لیست کسب و کار های کارواش در محل
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کارواش در محل

4239 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
3.0

همزمان با گسترش صنایع خودروسازی و ورود حجم بسیار زیادی از خودرو در درون هر کشور، نیاز مبرمی به مکان هایی بود تا در آن شستشوی ماشین انجام شود. نکته جالب و قابل توجه در لغت کارواش است. Car Wash که یک لغت انگلیسی است و از آن جا وارد زبان فارسی شده و برای راحتی در ادای این کلمات در زبان فارسی باقی مانده اند. خدمات کارواش برای ماشین های گوناگون با هدف سرعت بخشیدن به کار شستشوی ماشین در سطح شهر احداث شده اند. کارواش وظیفه شستشوی با کیفیت ماشین را بر عهده دارد. می توان گفت هیچ کس تمایل به نشستن در ماشینی که کثیف است را ندارد و احساس بدی به او دست می دهد. نظافت ماشین بر ماندگاری هر چه بهتر آن کمک کننده بود و موجب دوام آن خواهد شد.

در واقع یکی از موارد اساسی برای هر خودرو شستن منظم و روتین آن است. رسیدگی مداوم به ماشین به سر حال ماندن آن کمک شایانی خواهد کرد. همان گونه که خودرو احتیاج ما را برای رسیدن سریع به مقصد تامین می کنند، آن ها هم نیازهای اولیه ای مانند تامین سوخت، تعویض روغن موتور و فیلتر هوا، بیمه شخص ثالث، تعمیر ایرادات خودرو و شستشو و نظافت را دارند.

 

کارواش در محل

قیمت کارواش در محل تهران

در دنیایی زندگی می کنیم که سرعت حرف اول را می زند به طبع برنامه ریزی انسان نیز باید به گونه ای باشد که موجب تحقق این موضوع باشد. بنابراین انسان ها برای شستشوی ماشین وقت خود را صرف نمی کنند و شستن آن  را به مراکز شستشوی ماشین می سپارند. نخستین بار در سال ۱۹۴۶ کارواش های دستی ابداع شدند و پس از آن با گسترش علم و فناوری کارواش های امروزی متولد شدند. این کارواش ها سرعت بیشتری برای به پایان رساندن شستشوی ماشین دارند. در حال حاضر کارواش های مختلفی در بازار وجود دارد تا بتوان با کمک آن ها شستشوی با کیفیت ماشین را انجام داد. شستشوی ماشین نرخ های گوناگونی دارد. قیمت کارواش در محل نیز به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از آن ها مسافت بوده که روی قیمت کلی تاثیرگذار است. شستشوی ماشین با آب خالی قیمت ارزان تر و کارواشنانو به طبع قیمت بالاتری دارد. نوع ماشین نیز در افزایش قیمت آن موثر است لند کروز نسبت به ماشین های معمولی قیمت بالاتری دارد.

کارواش در محل سیار

گاهی اوقات پیش می آید که ما قادر به جا به جا کردن ماشین نیستیم ولی ماشین نیاز به شستشو دارد، برای این موقعیت ها نیز تدابیری اتخاذ شده است. کارواش سیار به محلی که ماشین قرار دارد مراجعه کرده و با همان کیفیت کارواشماشین شما را شستشو می دهد. برای این که بتوانید این خدمت را دریافت کنید فقط کافی است ۵ دقیقه وقت بگذارید و سفارش خود را ثبت کنید. اگر به هر دلیلی تمایلی برای دریافت خدمت نداشتید مجددا می توانید آن را کنسل کنید. برای دریافت اطلاعات نیز می توانید از کارشناسان پشتیبان کمک بگیرید. آن ها تمام اطلاعاتی را که شما لازم دارید را تمام و کمال در اختیارتان قرار می دهند. تصور کنید زمانی را که قرار است به خرید بروید و یا کار بسیار مهمی دارید که قادر به شستن ماشین نیستید و پس از آن یک قرار مهم کاری دارید، برای زمان هایی که شما در تنگنا هستید کارواش سیار مورد بسیار خوبی برای رفع نیاز شماست. کارواش سیار خدمتی نوین از این مجموعه است که اخیرا ارائه می شود و برای مرتفع ساختن نیازهای افراد عرضه می شود.

 

قیمت کارواش در محل تهران

خدمات کارواش در محل

یکی از خدمات کارواش که به تازگی رواج پیدا کرده و طرفداران بسیار زیادی را نیز به خود اختصاص داده است، کارواش در محل به صورت سیار است. این خدمت کاربردی و جذاب می تواند نیاز شما به شستن ماشین را در منزلتان برطرف کند. زمانی که ماشین شما کثیف است و شما به هر دلیلی قادر به شستن آن نیستید، نباید آن را در همان حال استفاده کنید. بهتر است با مرکزی که خدمات کارواش  مد محل مورد نظر را ارائه می دهند تماس بگیرید. نظافت ماشین شما نشان دهنده نظافت شخصی شماست و بیان می کند که شما آدم منظم و مسئولیت پذیری هستند. این مجموعه با متخصصان خود می تواند در برطرف کردن نیاز شما اقدام کند و شما فرصت بیشتری در اختیار دارید تا به سایر امور محوله بپردازید. شما می توانید تمام خدمات مد نظر خود را از کارواشمد نظر دریافت کنید. کیفیت کارواش در محل با کیفیت کارواشکاملا یکسان است و بین این دو تفاوتی وجود ندارد. شستشوی ماشین در محل موجب می شود تا شما زمان بیشتری برای رسیدگی به کارهای دیگر دارید.

 

خدمات کارواش در محل

زمان مناسب شستشوی ماشین

گاهی اوقات ممکن است از خود سوال کنیم چه زمانی برای شستشوی ماشین مناسب است؟ آیا فرصت آن نرسیده تا ماشین را به کارواش ببرم؟ و سایر سوالاتی که دائما ذهن شما را به خود مشغول می سازد. ما زمان های مختلفی را برای شستشوی ماشین به شما پیشنهاد می دهیم. اگر شما فردی هستید که به نظافت ماشین اهمیت می دهید، پس باید زود با زود ماشین خود را بشویید. اگر در فصل زمستان مجبور به رانندگی هستید و ماشین های دیگر با آب های موجود ماشین شما را مورد لطف خودشان قرار می دهند حتی گرد و خاک های پاییزی نیز به ماشین شما رحم نمی کنند و یا موقعی که ماشین در زیر درخت پارک بوده پرنده ها از خجالت آن در آمده انددر این مواقع می بایست ماشین خود را زود به زود به کارواش ببرید. کارواش تمام موارد گفته شده را با کیفیتی بسیار بالا از بین خواهد برد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های کارواش در محل