Loading List Items...

اجاره خودرو

548 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اگر ارائه دهنده خدمات یا فروشنده کالای بالا هستیداجاره خودرو جای تبلیغ شما در این صفحه خالی است

niazito.com

بزرگترین دایرکتوری کسب و کار

یکی از دغدغه های اساسی و بسیار مهم برای زوج های جوان نداشتن ماشین برای ماشین عروس است یا این که تمایل دارند در ماشین های لوکس و بهتری مراسم جشن ازدواج خود را به پایان برسانند. بعضی از افراد هم می خواهند تا گردش خود را با خودروهای اجاره ای انجام دهند و نگران نداشتن ماشین نباشند‌. در هر صورت مجموعه ما امکانات بسیار جذابی را برای شما فراهم کرده که از این طریق می توانید خودروهای متنوعی را دیده و پس از بررسی یکی از آن ها را برای ماشین عروس یا گشت و گذار انتخاب کنید. با کمک خودروهای اجاره ای سفری لذت بخش در انتظار شما خواهد بود. شما می توانید یک خودرو را برای چند ساعت و یا حتی برای چند روز اجاره کنید و به امور خود با کمک این خودرو رسیدگی کنید. بعضی مواقع پیش می آید که اتفاقی برای یکی از اعضای خانواده افتاده و شما ماشینی برای بردن آن فرد به بیمارستان ندارید، می توانید از ماشین های اجاره ای کمک بگیرید. این نوع خودروها به شما کمک می کنند تا مشکلات موجود در زندگی هموار شود چه بسا خودروی اجاره ای بتواند جان یک نفر را نجات دهد و یا در خوشبختی یک زوج نقش موثری ایفا کند.

Image

اجاره خودرو در تهران به چه صورت است؟

معمولا اجاره یک خودرو در شهر تهران نسبت به سایر شهرهای دیگر کشور مانند شیراز و اصفهان از نرخ بالاتری برخوردار است. اگر خودرویی که اجاره داده می شود، از نوع لوکس بوده، قیمت این اجاره نیز بیشتر می شود. البته سایت های بسیاری نیز در این زمینه فعالیت می کنند که می توان به راحتی یک خودرو را در تهران اجاره کرد. اجاره کردن این خودرو ها معمولا با هدف مشخص بوده و بعضی از آن ها ممکن است، برای انجام یک جشن عروسی انجام شود. معمولا این خودروها را برای چند روز به شما اجاره می دهند و هر چه تعداد این روزها بالاتر رود، قیمت آن ها نیز به مراتب بالاتر می رود. برندهای مختلفی نظیر بنز، بی ام دبلیو، لکسوس و دیگر برندهای مختلف ماشین هستند. بعضی از افراد صرفا برای اینکه جلوی دوستان خود در اصطلاح کم نیاورند، اقدام به اجاره خودروهای لوکس یا مدل بالا می کنند. بعضی از این سایت های اجاره خودرو با قیمت دو برابر و بسیار گران به افراد مختلف این خودروها را اجاره می دهند. برخی از آن ها در قبال خسارت های احتمالی که به ماشین زده می شود، از آن ها تعهد کتبی دریافت می کنند.  

قیمت خودرو بر چه اساسی تعیین می گردد؟

قیمت خودرو معمولا بر اساس عوامل مختلفی کاهش می یابد، که باعث خرید بسیاری از افراد می گردد. یکی از علت های کاهش قیمت خودرو، تعداد سال های آن است که هر چه به سمت سال سوم می رویم، قیمت خودرو سیر نزولی دارد. میزان کارکرد هر خودرو نیز در کاهش نرخ قیمت خودرو تاثیر گذار است.  اگر کارکرد یک خودرو بیش از سی هزار کیلومتر شود، یک خودروی پرکار محسوب شده و و افت قیمت خودرو افزایش می یابد. میزان اعتبار بیمه خودرو نیز تخفیف آن نیز یکی از عوامل مهمی است که  بر روی قیمت خودرو تاثیر زیادی می گذارد. اگر یک ماشین از بیمه نامه معتبر برخوردار نبوده، به مبلغ بیمه جدید از قیمت کلی آن کسر می شود. رنگ شدگی قطعات خودرو یکی از عواملی است که برای قیمت خودرو تاثیر گذار بوده و بعضی از قطعات از اهمیت بیشتری نسبت به سایر قطعات خودرو برخوردار هستند. می توان مواردی از قبیل رنگ شدگی گلگیر، درب، صندوق و کاپوت را نام برد که باعث کاهش قیمت ماشین های مختلف می شوند. تصادف سنگین یک خودرو نیز باعث افت شدید قیمت خودرو شده و برای مثال تصادفاتی که باعث رنگ شدگی شده یا شاسی خودرو دچار ضربه شدید شود، از عوامل تعیین قیمت خودرو است.    

مدارک لازم برای اجاره خودرو

همان گونه که می دانید اجاره خودرو نیازمند طی کردن مراحلی است تا امنیت خودرو در نزد اجاره دهنده محفوظ بماند. این مراحل تقریبا در تمام مجموعه هایی که خودرو اجاره می دهند طی می شود بنابراین جای نگرانی نیست. شما نهایت در ۵ دقیقه می توانید یک ماشین اجاره کنید و به کارهای خود رسیدگی کنید. شرایط دشوار اقتصادی سبب شده تا هر کسی نتواند ماشین بخرد. یا این که خرید یک ماشین لوکس برای افراد متوسط و فقیر یک رویا باشد ولی با این رویه ای که این مجموعه در نظر گرفته تمام رویاهای شما به حقیقت می پیوندد. زمانی که خودرویی اجاره داده می شود برای باز پس گیری آن مجموعه های مختلف تدابیری را اتخاذ کرده اند که حتی با پیگردهای قانونی نیز همراه است. مدارک لازم برای اجاره خودرو کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی و مدرکی که نشان دهنده محل کار و یا محل زندگی شما باشد.

اپلیکیشن اجاره خودرو

افرادی که به ارائه خدماتی چون اجاره خودرو مشغول هستند با کمک اپلیکیشن ها می توانند بر سرعت ارائه خدمات بیفزایند. با کمک آپ ها می توانید خودروی مد نظر خود را انتخاب کنید بدون آن که نگران استهلاک و موارد فنی خودرو باشید. چنان چه به هر دلیلی ماشین مورد علاقه خود را ندارید یا این که تمایل دارید در زمان مسافرت با ماشیندلخواهتان جا به جا شوید و با  پیدا کردن تاکسی نگران از دست دادن وقت خود هستید، اپلیکیشن اجاره خودرو امکانات مختلفی را فراهم کرده که با آن می توانید مشخصات خودرو را مطالعه کرده، تصویر مربوط به ماشین را نیز مشاهده نموده و بعدا خودروی مد نظر خود را انتخاب کنید.

 

اجاره خودرو در تهران به چه صورت است؟

اجاره ماشین ایرانی درتهران

گاهی اوقات از خانه نشینی بیزار شده و در پی این هستیم تا بدون دغدغه به بیرون از منزل برویم و با حس آزادی بیشتری به تهران گردی بپردازیم. می توانیم یک روز بی نظیر و متفاوت را با اجاره خودرو رقم بزنیم. تهران مناظر طبیعی و تاریخی زیادی برای گشت و گذار دارد که با کمک یک ماشین اجاره ای تمام مسائل و دغدغه شما برای خوش گذرانی از بین می رود. زوج هایی که در تهران هستند نگران برگزاری مراسم ازدواج خود نباشند، با کمک این مجموعه می توانید ماشین مد نظر خود را برای ماشین عروس انتخاب کنید. ماشین های ایرانی گزینه بسیار مناسبی برای تهران گردی محسوب می شوند، ترافیک های بسیار زیاد و طولانی تهران طلب می کند تا ماشین ایرانی برای رسیدگی به امور خود اجاره کنید.

اجاره خودرو کیش

کیش جزیره ای بسیار زیباست که فروشگاه های فوق العاده ای برای خرید کردن دارد. دور بودن جزیره کیش باعث شده تا هر کسی قادر به رانندگی این مسافت نباشد، پس ترجیح می دهند تا به صورت هوایی مسافرت کنند و در جزیره کیش خودرویی را اجاره کنند. اجاره خودرو برای کیش گردی سفر جذابی را برای شما رقم خواهد زد. با یک خودرو به راحتی تمام نقاط جزیره کیش را زیر پا خواهید گذاشت و از مسافرت خود نهایت لذت را می برید. شاید باورش برای شما سخت باشد ولی این مجموعه حتی در جزیره کیش نیز خدمات متنوع خود را به بهترین صورت ارائه می دهد. نقاط طبیعی و جذاب جزیره کیش را با خودرو های اجاره ای به پایان برسانید و از فروشگاه های این جزیره بدون نگرانی دیدن کنید.

 

قیمت خودرو بر چه اساسی تعیین می گردد؟

اجاره خودرو مشهد

شهر مشهد به برکت وجود امام رضا علیه السلام مشتاقان زیادی را به سمت خود می کشاند. زیارت امام مهربانی ها صفایی بی نظیر دارد. شهر مشهد در شمال شرق واقع شده و به علت طولانی بودن مسیر برخی ترجیح می دهند تا پرواز هوایی داشته باشند. پس از طی کردن این مسافت بعضی افراد تمایل دارند تا ماشین اجاره ای درخواست کنند و به زیارت و سیاحت خود در شهر مشهد بپردازند با وجود یک ماشین می توان تمام مکان های مذهبی و مکان های سیاحتی شهر مشهد را گشت. کوه سنگی، طرقبه، شاندیز و غیره نقاط گردشگری و سوای بر زیارتگاه امام رضا علیه السلام امام زادگان مختلفی نیز در سطح شهر مشهد وجود دارد. سوای بر موارد گفته شده مجتمع های فروشگاهی بسیار زیادی در سطح شهر مشهد برای خرید سوغات وجود دارد. برای داشتن یک سفر جذاب و مهیج در مشهد می توانید ماشین مد نظر خود را اجاره کنید.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته