بازار می توان به لیزر رنگی، لیزر برقی، لیزر گازی، لیزر فیبر، لیزر دیود و لیزر حالت جامد اشاره کرد.

از دیگر کاربردهای لیزر می توان به حذف موهای زائد اشاره کرد. اگر از شیو موهای خود با بند، اپیلاسیون و روش های دیگر خسته شده اید، می توانید از لیزر جهت حذف موهای زائد خود کمک بگیرید. لیزر نور مستقیم خود را به فولیکول های مو ساطع می کند. رنگدانه موجود در فولیکول ها نور را به خود جذب می کنند و همین امر سبب از بین رفتن موها می شود. بهره گیری از لیزر درمانی به دلیل تاثیر خوب آن بسیار متداول گشته است.

 

	لیزر

قیمت لیزر موهای زائد

برای حذف موهای زائد دستگاه لیزر کمک زیادی می کند. لیزر ها انواع مخلتلفی دارند که قیمت آن ها نیز متفاوت است. لیزر الکساندریت، لیزر دایود و لیزر ان دی یانگ از جمله لیزرهای مورد استفاده در کلینیک های زیبایی هستند که قیمت آن ها گرانتر است و تاثیر بهتری در حذف موهای زاید دارند.

انواع لیزر های خانگی با برندهای مختلف تولید شده است که قیمت لیزر های خانگی از دومیلیون به بالا هستند و برای کسانی که می خواهند در خانه استفاده کنند همیشه قابل دسترس خواهد بود.

 لیزر خانگی 

لیزر خانگی نسبت به لیزرهای دیگه از قیمت مناسبی برخوردار است. معمولا پس از دومرتبه استفاده از لیزر نتایج خود را نشان می دهد و برای گرفتن نتیجه قطعی بهتر است تا 6 جلسه این کار را تکرار کنید. دردستگاه لیزر خانگی از تکنولوژی IPL استفاده شده که روشی نوین جهت از بین بردن موهای زائد در خانه است.

این دستگاه ها، پرتویی از نور را به ریشه مو ساطع می کنند و موجب از بین رفتن فولیکول مو می شوند. دستگاه های لیزر خانگی برای قسمت های مختلف بدن طراحی شده اند و یک دستگاه پاسخگوی حذف تمام قسمت های بدن نیست از این رو هنگام خرید دستگاه لیزر خانگی نیاز خود را بسنجید.

در حین استفاده از لیزر حتما از عینک مخصوص و دستکش استفاده کنید تا چشمهایتان آسیب نبیند. قبل از لیزر پوست باید خشک و تمیز باشد و از مواد آرایشی استفاده نگردد. پس از لیزر نیز پوست را تمیز نگه داشته و از نور آفتاب فاصله بگیرید.

 

قیمت لیزر موهای زائد

عوارض لیزر

پس از استفاده از دستگاه لیزر و رفع موهای زائد ممکن است عوارضی ایجاد شود که بیشتر آن ها موقتی هستند. در صورت بروز عوارضی که چند روز طول کشیدند، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

 قرمزی پوست: دستگاه لیزر برای حذف موهای زائد فولیکول مو را نشانه می گیرد. بدن به این فرایند عکس العمل نشان داده و اغلب افراد دچار قرمزی پوست می شوند. گاهی اوقات نیز ناحیه مورد درمان متورم می گردد. البته این عوارض موقتی و گذرا هستند؛ همان طور که استفاده از واکس برای رفع موهای زائد موجب قرمزی پوست می شود و بعد از مدت کوتاهی قرمزی پوست کشیده می شود. برخی از پزشکان از بی حسی موضعی جهت رفع عوارض آن استفاده می کنند.  این قرمزی تنها چند ساعت پس از درمان فروکش می کند، اما شما می توانید برای بهبودی سریع آن از کیسه آب یخ استفاده کنید.

  پوسته پوسته شدن: گاهی اوقات افراد پس از درمان در ناحیه لیزر شده دچار پوسته پوسته شدن می شوند که این عارضه نیز موقتی است و در صورت بروز این عارضه می توانید از کرم مرطوب کننده به موضع بمالید تا بهبودی حاصل شود.

    تغییر در رنگ پوست: برخی از افراد پس از استفاده از لیزر احساس تغییر رنگ در پوست خود کرده اند. این  عارضه پس از گذشت چند ساعت برطرف خواهد شد؛ پس جای نگرانی نیست. 

   آسیب چشم: دستگاه لیزر طی حذف موهای زائد اشعه و نور قدرتمندی از خود ساطع می کند که نگاه مستقیم به آن باعث چشم درد و آسیب های چشمی می شود به همین دلیل بهتر است هم اپراتور و هم بیمار از عینک های مخصوص استفاده کنند تا به چشم آن ها آسیبی وارد نشود.

احتمال بروز عفونت: احتمال دارد به فولیکول های مو آسیب وارد شده و دچار عفونت شود. در صورت مشاهده عفونت بهتر است مانند زخم از آن مراقبت کرده و با متخصص پوست صحبت کنید.

کلینیک لیزر موهای زائد

کلینیک لیزر موهای زائد با توجه به افزایش مراجعان در همه شهرها در حال گسترش است. دستگاه های لیزر روز به روز پیشرفت می کنند و اثر آن ها بر رفع موهای زائد افزایش می یابد. هر چه کلینیک به دستگاه های به روز تر و مدرن تری تجهیز شده باشد، انتظار می رود اثرگذاری بهتری بر از بین رفتن موهای زائد داشته باشد؛ به مراتب هزینه لیزر نیز بالاتر خواهد رفت.

در حال حاضر استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد یکی از راه های مؤثر و ایمن محسوب می شود. اما گاهی اوقات پیش می آید که افرادی از نتیجه درمان رضایت کافی را ندارند. تجربه ثابت کرده است که عدم رضایت این افراد به دلیل مراجعه به کلینیک های است که کیفیت کار آن ها پایین بوده و یا دستگاه لیزر مطلوبی برای این کار خریداری نکرده اند.

 

عوارض لیزر

 

یکی کلینیک خوب از باید مجوز رسمی از سازمان بهداشت را کسب کرده باشد و قبل از درمان جلسات مشاوره با بیمار داشته باشد و راهنمایی های لازم را به بیمار بکند تا پس از مراجعه به کلینیک به راحتی مورد درمان قرار بگیرد. بهترین کلینیک ها قیمت های معقول و منطقی برای ارائه خدمات خود تعیین می کنند. کلینیک های زیبایی باید از محیط آن گرفته تا تمام وسایل مصرفی تمیز باشند. در صورتی که اپراتور در کار خود مهارت لازم را داشته باشد و برای انجام لیزر موهای زائد مجرب باشد، لیزر درمانی شما بهتر و مؤثرتر خواهد بود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته