لیست کسب و کار های اجاره خودرو
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

اجاره خودرو

4338 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه، خودرو به یکی از مهمترین وسایل زندگی تبدیل شده است. در واقع، اهمیت خودرو در زندگی به حدی زیاد است که هرگز نمی توان زندگی را بدون وجود خودرو تصور کرد. در بسیاری از شرایط به محض اینکه از خانه خارج می شویم به خودرو نیاز داریم تا به محل مورد نظر خود برسیم. یکی از مواردی که خودرو می تواند نقش موثری در تجربه حس خوب داشته باشد، مسافرت است. بسیاری از گردشگران به این موضوع اشاره می کنند مسافرت بدون خودرو می تواند از شدت هیجان آن بکاهد. زیرا حمل و نقل برای آنها بسیار دشوار می شود و با توجه به این موضوع که با محیط آشنایی ندارند، شدت این دشواری بیشتر می شود. در نتیجه، جای تعجب نیست سوالات زیادی در مورد اجاره خودرو و یا اجاره ماشین پرسیده می شود. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

اجاره خودرو

تاریخچه اجاره ماشین چیست؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید تاریخ اولین اجاره ماشین در دنیا به آمریکا و سال 1916 باز می گردد. در این سال فردی به نام جو ساندرس خودرو خود را که خورد بود به تاجری اجاره داد. قیمت این اجاره برابر با 10 سنت بود. به زودی این کار مورد توجه قرار گرفت و تاجر بارهای دیگر برای اجاره خودرو به آن فرد مراجعه کرد. سپس، آن فرد این ایده را به اجرا درآورد و کسب و کار مستقل خود را راه اندازی نمود. این کار به حدی مورد قبول واقع شد که 21 شعبه در آمریکا باز شدند و خودرو اجاره می دادند. 
در پایان جنگ جهانی دوم تقاضا برای اجاره اتومبیل افزایش پیدا کرد و این صنعت رونق پیدا کرد. امروزه، صنعت اجاره اتومبیل به یکی از صنایع بسیار مهم در سراسر دنیا تبدیل شده است و تقریبا در تمامی کشورها شعبه ای برای اجاره ماشین وجود دارد. این امر سبب شده است افراد به راحتی بتوانند خودرو مورد نیاز خود را اجاره کنند و به کارهای خود رسیدگی نمایند.

رنت خودرو

اجاره خودرو ایده شگفت آوری است، اما اگر می خواهید  حس خوشی را از  کرایه ماشین تجربه کنید، باید موارد متعددی را مد نظر داشته باشید. اولین و مهمترین مسئله ای که تمامی افراد در این روند باید مد نظر قرار دهند مراجعه به مراکز معتبر است. همانطور که میدانید دلالان زیادی هستند که خودرو را با قیمت پایین تر از مراکز معتبر رنت خودرو اجاره میدهند، اما مراجعه به این افراد می تواند مشکلات زیادی را برای افراد به وجود بیاورد. به همین دلیل توصیه ما به شما این است که برای رنت خودرو به مراکز معتبر مراجعه نمایید. 

چگونه متوجه شویم که مرکز اجاره خودرو معتبر است؟

یکی از سوالات پرتکراری که در مورد مراکز معتبر رنت ماشین پرسیده می شود، در این زمینه است که چگونه متوجه شویم این مراکز معتبر هستند! همانطور که میدانید امروزه تمامی کسب و کارهایی که می خواهند به صورت رسمی کار کنند، باید مجوزهای لازم کاری را دریافت کنند. 
همچنین، مراکز معتبر رنت معمولا دارای سایت اجاره خودرو هستند و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در سایت قرار می دهند. شما می توانید با مراجعه به سایت این مراکز مجوزهای کاری آنها را مشاهده نمایید و در صورت نیاز استعلام کنید. سپس، در صورتی که اعتبار آنها مورد تایید بود، می توانید برای دریافت خدمات و کرایه خودرو اقدام نمایید.

تاریخچه اجاره ماشین چیست؟

فرآیند اجاره خودرو در کوتاه مدت به چه صورت است؟

یکی دیگر از سوالات پرتکراری که در مورد اجاره خودرو پرسیده می شود در این زمینه است که فرآیند اجاره ماشین به چه صورت است و به چه مدارکی نیاز است تا بتوان ماشین را اجاره کرد. در ادامه به معرفی موارد مورد نیاز برای رنت ماشین می پردازیم:

  • به ازای رنت ماشین باید یک کارت ملی معتبر به شرکت مورد نظر تحویل داده شود. 
  • مسافرین خارجی باید ویزا و یا پاسپورت خود را به آن مرکز معتبر تحویل دهند. 
  • فردی که می خواهد خودرو اجاره کند باید به ازای قیمت خودرو که به روز تعیین می شود چک یا سفته به مرکز اجاره ماشین بدهد. 

آیا برای اجاره ماشین باید ودیعه نقدی نیز به شرکت مورد نظر تحویل داده شود؟

برخی از شرکت های معتبری که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند از مشتریان خود ودیعه نقدی دریافت می کنند. این ودیعه با توجه به نوع خودرو متغییر است. در این شرایط فرد باید 5 تا 15 درصد از قیمت خودرو را به آن مرکز بدهد. بدیهی است پس از آنکه خودرو به آن مرکز تحویل داده شد، این مبلغ به مشتری بازگردانده می شود. 

آیا به مدارک دیگری برای اجاره خودرو نیاز است؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا به مدارک دیگری برای اجاره خودرو نیاز است! بهتر است بدانید پاسخ به این سوال به استراتژی های کسب و کاری بستگی دارد که می خواهید خودرو مورد نظر خود را اجاره کنید. به همین دلیل، توصیه می شود در مورد مدارک دیگری که برای اجاره خودرو مورد نیاز هستند، با شرکت های معتبر در تماس باشید. 

فرآیند اجاره خودرو در بلند مدت به چه صورت است؟

همانطور که می دانید گاهی ممکن است شرکت های مختلف نیاز داشته باشند که برای اجاره ماشین اقدام نمایند. در این صورت شرایط برای آنها متفاوت است. رویه کار بدین روش است که ابتدا شرکت ها باید درخواست خود را به صورت رسمی به مرکز اجاره ماشین ارائه نمایند، سپس آن مرکز با توجه به طول مدتی که آن شرکت می خواهد خودرو را اجاره کند، مدارک مورد نیاز را اعلام می کند. 

قیمت اجاره ماشین در کوتاه مدت بیشتر است یا در بلند مدت؟

یکی از مواردی که ذهن مشتریان را در زمان اجاره ماشین به خود مشغول می کند در این زمینه است که قیمت اجاره ماشین در کوتاه مدت بیشتر است یا در بلند مدت! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولا قیمت اجاره ماشین در کوتاه مدت بیشتر از قیمت اجاره ماشین در بلند مدت است. این امر کاملا بدیهی است. با وجود این توصیه می شود افراد برای اجاره ماشین به مراکز معتبر مراجعه نمایند. 

رنت خودرو

اجاره خودرو با شرایط آسان

پیشتر در این متن به مدارکی پرداختیم که شما در زمان اجازه ماشین باید به مرکز مربوطه ارائه نمایید. اما برخی در این مورد سوال می پرسند آیا راهکارهای ساده تری برای اجاره ماشین وجود دارد! به طور مثال، آیا می توان بدون تحویل کارت ملی و یا پاسپورت خودرو اجاره کرد؟! 
در پاسخ به این سوال باید بگوییم مواردی که در بالا مطرح شدند، ساده ترین شرایطی بودند که اتحادیه اجاره اتومبیل وضع کرده است. همانطور که میدانید خودرو کالای لوکس و گران قیمتی است و مراکزی که سرمایه خود را به دست دیگران می سپارند، باید مدارکی را دریافت کنند که در صورت عدم بازگشت خودرو و یا بروز تصادفات بتوانند خسارات خود را جبران کنند. 

اجاره خودرو ارزان

ممکن است اجاره ماشین برای برخی از افراد زیاد باشد، به همین دلیل به دنبال اجاره ماشین با قیمت پایین هستند. اگر می خواهید هزینه اجاره خودرو برای شما قابل قبول باشد، بهتر است خودروهایی را اجاره کنید که قیمت کلی آنها پایین است. بدیهی است که شما باید به سمت خودروهای ایرانی بروید. زیرا با توجه به این موضوع که دلار اخیرا دچار نوسانات زیادی شده است ، قیمت خودروهای خارجی افزایش چشمگیری داشته است. در نتیجه، این افزایش قیمت می تواند بر مبلغ اجاره بها اثر بگذارد و همین امر می تواند هزینه های زیادی را به افراد متحمل سازد.

اجاره ماشین روزانه

همانطور که از نام اجاره مشخص است، بیشتر کسانی که برای اجاره ماشین اقدام می کنند، می خواهند ماشین را برای مدت کوتاهی اجاره کنند. زمان اجاره اتومبیل می تواند بین یک روز تا یک هفته متغیر باشد ( گاهی نیز ممکن است افراد تصمیم بگیرند خودرو را برای دو هفته یا یک ماه اجاره کنند، اما معمولا زمان اجاره بیشتر از این زمان نمی شود).

دلایل اجاره ماشین چیست؟ 

همانطور که ممکن است از قبل بدانید افراد به دلایل مختلفی اقدام به اجاره خودرو می کنند. به طور مثال شخصی به مسافرت می رود و تصمیم می گیرد در زمان مسافرت به خودرو دسترسی داشته باشد. همچنین، ممکن است فردی که ماشین ندارد تصمیم بگیرد مهمان هایش را برای مدت کوتاهی با ماشین به مراکز دلخواه ببرد. افرادی که ازدواج می کنند و خودرو مناسب ندارند نیز ممکن است تصمیم بگیرند برای اجاره ماشین اقدام نمایند. اما اگر به دلایل اجاره ماشین دقت کنید متوجه می شوید تمامی این افراد اهداف کوتاه مدتی دارند. 

فرآیند اجاره خودرو در کوتاه مدت به چه صورت است؟

چه زمانی باید خودرو لوکس اجاره کنیم؟

امروزه صنعت خودروسازی با تولید خودروهای لوکس و ویژه به یکی از صنایع بسیار مهم و قابل توجه تبدیل شده است. اما با توجه به این موضوع که نوسانات ارزی رخ داده اند، قیمت خودرو افزایش بسیار زیادی داشته است و شاید دیگر نتوان مانند گذشته برای خرید خودرو های لوکس اقدام کرد. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه زمانی باید برای اجاره خودرو لوکس اقدام کنید. 
اجاره خودرو لوکس مانند اجاره لندکروز، اجاره ماشین شاسی بلند اجاره پرادو، اجاره بی ام، اجاره سانتافه و اجاره بنز زمانی توصیه می شود که افراد در بازه زمانی بسیار کوتاه می خواهند از خودرو استفاده نمایند. به طور مثال تصور کنید شما می خواهید مراسم عروسی خود را برگزار کنید و یا برای مدت کوتاهی به شهر خاصی سفر می کنید. در این صورت اجاره خودرو لوکس بسیار ایده خوبی است. اما اگر می خواهید به گردش در شهر بروید و یا بیشتر از 5 یا 6 روز به خودرو نیاز دارید، اجاره اینگونه اتومبیل ها گزینه خوبی نیست و به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود!

چه زمانی خودروهای ایرانی اجاره کنیم؟

بسیاری از افراد در مورد اجاره ماشین ایرانی سوال می پرسند. در واقع، آنها می خواهند در این زمینه اطلاعات کسب کنند که چه موقع باید برای اجاره ماشین ایرانی اقدام نمایند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم کسانی که می خواهند با خودرو خود به جاهای زیادی سر بزنند و یا در شهرهای بسیار شلوغ هستند و میخواهند خودرویی اجاره کنند، باید اجاره ماشین ایرانی را مد نظر خود قرار دهند.

اجاره ماشین مسافرتی

آیا شما می خواهید به مسافرت بروید و نیازمند خودرو هستید؟! آیا خودرو شما برای مسافرت های خارج از شهر مناسب نیست و می خواهید در ایام عید و یا تعطیلات سفر بدون دغدغه ای را تجربه کنید! بی شک، در این شرایط مراجعه به مراکزی که در زمینه اجاره خودرو فعالیت می کنند بهترین گزینه است. اما باید به موارد متعددی توجه داشته باشید:

  • زمانی که تصمیم دارید به مسافرت بیرون از شهر بروید، هرگز خودروهای لوکس اجاره نکنید. 
  • طول مدت مسافرت را تعیین کنید و بودجه مناسب را برای اجاره ماشین کنار بگذارید. 
  • قبل از اجاره ماشین، ویژگی هایی جایی را که قرار است مسافرت کنید در اختیار مشاوران مرکز اجاره ماشین بگذارید و از آنها بخواهید تا شما را راهنمایی کنند که کدام خودرو برای شما مناسب است. 

در واقع، توجه به مواردی که در اینجا در مورد اجاره خودرو مطرح شدند به شما کمک می کنند تا از مسافرت خود لذت ببرید. همچنین، می توانید بر لذت بردن از سفر تمرکز داشته باشید و این چیزی است که تمامی افراد در قرن بیست و یکم به دنبال آن هستند. 

اجاره خودرو با شرایط آسان

آیا اجاره ماشین به صورت اینترنتی امکان پذیر است؟

شاید بتوان گفت یکی از سوالات پرتکراری که در مورد اجاره خودرو پرسیده می شود در این زمینه است که آیا می توان اتومبیل را به صورت اینترنتی اجاره کرد! پاسخ به این سوال قطعا مثبت است. با توجه به این موضوع که اخیرا اغلب کسب و کارها به فضای اینترنت نقل مکان کرده اند، اجاره ماشین نیز از این فرصت استفاده کرده است تا با ورود به فضای اینترنت مشتریان خود را افزایش دهد. 
تقریبا تمامی مراکز معتبر اجاره اتومبیل دارای وب سایت معتبر هستند، شما می توانید با مراجعه به این فضا در مورد آن کسب و کار اطلاعات بدست بیاورید. همچنین، می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. سپس برای انجام مابقی رویه با شما تماس گرفته می شود. 

اجاره ماشین در کیش

کیش یکی از جزیره های پر طرفداری است که اغلب مسافران برای تجربه آرامش به آنجا سفر می کنند. همچنین، در این جزیره خودروهای لوکس زیادی وجود دارند و همین امر بر جذابیت های سفر به کیش افزوده است. بسیاری از مسافرانی که به کیش سفر می کنند، تمایل دارند یکی از این خودروهای لوکس را سوار شوند و حس خوبی را تجربه کنند. 
در کیش مراکز زیادی وجود دارند که در زمینه اجاره خودرو فعالیت دارند. اما باید بدانید با توجه به درخواست بالا برای اجاره اتومبیل افراد زیادی نیز هستند که به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند. توصیه می شود هرگز برای اجاره اتومبیل به این افراد مراجعه نکنید. زیرا خطر بروز مشکلات قانونی زیادی وجود دارد و همین امر می تواند سفر کیش را به یکی از تجارت بد در زندگی شما تبدیل کند. 

اجاره ماشین در تبریز

تبریز نیز همانند کیش یکی از شهرهای زیبای ایران است. بسیاری از گردشگرانی که به این شهر سفر کرده اند به این موضوع اشاره می کنند هیچ گدایی در شهر تبریز وجود ندارد و همین امر بر جذابیت های سفر به تبریز افزوده است. با توجه به این موضوع که مراکز تاریخی و مراکز خرید متعددی در تبریز وجود دارند، بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند که با خودرو خود به جاهای مختلف بروند. در شهر تبریز مراکز متعددی برای اجاره اتومبیل وجود دارند و افراد می توانند با توجه به ترجیحات خود اتومبیل مورد نیاز خود را تهیه کنند. 

اجاره ماشین در رامسر

رامسر در شمال کشور واقع شده است و جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد. این شهر می تواند یکی از مراکز تفریحی برای کسانی به شمار رود که می خواهند در آب و هوای تمیز تفریح داشته باشند و برای مدتی از هیاهو شهر های شلوغ و پر از دود به دور باشند. با توجه به این موضوع که درخواست برای اجاره خودرو در رامسر بسیار زیاد است، امروزه مراکز متعدد اجاره اتومبیل شعبی را در این شهر دایر کرده اند. شما می توانید پس از حصول اطمینان در مورد مراکز این شعب، به یکی از آنها مراجعه نمایید و خودرو مورد علاقه خود را اجاره کنید. 

اجاره خودرو در شیراز

تمامی افراد نام شیراز را شنیده اند. شیراز یکی از شهرهای بزرگ و تاریخی در ایران است که برای قرن ها مورد توجه پادشاهان دوره های مختلف بوده است. بسیاری از کسانی که به این شهر سفر می کنند، تمایل دارند با خودرو به مراکز مختلف تاریخی بروند ( به ویژه تخت جمشید یکی از فضاهایی است که تمامی گردشگران دوست دارند آنجا را ببینند). مراکز زیادی به عنوان مراکز اجاره خودرو در شیراز مشغول به فعالیت هستند و سابقه درخشانی در این زمینه دارند. در صورتی که به شهر شیراز سفر کردید، می توانید با اجاره خودرو از این مراکز سفر خود را به سفری خاطره انگیز تبدیل کنید. 

اجاره خودرو ارزان

اجاره ماشین در قشم

قشم یکی از جزایر جنوبی کشور است که مراکز دیدنی بسیار زیادی در آن واقع شده اند. مراکز خرید این جزیره بسیار معتبر هستند و محصولاتی با قیمت های مناسب را به مشتریان ارائه می دهند. همچنین، این جزیره دارای مراکز دیدنی بسیار زیادی است. جنگل های حرا و بافت های کهن و تاریخی که در قسمت های مختلف این جزیره واقع شده اند گردشگران زیادی را به خود جذب می کنند. با توجه به این موضوع که جزیره قشم بسیار بزرگ است و افراد تمایل دارند به گشت و گذار در آن بپردازد می توانند با مراجعه به مراکز اجاره خودرو از سفر خود لذت ببرند.

اجاره ماشین در قزوین

قزوین شهری نزدیک به تهران است که جاذبه های فراوانی دارد و کسب و کارهای زیادی در آنجا مشغول به فعالیت هستند. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند قزوین یکی از مراکز صنعتی در ایران است و پتانسیل های زیادی کاری در این منطقه واقع شده اند.
 کسانی که به این شهر سفر می کنند، تمایل دارند بخش های مختلف شهر را با خودرو خود بگردند و در صورت نیاز به جمع آوری اطلاعات برای راه اندازی کسب و کارهای مختلف به اتومبیل دسترسی داشته باشند. مراکز متعدد اجاره خودرو در این شهر وجود دارند تا این شرایط را برای درخواست کنندگان فراهم سازند. 

اجاره ماشین در دبی

دبی یکی از کشورهای مهم در حاشیه خلیج فارس است و سالانه افراد زیادی از ایران به این کشور سفر می کنند. با توجه به این موضوع که دبی از کشورهای بسیار مدرن در دنیا به حساب می رود، جای تعجب نیست که درخواست بالایی برای اجاره خودرو در این کشور وجود داشته باشد. با توجه به این مورد، مراکز زیادی هستند که در زمینه اجاره خودرو فعالیت دارند و به درخواست کنندگان خودروهای مختلفی را ارائه می دهند. 

اجاره ماشین عروس

جشن ازدواج یکی از مهمترین جشن ها در زندگی هر فردی به شمار می رود. تمامی زوجین تلاش می کنند این جشن را به یکی از به یادماندنی ترین خاطرات زندگی خود تبدیل کنند. اجاره خودرو عروس از جمله مواردی است که زوجین به آن توجه ویژه ای نشان می دهند و تلاش میکنند تا با اجاره بهترین ماشین این جشن را با شکوه تر برگزار کنند. اجاره خودرو لوکس به عروس و داماد های جوان پیشنهاد می شود. زیرا خودروهای لوکس می توانند زیبایی این مراسم را دو چندان کنند و این چیزی است که زوج های جوان به آن اهمیت می دهند.

آیا می توان ون و یا اتوبوس اجاره کرد؟

برخی از افراد در این زمینه سوال دارند که آیا می توان برای اجاره ون و اجاره اتوبوس اقدام کرد. بهتر است بدانید برخی از مراکز اجاره خودرو در زمینه اجاره ون و اتوبوس فعالیت دارند و این وسایل نقلیه را به افرادی که تمایل به استفاده از این خودرو ها دارند، عرضه می دارند. با وجود این، توصیه می شود برای اطمینان از این موضوع به مراکز معتبر مراجعه شود.  

آیا می توانیم خودرو را با راننده اجاره کنیم؟

مراکز اجاره خودرو اغلب در زمینه اجاره خودرو بدون راننده  فعالیت دارند. با وجود این، همواره درخواست هایی برای اجاره خودرو با راننده وجود دارد. به طور مثال، یکی از مشتریان که به دنبال اجاره ماشین با راننده هستند، زوج های جوانند. به همین دلیل، برخی از مراکزی که در زمینه اجاره ماشین فعالیت دارند، خودرو را همراه با راننده نیز اجاره می دهند. 
اما هزینه اجاره ماشین با راننده بیشتر از هزینه اجاره ماشین بدون راننده است. کسانی که می خواهند برای اجاره ماشین با راننده اقدام نمایند، باید این موضوع را مد نظر قرار دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت، بهتر است با مراکز معتبر اجاره خودرو در تماس باشید. 

با خودرو خود به مسافرت برویم یا خودرو اجاره کنیم؟

یکی از مواردی که دائما پرسیده می شود در این زمینه است که آیا بهتر است برای اجاره خودرو اقدام کنید یا با خودرو خود به مسافرت برویم. پاسخ به این سوال به موارد متعددی بستگی دارد. گاهی شهری که فرد قرار است به آن سفر کند دور است و همین امر سبب می شود مسافرت با خودرو دشوار باشد. اما گاهی شهر نزدیک است و فرد می تواند با خودرو خود سفر کند. 
همچنین، گاهی شرایط جاده و یا رانندگی به گونه ای است که فرد نباید رانندگی کند. به همین دلیل تصمیم در مورد سفر با خودرو و یا اجاره اتومبیل به شرایط افراد بستگی دارد. با وجود این، توصیه می شود قبل از آغاز سفر قیمت اجاره اتومبیل استعلام شود و پس از آن تصمیمات لازم برای سفر با خودرو و یا اجاره اتومبیل اتخاذ گردد.

اجاره خودرو در تهران

تهران یکی از بزرگترین شهرهای ایران است که درخواست بسیار زیادی برای اجاره ماشین در آن وجود دارد. مراکز بسیار زیادی در تهران وجود دارند که در زمینه اجاره ماشین فعال هستند.  بسیاری از مراکز اجاره ماشین در تهران شعب متعددی در شهرهای مختلف ایران دارند و حتی برخی از آنها دارای شعبی در خارج از کشور ( از جمله ترکیه و دبی) هستند. 

چگونه می توان لیستی از مراکز اجاره ماشین تهران را بدست آورد؟

یکی از سوالاتی که در مورد  اجاره خودرو تهران پرسیده می شود در این زمینه است که چگونه می توان لیست مراکز معتبر را بدست آورد. شما با یک جستجو ساده در اینترنت می توانید به این لیست دسترسی داشته باشید. سپس، شما می توانید مجوزهای آنها را بررسی کنید و در صورتی که مورد تایید بود، برای دریافت خدمات اقدام نمایید. 

قیمت اجاره خودرو در تهران چقدر است؟

بسیاری از افراد در مورد کرایه ماشین در تهران سوال می پرسند. بهتر است بدانید کرایه ماشین تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور مثال آیا شما می خواهید برای اجاره ماشین در تهران بدون راننده اقدام کنید و یا اجاره خودرو با راننده در تهران مد نظر شماست؟! 
آیا می خواهید  اجاره ساعتی خودرو در تهران داشته باشید و یا هدف شما اجاره برای چند روز است؟! آیا شما می خواهید خودرو لوکس و خارجی اجاره کنید و یا می خواهید هزینه اجاره خودروهای ایرانی را بپردازید. پاسخ به تمامی این سوالات بر روی قیمت اجاره خودرو اثر می گذارند. به همین دلیل، بهترین کار مراجعه به مراکز اجاره اتومبیل و استعلام قیمت از آنهاست. 
تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد اجاره اتومبیل در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید اولین بار اجاره اتومبیل در سال 1916 در آمریکا آغاز گردید و پس از به صنعت مهمی در سراسر دنیا تبدیل گردید. امروزه، مراکز متعددی هستند که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. برای اجاره اتومبیل باید کارت ملی و یا پاسپورت به همراه چک قیمت خودرو به این مراکز ارائه شود. 
همچنین، ممکن است استراتژی های اجاره اتومبیل در هر مرکز با مرکز دیگر متفاوت باشد. در این صورت، توصیه می شود افراد شرایط اجاره اتومبیل را از کسب و کارهای متنوع استعلام نمایند و بر اساس ترجیحات و بودجه ای که دارند بهترین مرکز را برای دریافت خدمات انتخاب کنند.

اجاره ماشین روزانه

یکی از دغدغه های اساسی و بسیار مهم برای زوج های جوان نداشتن ماشین برای ماشین عروس است یا این که تمایل دارند در ماشین های لوکس و بهتری مراسم جشن ازدواج خود را به پایان برسانند. بعضی از افراد هم می خواهند تا گردش خود را با خودروهای اجاره ای انجام دهند و نگران نداشتن ماشین نباشند‌. در هر صورت مجموعه ما امکانات بسیار جذابی را برای شما فراهم کرده که از این طریق می توانید خودروهای متنوعی را دیده و پس از بررسی یکی از آن ها را برای ماشین عروس یا گشت و گذار انتخاب کنید. با کمک خودروهای اجاره ای سفری لذت بخش در انتظار شما خواهد بود. شما می توانید یک خودرو را برای چند ساعت و یا حتی برای چند روز اجاره کنید و به امور خود با کمک این خودرو رسیدگی کنید. بعضی مواقع پیش می آید که اتفاقی برای یکی از اعضای خانواده افتاده و شما ماشینی برای بردن آن فرد به بیمارستان ندارید، می توانید از ماشین های اجاره ای کمک بگیرید. این نوع خودروها به شما کمک می کنند تا مشکلات موجود در زندگی هموار شود چه بسا خودروی اجاره ای بتواند جان یک نفر را نجات دهد و یا در خوشبختی یک زوج نقش موثری ایفا کند.

Image

اجاره خودرو در تهران به چه صورت است؟

معمولا اجاره یک خودرو در شهر تهران نسبت به سایر شهرهای دیگر کشور مانند شیراز و اصفهان از نرخ بالاتری برخوردار است. اگر خودرویی که اجاره داده می شود، از نوع لوکس بوده، قیمت این اجاره نیز بیشتر می شود. البته سایت های بسیاری نیز در این زمینه فعالیت می کنند که می توان به راحتی یک خودرو را در تهران اجاره کرد. اجاره کردن این خودرو ها معمولا با هدف مشخص بوده و بعضی از آن ها ممکن است، برای انجام یک جشن عروسی انجام شود. معمولا این خودروها را برای چند روز به شما اجاره می دهند و هر چه تعداد این روزها بالاتر رود، قیمت آن ها نیز به مراتب بالاتر می رود. برندهای مختلفی نظیر بنز، بی ام دبلیو، لکسوس و دیگر برندهای مختلف ماشین هستند. بعضی از افراد صرفا برای اینکه جلوی دوستان خود در اصطلاح کم نیاورند، اقدام به اجاره خودروهای لوکس یا مدل بالا می کنند. بعضی از این سایت های اجاره خودرو با قیمت دو برابر و بسیار گران به افراد مختلف این خودروها را اجاره می دهند. برخی از آن ها در قبال خسارت های احتمالی که به ماشین زده می شود، از آن ها تعهد کتبی دریافت می کنند.  

قیمت خودرو بر چه اساسی تعیین می گردد؟

قیمت خودرو معمولا بر اساس عوامل مختلفی کاهش می یابد، که باعث خرید بسیاری از افراد می گردد. یکی از علت های کاهش قیمت خودرو، تعداد سال های آن است که هر چه به سمت سال سوم می رویم، قیمت خودرو سیر نزولی دارد. میزان کارکرد هر خودرو نیز در کاهش نرخ قیمت خودرو تاثیر گذار است.  اگر کارکرد یک خودرو بیش از سی هزار کیلومتر شود، یک خودروی پرکار محسوب شده و و افت قیمت خودرو افزایش می یابد. میزان اعتبار بیمه خودرو نیز تخفیف آن نیز یکی از عوامل مهمی است که  بر روی قیمت خودرو تاثیر زیادی می گذارد. اگر یک ماشین از بیمه نامه معتبر برخوردار نبوده، به مبلغ بیمه جدید از قیمت کلی آن کسر می شود. رنگ شدگی قطعات خودرو یکی از عواملی است که برای قیمت خودرو تاثیر گذار بوده و بعضی از قطعات از اهمیت بیشتری نسبت به سایر قطعات خودرو برخوردار هستند. می توان مواردی از قبیل رنگ شدگی گلگیر، درب، صندوق و کاپوت را نام برد که باعث کاهش قیمت ماشین های مختلف می شوند. تصادف سنگین یک خودرو نیز باعث افت شدید قیمت خودرو شده و برای مثال تصادفاتی که باعث رنگ شدگی شده یا شاسی خودرو دچار ضربه شدید شود، از عوامل تعیین قیمت خودرو است.    

مدارک لازم برای اجاره خودرو

همان گونه که می دانید اجاره خودرو نیازمند طی کردن مراحلی است تا امنیت خودرو در نزد اجاره دهنده محفوظ بماند. این مراحل تقریبا در تمام مجموعه هایی که خودرو اجاره می دهند طی می شود بنابراین جای نگرانی نیست. شما نهایت در ۵ دقیقه می توانید یک ماشین اجاره کنید و به کارهای خود رسیدگی کنید. شرایط دشوار اقتصادی سبب شده تا هر کسی نتواند ماشین بخرد. یا این که خرید یک ماشین لوکس برای افراد متوسط و فقیر یک رویا باشد ولی با این رویه ای که این مجموعه در نظر گرفته تمام رویاهای شما به حقیقت می پیوندد. زمانی که خودرویی اجاره داده می شود برای باز پس گیری آن مجموعه های مختلف تدابیری را اتخاذ کرده اند که حتی با پیگردهای قانونی نیز همراه است. مدارک لازم برای اجاره خودرو کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی و مدرکی که نشان دهنده محل کار و یا محل زندگی شما باشد.

اپلیکیشن اجاره خودرو

افرادی که به ارائه خدماتی چون اجاره خودرو مشغول هستند با کمک اپلیکیشن ها می توانند بر سرعت ارائه خدمات بیفزایند. با کمک آپ ها می توانید خودروی مد نظر خود را انتخاب کنید بدون آن که نگران استهلاک و موارد فنی خودرو باشید. چنان چه به هر دلیلی ماشین مورد علاقه خود را ندارید یا این که تمایل دارید در زمان مسافرت با ماشیندلخواهتان جا به جا شوید و با  پیدا کردن تاکسی نگران از دست دادن وقت خود هستید، اپلیکیشن اجاره خودرو امکانات مختلفی را فراهم کرده که با آن می توانید مشخصات خودرو را مطالعه کرده، تصویر مربوط به ماشین را نیز مشاهده نموده و بعدا خودروی مد نظر خود را انتخاب کنید.

 

اجاره خودرو در تهران به چه صورت است؟

اجاره ماشین ایرانی درتهران

گاهی اوقات از خانه نشینی بیزار شده و در پی این هستیم تا بدون دغدغه به بیرون از منزل برویم و با حس آزادی بیشتری به تهران گردی بپردازیم. می توانیم یک روز بی نظیر و متفاوت را با اجاره خودرو رقم بزنیم. تهران مناظر طبیعی و تاریخی زیادی برای گشت و گذار دارد که با کمک یک ماشین اجاره ای تمام مسائل و دغدغه شما برای خوش گذرانی از بین می رود. زوج هایی که در تهران هستند نگران برگزاری مراسم ازدواج خود نباشند، با کمک این مجموعه می توانید ماشین مد نظر خود را برای ماشین عروس انتخاب کنید. ماشین های ایرانی گزینه بسیار مناسبی برای تهران گردی محسوب می شوند، ترافیک های بسیار زیاد و طولانی تهران طلب می کند تا ماشین ایرانی برای رسیدگی به امور خود اجاره کنید.

اجاره خودرو کیش

کیش جزیره ای بسیار زیباست که فروشگاه های فوق العاده ای برای خرید کردن دارد. دور بودن جزیره کیش باعث شده تا هر کسی قادر به رانندگی این مسافت نباشد، پس ترجیح می دهند تا به صورت هوایی مسافرت کنند و در جزیره کیش خودرویی را اجاره کنند. اجاره خودرو برای کیش گردی سفر جذابی را برای شما رقم خواهد زد. با یک خودرو به راحتی تمام نقاط جزیره کیش را زیر پا خواهید گذاشت و از مسافرت خود نهایت لذت را می برید. شاید باورش برای شما سخت باشد ولی این مجموعه حتی در جزیره کیش نیز خدمات متنوع خود را به بهترین صورت ارائه می دهد. نقاط طبیعی و جذاب جزیره کیش را با خودرو های اجاره ای به پایان برسانید و از فروشگاه های این جزیره بدون نگرانی دیدن کنید.

 

قیمت خودرو بر چه اساسی تعیین می گردد؟

اجاره خودرو مشهد

شهر مشهد به برکت وجود امام رضا علیه السلام مشتاقان زیادی را به سمت خود می کشاند. زیارت امام مهربانی ها صفایی بی نظیر دارد. شهر مشهد در شمال شرق واقع شده و به علت طولانی بودن مسیر برخی ترجیح می دهند تا پرواز هوایی داشته باشند. پس از طی کردن این مسافت بعضی افراد تمایل دارند تا ماشین اجاره ای درخواست کنند و به زیارت و سیاحت خود در شهر مشهد بپردازند با وجود یک ماشین می توان تمام مکان های مذهبی و مکان های سیاحتی شهر مشهد را گشت. کوه سنگی، طرقبه، شاندیز و غیره نقاط گردشگری و سوای بر زیارتگاه امام رضا علیه السلام امام زادگان مختلفی نیز در سطح شهر مشهد وجود دارد. سوای بر موارد گفته شده مجتمع های فروشگاهی بسیار زیادی در سطح شهر مشهد برای خرید سوغات وجود دارد. برای داشتن یک سفر جذاب و مهیج در مشهد می توانید ماشین مد نظر خود را اجاره کنید.

آیا می توان به رنت کار اعتماد کرد؟

وقتی شما در مسافرت هستید، بی شک اجاره خودرو یکی از مواردی است که به شما کمک می کند تا سفر لذت بخش تری را تجربه کنید. در این شرایط ممکن است تصمیم بگیرید و به رنت کار مراجعه کنید و برای اجاره یک خودرو تصمیم گیری کنید. یکی از سوالات پرتکرار در این مورد این است که آیا می توان به رنت کار اعتماد کرد! بهتر است بدانید که اگر شما برای اجاره خودرو به مراکز معتبر مراجعه کنید، می توانید با خیال راحت مدارک خود را در اختیار آنها قرار دهید و از آنها بخواهید برای شما یک ماشین مناسب در نظر بگیرند!

از طرفی دیگر، اگر برای اجاره خودرو به اشخاص بی نام و نشان، با توجه به این موضوع که قیمتی پایین تر از مراکز قانونی ارائه می دهند، مراجعه کنید، این موضوع می تواند زمینه ساز بروز مشکلاتی برای شما شود. به همین دلیل اگر می خواهید سفر خوبی را تجربه کنید، حتی برای اجازه خودرو از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد و هموراه پلیس و مراکز قانون گذار دیگر در کشور در این باره هشدار می دهند!

ماشین گران قیمت انتخاب کنیم یا ارزان قیمت؟

یکی دیگر از سوالات کسانی که می خواهند برای اجازه خودرو به رنت کار مراجعه کنند، در این زمینه است که برای اجاره خودرو ماشین گران قیمت انتخاب کنند یا ارزان قیمت! شاید بتوان گفت پاسخ به این سوال به عوامل متعددی بستگی دارد و به راحتی نمی توان به آن پاسخ داد! به همین دلیل توصیه می شود قبل از آنکه به رنت کار مراجعه کنید به برخی از سوالات پاسخ دهید! اولین سوال این است که هدف شما از اجاره خودرو چیست؟! آیا خودرو را اجاره می کنید که در طول سفر خودرو داشته باشید و راحت تر به گشت و گذار بروید و یا خودرو اجاره می کنید که یک ماشین لاکچری را تجربه کنید!

اگر پاسخ شما به این سوال قسمت اول است، بی شک در زمان مراجعه به رنت کار باید به دنبال ماشین ارزان قیمت باشید و اگر پاسخ شما به این سوال قسمت دوم است باید ماشین گران قیمت انتخاب کنید. بهتر است بدانید شما با توجه به مبلغ ماشین باید مدارک مالی را در اختیار رنت کار می گذارید و هر چقدر که مبلغ خوردور بیشتر باشد، این مدراک نیز باید قوی تر باشند. از طرفی دیگر بهتر است موقعیت دیگری را نیز در نظر بگیرید.

بروز تصادف یکی از احتمالاتی است که امکان رخداد آن برای تمامی افراد وجود دارد، مهم نیست که شما یک فرد حرفه ای هستید یا خیر! تصادف ممکن است برای هر کسی رخ دهد. بنابراین، در زمانی که در حال اجاره خودرو هستید این موضوع را در نظر داشته باشید. هر چقدر که خودرو گران تری را انتخاب کنید، در صورت بروز تصادف باید هزینه های بیشتری را پرداخت کنید. بنابراین، بهتر است در طول مسافرت خود را درگیر این مسائل نکنید و با اجاره خودرو ایی که قیمت آن با منابع مالی شما سازگار است، سفر خوبی را تجربه کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های اجاره خودرو