لیست کسب و کار های اجاره خودرو
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

اجاره خودرو

2269 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

یکی از دغدغه های اساسی و بسیار مهم برای زوج های جوان نداشتن ماشین برای ماشین عروس است یا این که تمایل دارند در ماشین های لوکس و بهتری مراسم جشن ازدواج خود را به پایان برسانند. بعضی از افراد هم می خواهند تا گردش خود را با خودروهای اجاره ای انجام دهند و نگران نداشتن ماشین نباشند‌. در هر صورت مجموعه ما امکانات بسیار جذابی را برای شما فراهم کرده که از این طریق می توانید خودروهای متنوعی را دیده و پس از بررسی یکی از آن ها را برای ماشین عروس یا گشت و گذار انتخاب کنید. با کمک خودروهای اجاره ای سفری لذت بخش در انتظار شما خواهد بود. شما می توانید یک خودرو را برای چند ساعت و یا حتی برای چند روز اجاره کنید و به امور خود با کمک این خودرو رسیدگی کنید. بعضی مواقع پیش می آید که اتفاقی برای یکی از اعضای خانواده افتاده و شما ماشینی برای بردن آن فرد به بیمارستان ندارید، می توانید از ماشین های اجاره ای کمک بگیرید. این نوع خودروها به شما کمک می کنند تا مشکلات موجود در زندگی هموار شود چه بسا خودروی اجاره ای بتواند جان یک نفر را نجات دهد و یا در خوشبختی یک زوج نقش موثری ایفا کند.

Image

اجاره خودرو در تهران به چه صورت است؟

معمولا اجاره یک خودرو در شهر تهران نسبت به سایر شهرهای دیگر کشور مانند شیراز و اصفهان از نرخ بالاتری برخوردار است. اگر خودرویی که اجاره داده می شود، از نوع لوکس بوده، قیمت این اجاره نیز بیشتر می شود. البته سایت های بسیاری نیز در این زمینه فعالیت می کنند که می توان به راحتی یک خودرو را در تهران اجاره کرد. اجاره کردن این خودرو ها معمولا با هدف مشخص بوده و بعضی از آن ها ممکن است، برای انجام یک جشن عروسی انجام شود. معمولا این خودروها را برای چند روز به شما اجاره می دهند و هر چه تعداد این روزها بالاتر رود، قیمت آن ها نیز به مراتب بالاتر می رود. برندهای مختلفی نظیر بنز، بی ام دبلیو، لکسوس و دیگر برندهای مختلف ماشین هستند. بعضی از افراد صرفا برای اینکه جلوی دوستان خود در اصطلاح کم نیاورند، اقدام به اجاره خودروهای لوکس یا مدل بالا می کنند. بعضی از این سایت های اجاره خودرو با قیمت دو برابر و بسیار گران به افراد مختلف این خودروها را اجاره می دهند. برخی از آن ها در قبال خسارت های احتمالی که به ماشین زده می شود، از آن ها تعهد کتبی دریافت می کنند.  

قیمت خودرو بر چه اساسی تعیین می گردد؟

قیمت خودرو معمولا بر اساس عوامل مختلفی کاهش می یابد، که باعث خرید بسیاری از افراد می گردد. یکی از علت های کاهش قیمت خودرو، تعداد سال های آن است که هر چه به سمت سال سوم می رویم، قیمت خودرو سیر نزولی دارد. میزان کارکرد هر خودرو نیز در کاهش نرخ قیمت خودرو تاثیر گذار است.  اگر کارکرد یک خودرو بیش از سی هزار کیلومتر شود، یک خودروی پرکار محسوب شده و و افت قیمت خودرو افزایش می یابد. میزان اعتبار بیمه خودرو نیز تخفیف آن نیز یکی از عوامل مهمی است که  بر روی قیمت خودرو تاثیر زیادی می گذارد. اگر یک ماشین از بیمه نامه معتبر برخوردار نبوده، به مبلغ بیمه جدید از قیمت کلی آن کسر می شود. رنگ شدگی قطعات خودرو یکی از عواملی است که برای قیمت خودرو تاثیر گذار بوده و بعضی از قطعات از اهمیت بیشتری نسبت به سایر قطعات خودرو برخوردار هستند. می توان مواردی از قبیل رنگ شدگی گلگیر، درب، صندوق و کاپوت را نام برد که باعث کاهش قیمت ماشین های مختلف می شوند. تصادف سنگین یک خودرو نیز باعث افت شدید قیمت خودرو شده و برای مثال تصادفاتی که باعث رنگ شدگی شده یا شاسی خودرو دچار ضربه شدید شود، از عوامل تعیین قیمت خودرو است.    

مدارک لازم برای اجاره خودرو

همان گونه که می دانید اجاره خودرو نیازمند طی کردن مراحلی است تا امنیت خودرو در نزد اجاره دهنده محفوظ بماند. این مراحل تقریبا در تمام مجموعه هایی که خودرو اجاره می دهند طی می شود بنابراین جای نگرانی نیست. شما نهایت در ۵ دقیقه می توانید یک ماشین اجاره کنید و به کارهای خود رسیدگی کنید. شرایط دشوار اقتصادی سبب شده تا هر کسی نتواند ماشین بخرد. یا این که خرید یک ماشین لوکس برای افراد متوسط و فقیر یک رویا باشد ولی با این رویه ای که این مجموعه در نظر گرفته تمام رویاهای شما به حقیقت می پیوندد. زمانی که خودرویی اجاره داده می شود برای باز پس گیری آن مجموعه های مختلف تدابیری را اتخاذ کرده اند که حتی با پیگردهای قانونی نیز همراه است. مدارک لازم برای اجاره خودرو کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی و مدرکی که نشان دهنده محل کار و یا محل زندگی شما باشد.

اپلیکیشن اجاره خودرو

افرادی که به ارائه خدماتی چون اجاره خودرو مشغول هستند با کمک اپلیکیشن ها می توانند بر سرعت ارائه خدمات بیفزایند. با کمک آپ ها می توانید خودروی مد نظر خود را انتخاب کنید بدون آن که نگران استهلاک و موارد فنی خودرو باشید. چنان چه به هر دلیلی ماشین مورد علاقه خود را ندارید یا این که تمایل دارید در زمان مسافرت با ماشیندلخواهتان جا به جا شوید و با  پیدا کردن تاکسی نگران از دست دادن وقت خود هستید، اپلیکیشن اجاره خودرو امکانات مختلفی را فراهم کرده که با آن می توانید مشخصات خودرو را مطالعه کرده، تصویر مربوط به ماشین را نیز مشاهده نموده و بعدا خودروی مد نظر خود را انتخاب کنید.

 

اجاره خودرو در تهران به چه صورت است؟

اجاره ماشین ایرانی درتهران

گاهی اوقات از خانه نشینی بیزار شده و در پی این هستیم تا بدون دغدغه به بیرون از منزل برویم و با حس آزادی بیشتری به تهران گردی بپردازیم. می توانیم یک روز بی نظیر و متفاوت را با اجاره خودرو رقم بزنیم. تهران مناظر طبیعی و تاریخی زیادی برای گشت و گذار دارد که با کمک یک ماشین اجاره ای تمام مسائل و دغدغه شما برای خوش گذرانی از بین می رود. زوج هایی که در تهران هستند نگران برگزاری مراسم ازدواج خود نباشند، با کمک این مجموعه می توانید ماشین مد نظر خود را برای ماشین عروس انتخاب کنید. ماشین های ایرانی گزینه بسیار مناسبی برای تهران گردی محسوب می شوند، ترافیک های بسیار زیاد و طولانی تهران طلب می کند تا ماشین ایرانی برای رسیدگی به امور خود اجاره کنید.

اجاره خودرو کیش

کیش جزیره ای بسیار زیباست که فروشگاه های فوق العاده ای برای خرید کردن دارد. دور بودن جزیره کیش باعث شده تا هر کسی قادر به رانندگی این مسافت نباشد، پس ترجیح می دهند تا به صورت هوایی مسافرت کنند و در جزیره کیش خودرویی را اجاره کنند. اجاره خودرو برای کیش گردی سفر جذابی را برای شما رقم خواهد زد. با یک خودرو به راحتی تمام نقاط جزیره کیش را زیر پا خواهید گذاشت و از مسافرت خود نهایت لذت را می برید. شاید باورش برای شما سخت باشد ولی این مجموعه حتی در جزیره کیش نیز خدمات متنوع خود را به بهترین صورت ارائه می دهد. نقاط طبیعی و جذاب جزیره کیش را با خودرو های اجاره ای به پایان برسانید و از فروشگاه های این جزیره بدون نگرانی دیدن کنید.

 

قیمت خودرو بر چه اساسی تعیین می گردد؟

اجاره خودرو مشهد

شهر مشهد به برکت وجود امام رضا علیه السلام مشتاقان زیادی را به سمت خود می کشاند. زیارت امام مهربانی ها صفایی بی نظیر دارد. شهر مشهد در شمال شرق واقع شده و به علت طولانی بودن مسیر برخی ترجیح می دهند تا پرواز هوایی داشته باشند. پس از طی کردن این مسافت بعضی افراد تمایل دارند تا ماشین اجاره ای درخواست کنند و به زیارت و سیاحت خود در شهر مشهد بپردازند با وجود یک ماشین می توان تمام مکان های مذهبی و مکان های سیاحتی شهر مشهد را گشت. کوه سنگی، طرقبه، شاندیز و غیره نقاط گردشگری و سوای بر زیارتگاه امام رضا علیه السلام امام زادگان مختلفی نیز در سطح شهر مشهد وجود دارد. سوای بر موارد گفته شده مجتمع های فروشگاهی بسیار زیادی در سطح شهر مشهد برای خرید سوغات وجود دارد. برای داشتن یک سفر جذاب و مهیج در مشهد می توانید ماشین مد نظر خود را اجاره کنید.

آیا می توان به رنت کار اعتماد کرد؟

وقتی شما در مسافرت هستید، بی شک اجاره خودرو یکی از مواردی است که به شما کمک می کند تا سفر لذت بخش تری را تجربه کنید. در این شرایط ممکن است تصمیم بگیرید و به رنت کار مراجعه کنید و برای اجاره یک خودرو تصمیم گیری کنید. یکی از سوالات پرتکرار در این مورد این است که آیا می توان به رنت کار اعتماد کرد! بهتر است بدانید که اگر شما برای اجاره خودرو به مراکز معتبر مراجعه کنید، می توانید با خیال راحت مدارک خود را در اختیار آنها قرار دهید و از آنها بخواهید برای شما یک ماشین مناسب در نظر بگیرند!

از طرفی دیگر، اگر برای اجاره خودرو به اشخاص بی نام و نشان، با توجه به این موضوع که قیمتی پایین تر از مراکز قانونی ارائه می دهند، مراجعه کنید، این موضوع می تواند زمینه ساز بروز مشکلاتی برای شما شود. به همین دلیل اگر می خواهید سفر خوبی را تجربه کنید، حتی برای اجازه خودرو از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد و هموراه پلیس و مراکز قانون گذار دیگر در کشور در این باره هشدار می دهند!

ماشین گران قیمت انتخاب کنیم یا ارزان قیمت؟

یکی دیگر از سوالات کسانی که می خواهند برای اجازه خودرو به رنت کار مراجعه کنند، در این زمینه است که برای اجاره خودرو ماشین گران قیمت انتخاب کنند یا ارزان قیمت! شاید بتوان گفت پاسخ به این سوال به عوامل متعددی بستگی دارد و به راحتی نمی توان به آن پاسخ داد! به همین دلیل توصیه می شود قبل از آنکه به رنت کار مراجعه کنید به برخی از سوالات پاسخ دهید! اولین سوال این است که هدف شما از اجاره خودرو چیست؟! آیا خودرو را اجاره می کنید که در طول سفر خودرو داشته باشید و راحت تر به گشت و گذار بروید و یا خودرو اجاره می کنید که یک ماشین لاکچری را تجربه کنید!

اگر پاسخ شما به این سوال قسمت اول است، بی شک در زمان مراجعه به رنت کار باید به دنبال ماشین ارزان قیمت باشید و اگر پاسخ شما به این سوال قسمت دوم است باید ماشین گران قیمت انتخاب کنید. بهتر است بدانید شما با توجه به مبلغ ماشین باید مدارک مالی را در اختیار رنت کار می گذارید و هر چقدر که مبلغ خوردور بیشتر باشد، این مدراک نیز باید قوی تر باشند. از طرفی دیگر بهتر است موقعیت دیگری را نیز در نظر بگیرید.

بروز تصادف یکی از احتمالاتی است که امکان رخداد آن برای تمامی افراد وجود دارد، مهم نیست که شما یک فرد حرفه ای هستید یا خیر! تصادف ممکن است برای هر کسی رخ دهد. بنابراین، در زمانی که در حال اجاره خودرو هستید این موضوع را در نظر داشته باشید. هر چقدر که خودرو گران تری را انتخاب کنید، در صورت بروز تصادف باید هزینه های بیشتری را پرداخت کنید. بنابراین، بهتر است در طول مسافرت خود را درگیر این مسائل نکنید و با اجاره خودرو ایی که قیمت آن با منابع مالی شما سازگار است، سفر خوبی را تجربه کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های اجاره خودرو