لیست کسب و کار های دندانپزشکی
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دندانپزشکی

3945 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دندانپزشکی یکی از علوم تخصصی است که سلامت و بهداشت دهان و دندان را تامین می کند. همانطور که می دانید دهان و دندان دو عضو مهم در سلامت روح و جسم، زیبایی افراد است. با کمک این تخصص می توان بسیاری از بیماری ها را شناسایی و از پیشرفت آن ها جلوگیری کرد. در حال حاضر بیشتر متخصصین دندانپزشکی در کنار درمان بیماری های دهان و دندان به زیبایی دندان ها بیشتر از سال های قبل توجه می کنند. آن ها پس از تشخیص و برطرف کردن مشکلات دندان ها به دنبال زیبایی بیشتر دندان ها هستند زیرا اعتقاد دارند که با وجود زحماتی که در دوره درمان دهان و دندان می کشند در پایان بیمار از دندان های سالم و زیبای خود لذت ببرد. روش های مختلف و تجهیزات و مواد متفاوتی وجود دارند که متخصصین دندانپزشکی از آن ها برای زیبایی دندان استفاده می کنند. با گسترش علم و پیشرفت چشمگیر در این حوزه شاهد روش های نوین و استفاده از مواد مختلف برای زیبایی دندان ها هستیم. در ادامه می خواهیم به بررسی روش های زیبایی دندان در سایت دندانپزشکی بپردازیم و شما را با کلینیک های دندان پزشکی تهران آشنا کنیم.

 

دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی یکی از مراکز مهم پیشگیری و درمان دهان و دندان است که اکثر افراد با آن در ارتباط هستند و حداقل سالی یک بار به این مراکز برای معاینه یا درمان مراجعه می کنند. تعداد مراکز وکلینیک های دندانپزشکی در تهران بسیار  بالاست و دلیل اصلی آن پیشرفت روز افزون این شاخه از پزشکی است. امکانات رفاهی و برخورداری از تجهیزات مدرن و پیشرفته از نیارهای اولیه مراکز درمان دهان و دندان است که باید به راحتی قابل دسترس باشند. فضای باز، تمیز و عاری از هرگونه بیماری و آلودگی از مهمترین ویژگی های مراکز درمان دندان محسوب می شوند که امروزه به آن بسیار توجه شده است. مواد و تجهیزاتی که در این مراکز و کلینیک ها استفاده می شود باید مرغوب و باکیفیت باشد تا پس از درمان مشکلی برای دندان و دهان بیمار ایجاد  نشود.

 

کلینیک دندانپزشکی

درمان و روش های زیبایی دندان ها

در دندانپزشکی روش های مختلفی وجود دارد که بر روی دندان جهت زیبایی و جلوه خاص انجام می شود. در ادامه می خواهیم به طور خلاصه به توضیح هر یک از درمان های زیبایی دندان بپردازیم. چنانچه بخواهید بدانید چگونه دندانپزشک می تواند با روش های مختلف زیبایی به لبخند شما هدیه کند در ادامه همراه ما باشید.

کامپوزیت دندان Dental composite

کامپوزیت یکی از روش های زیبایی دندان است که با کمک مواد همرنگ دندان و چسب های مخصوص به بخش جلوی دندان متصل می شوند یا به بیان دیگر پیوند می خورند. چنانچه دندان ها ظاهر نامناسبی به صورت جزئی داشته باشند می توان از این روش به زیبایی آن ها بدون انجام ارتودنسی و پرداخت هزینه بیشتر استفاده کرد. کامپوزیت ها در واقع روکش دندان هستند با این تفاوت که استحکام و زیبایی بیشتری دارند و به بافت دندان آسیبی نمی رسانند. از این روش به دلیل راحتی و قیمت مناسب نسبت به سایر روش های زیبایی دندان بسیار استقبال شده است.

ایمپلنت دندان Dental implants

زمانی که دندان به هر دلیلی از دست رفته باشد جای خالی آن زیبایی لبخند افراد را می گیرد. برای جبران این مشکل، ایمپلنت روش و گزینه مناسبی محسوب می شود. ایمپلنت ها معمولا برای بهبود و پرکردن فضای خالی دندان از دست رفته استفاده می شوند اما نمی توان از تاثیر مهم آن در زیبایی دهان و دندان چشم پوشی کرد.

سفید کردن دندان Tooth bleaching

رنگ دندان یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی دندان و لبخند افراد است. دندان های سفید نشان دهنده بهداشت و سلامتی دندان افرادی است که به آن اهمیت می دهند. گاهی رنگ دندان افراد به دلیل مصرف دارو یا استعمال دخانیات تغییر می کند و زیبایی آن از دست می رود. برای جبران آن می توان از روش درمان زیبایی دندان به نام بلیچینگ استفاده کرد. با کمک این روش می توان رنگ دندان و درخشندگی آن را چند برابر کرد.

جراحی لثه gum surgery  

دندان ها تنها با وجود لثه سالم زیبا هستند و این زیبایی موجب لبخند دلنشین افراد می گردد. برخی از افراد به دلایل مختلف نیاز به جراحی لثه دارند تا دندان ها ردیف در کنار هم قرار بگیرند و زیبایی دهان و دندان آن ها چند برابر شود. از این رو دندانپزشک با تشخیص صحیح جراحی لثه را انجام می دهد تا با تنظیم ارتفاع دندان ها زیبایی لبخند افراد را بیشتر از قبل کند.

جمع بندی
علم دندانپزشکی به علمی که به موضوع درمان و ترمیم دهان و دندان می پردازد و دندانپزشک با تجربه و تخصص خود در این زمینه اقدامات لازم در  خصوص بهبود ظاهری کام و لثه، دهان و دندان را برای داشتن لبخند زیبا انجام می دهد. ترمیم و توجه به زیبایی دندان ها روز به روز در حال افزایش است و اکثر افراد به دنبال راه های مختلف جهت زیبایی و بهداشت دهان و دندان می باشند. روش های مختلفی برای زیبایی دندان توسط دندانپزشکان انجام می شود که از مهمترین آن ها می توان به بلیچینگ یا سفید کردن دندان، جراحی لثه، ایمپلنت یا پرکردن فضای خالی دندان، قراردادن روکش بر روی دندان و غیره است. کلینیک های مخصوص دندانپزشکی با کمک تجهیزات مدرن، مواد باکیفیت و برخورداری از کادر حرفه ای و تخصصی خود می توانند در زمان مشخص اقدامات لازم برای درمان و بهبود ظاهری و زیبایی دندان های شما عزیزان انجام دهند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های دندانپزشکی

بلاگ ها