لیست کسب و کار های رزرو نوبت دکتر
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

رزرو نوبت دکتر

3533 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

هنگامی که بیماری و مشکل های جسمانی به سراغ اشخاص می آیند، فرد ناگزیر است که به دکتر مراجعه کند. در اولین قدم بایستی تعیین شود که بیماری شخص مربوط به کدام حوزه است. به طور مثال درد قفسه سینه می تواند به عوامل مختلفی از جمله مشکلات گوارشی، معده و قلب مرتبط باشد. در مرحله بعدی پیدا کردن یک دکتر متخصص در زمینه بیماری خود مقوله ای بسیار پیچیده است چرا که متاسفانه دکترهای زیادی هستند که در کار خود تخصص کافی را ندارند و عللت بیماری را به اشتباه تشخیص داده و فرد را با هزینه های زیاد و مشکلات دیگر روبه رو می کنند. از سوی دیگر آن دسته از پزشکانی که معروف، شناخته شده و متخصص هستند معمولا مراجعه حضوضری به مطب آن ها و تعیین وقت ویزیت بسیار زمان بر است و ممکن است چندین ماه زمان به طول بیانجامد.

در چنین شرایطی وجود یک سیستم نرم افزاری برای تعیین نوبت رزرو دکتر می تواند بسیار راه گشا باشد. استفاده از یک نرم افزار مناسب در مطب دکتر می تواند به نوبت بیماران رسیدگی کند و از ضایع شدن حق آن ها و اتلاف زمان زیاد برای ارائه خدمات پزشکی جلوگیری کند. در این میان استفاده از سامانه های رزرو نوبت دکترها به صورت آنلاین می تواند بسیار مفیدتر باشد.

سیستم نوبت دهی آنلاین

با گسترش اینترنت در کشور، به تدریج سیستم نوبت دهی سنتی منسوخ و سیستم نوبت دهی آنلاین جای آن را گرفته است. سیستم نوبت دهی آنلاین به مجموعه سیستم پردازشی روی اینترنت گفته می شود که بر طبق تدابیر مراکز پزشکی، برنامه ریزی می گردند و در صورت حضور پزشکان و زمان نوبت دهی را به بیماران اطلاع می دهد. آن گاه کاربران (بیماران) نوبت پزشک مورد نظر خود را اخذ نموده و مبلغ حق ویزیت را از طریق درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت می نمایند.

این سیستم بر پایه نیاز دقیق پزشکان و مراکز درمانی تعریف می شود. این که یک پزشک باشد یا کلینیک یا بیمارستان، تفاوتی ندارد، آن چه اهمیت دارد این است که این سیستم نیاز نوبت دهی آسان بیماران را برطرف کرده و موجب جذب کاربران به سیستم نوبت دهی آنلاین شده است. از طرفی این سیستم توانسته مورد اطمینان بسیاری از پزشکان کشور باشد

 

رزرو نوبت دکتر

سامانه نوبت دهی پزشکان

پزشکان به دلیل مشغله بسیار زیاد خود زمان هایی از شبانه روز را در مطب خود حضور ندارند ولی تمایل دارند در این ساعات نیز خدمات خود را ارائه دهند. در سامانه نوبت دهی پزشکان، امکان خدمت رسانی به بیماران فراهم شده و پزشکان می توانند در این سامانه به صورت آنلاین در بستر وب به بیماران نوبت داده و آن ها را ویزیت کنند و حتی هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنند؛ این امر برای کسانی که از پزشک فاصله زیادی دارند و امکان مراجعه حضوری ندارند مناسب است. شما در هر مکانی قابلیت استفاده از سامانه نوبت دهی پزشکان را خواهید داشت، فقط کافی است گوشی همراه خود را به اینترنت متصل کنید و وارد سامانه شوید تا بتوانید به آسانی نوبت خود را رزرو کنید. این سامانه در سال های اخیر گسترش یافته و اغلب افراد با اخذ نوبت به این شکل از اتلاف زمان خود پیشگیری می کنند. 

نوبت دهی آنلاین پزشکان

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که اسم پزشکی را شنیده اید و علاقه مندید توسط آن پزشک ویزیت شوید ولی آدرس آن را پیدا نمی کنید. در سامانه نوبت دهی آنلاین اسامی پزشکان به همراه اطلاعات دیگری مانند مدرک تخصص و فوق تخصص، شماره تماس و آدرس آن ها ثبت می شود و شما با یک جستجوی ساده می توانید پزشک خود را انتخاب و نوبت خود را رزرو کنید. پزشکان با استفاده از این سامانه و اپلیکیشن های مربوطه به سادگی می توانند نوبت دهی آنلاین به بیماران خود را انجام دهند.

 

سیستم نوبت دهی آنلاین

راهنمای نوبت دهی اینترنتی

اگر شما هم قصد دارید به صورت اینترنتی نوبت خود را رزرو کنید می توانید با مراجعه به وب سایت و یا اپلیکیشین مربوطه دکمه عضویت را زده و عضو سایت شوید سپس با وارد کردن کد ملی و رمز عبور وارد سامانه نوبت دهی شوید. هنگام ثبت نام جهت عضویت حتما رمز عبور خود را یادداشت کنید و شماره همراه خود را به شکل صحیح وارد کنید تا در صورت فراموشی بتوانید رمز عبور خود را بازیابی کنید. اگر رمز عبور خود را یادداشت کنید به راحتی می توانید هر بار وارد سامانه شوید. پس از ورود به سامانه شما با صفحه اسامی پزشکان و تخصص آن ها رو به رو می شوید که می توانید پزشک مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از انتخاب پزشک مورد نظر خود، می توانید دکمه رزرو را انتخاب کنید و برای شما شماره پیگیری ظاهر می شود که با به خاطر سپردن آن به راحتی می توانید نوبت خود را قطعی کنید.

سامانه نوبت دهی اینترنتی

در دنیای کنونی انجام کارها با اینترنت بسیار آسان گشته و برای هر کاری جستجو در اینترنت را انتخاب می کنیم، چون هم در دسترس است و هم کار با آن بسیار ساده می باشد. نوبت دهی حضوری برای بهره گیری از خدمات پزشکی موجب ازدحام و عدم ارائه خدمات به بیماران می شود به همین دلیل همه بیمارستان ها،کلینیک ها، درمانگاه ها و سایر مراکز درمانی سامانه نوبت دهی اینترنتی را راه اندازی کرده اند تا هم خدمات بهتری ارائه دهند و هم رفاه حال بیماران را فراهم کنند. این امر موجب تسریع و تسهیل امور هم برای ارائه کنندگان خدمات پزشکی و هم برای مردم شده است. سامانه نوبت دهی اینترنتی باعث می شود مردم به راحتی پزشک مورد نظر خود را  پیدا کنند و بدون هیچ دردسر و رفت و آمدی نوبت خود را اخذ کنند.

 

نوبت دهی آنلاین پزشکان

مزایای سامانه نوبت دهی آنلاین

سامانه نوبت دهی آنلاین در 24 ساعت شبانه روز فعال بوده و شما در هر زمانی که مایل باشید می توانید نوبت خود را دریافت کنید.
در این سامانه شما قادر به انتخاب هر نوع خدمت یا خدمت دهنده خواهید بود.   
این سامانه به گونه ای طراحی شده است که چنانچه شما بخواهید از نوبت خود انصراف دهید، بتوانید نوبت خود را حذف کنید و یا نوبت خود را جابه جا کنید
برای کسانی که علاقه مند به ویزیت آنلاین هستند، امکان متصل شدن مستقیم به درگاه بانکی جهت پرداخت هزینه فراهم شده است.    

خدمات نوبت دهی اینترنتی

در سامانه نوبت دهی اینترنتی علاوه بر نوبت دهی خدمات دیگری نیز جهت بهبود این سامانه در نظر می گیرند:

  • امکان نمایش پروفایل و رزومه پزشک در سامانه جهت آشنایی بیشتر کاربران
  • امکان نظر سنجی تلفنی پس از دریافت نوبت جهت ارزیابی میزان رضایت کاربران از پروسه نوبت دهی
  • شرح کامل از وضعیت نوبت های اینترنتی

فراهم کردن امکان انتخاب نوبت بر طبق تاریخ و زمان دلخواه افراد و ثبت اطلاعات بیماران برای نوبت تا در هنگام مراجعه به راحتی ویزیت شوند.  

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های رزرو نوبت دکتر