لیست کسب و کار های خرید دام زنده
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید دام زنده

17296 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
4.6

بطور معمول گوشت تازه مزه بهتری نسبت به گوشت یخ زده دارد و علاوه بر این با خرید دام زنده می توان از دیگر متعلقات آن همانند دل، جگر، قلوه و کله پاچه آنها نیز استفاده نمود. با توجه به اینکه گوشت گوسفندی و گوساله یکی از منابع غنی پروتئین بشمار می رود، تقاضای خرید دام در بین افراد زیاد است. از طرفی برای خرید از مراکز پرورش دام می بایست به حومه شهرها مراجعه نمود که نسبتاً دشوار است. اما با کمک سایت ها و فروشگاه های اینترنتی این مسئله به خوبی حل شده است. بطوریکه افراد می توانند به صورت آنلاین به سایت های فروش دام زنده مراجعه و نسبت به خرید دام زنده اقدام نمایند.

خرید دام زنده

مرکز خرید دام زنده تهران

مراکز خرید دام زنده بسیاری در تهران مشغول به کار هستند. این مراکز دام ها با نژادهای مختلفی را عرضه می نمایند. همچنین دام ها در این مراکز از تغذیه سالمی برخوردار می باشند و بصورت کاملاً بهداشتی در اختیار مشتریان قرار داده می شود. همانطور که می دانید اکثر افراد در مراسماتی همچون جشن، عروسی، نذری و غیره سعی بر این دارند تا دامی را ذبح نمایند و در حال حاضر اکثر مراکز فروش دام جهت دسترسی آسان تر مشتریان شان سایت های فروش طراحی نموده اند. متقاضیان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز نسبت به خرید دام زنده اقدام نمایند. ذبح دام برای برخی از افراد دشوار است و از همین رو مراکز فروش دام زنده قصابانی را برای ذبح و تکه تکه نمودن گوشت در نظر گرفته اند تا نیاز مشتریان بطور کامل رفع گردد.

چگونگی خرید دام زنده وارداتی

گوسفند و گوساله در ایران و جهان در نژادهای مختلفی هستند که هر یک از این نژادها ویژگی های منحصر بفرد خود را دارا هستند. از جمله ویژگی هایی که این گوسفندان را از یکدیگر متمایز می نمایند عبارتند از:

 • شیری
 • پشمی
 • شیری و پشمی
 • گوشتی
 • دام های چند قلو زا
 • دام های مخصوص اصلاحی

از جمله مواردی که موجب می شود تا دام ها ویژگی های متفاوتی نسبت به یکدیگر داشته باشند، منطقه آب و هوایی محل پرورش آنهاست. نا گفته نماند هر یک از نژادهای دامی که در بالا ذکر شد، می باید در منطقه آب و هوایی خود پرورش یابند. همچنین این دام ها هر یک تغذیه مخصوص به خود را دارند. برخی از نژادهای گوسفندان در ایران به نام های زیر معروف هستند:

 • گوسفندان نژاد مغان
 • گوسفندان افشاری
 • گوسفندان کردی
 • گوسفندان بهمنی
 • گوسفندان زال

قزل، شاهروی، سنگسری و سنجابی نیز از دیگر نژادهای معروفی هستند که دامداران با آنها آشنایی کامل دارند.

مراکز خرید دام زنده تبریز

اگر چه امروزه خرید دام زنده بصورت اینترنتی میسر گردیده و مشتریان با ثبت سفارش براحتی می توانند دام مورد نظر خود را تهیه نمایند، اما معمولاً اگر مراکز اصلی خرید در شهر مورد نظر موقعیت داشته باشد، هزینه ارسال برای مشتریان به صرفه تر خواهد بود. تبریز از جمله شهرهایی است که مراکز دام بسیاری را در خود دارد. اما با فروش آنلاین دام زنده امکان خرید از این مراکز براحتی امکان پذیر است. گوسفندان در مراکز پرورش دام در تبریز از تغذیه و آب و هوای مناسبی برخوردار هستند و از همین رو خرید از این مراکز طرفداران بسیاری دارد.

خرید دام زنده گوساله چگونه است؟

خرید گوساله زنده نیز همانند گوسفند در مراکز فروش دام زنده انجام می پذیرد و با توجه به نژاد آنها ممکن است قیمت های مختلفی داشته باشند. ناگفته نماند نوسانات ارز در قیمت خرید گوساله و گوسفند زنده نیز بی تأثیر نبوده است. اما متقاضیان براحتی با مراجعه به سایت های خرید دام زنده می توانند قیمت به روز شده دام ها را مشاهده نموده و با توجه به قیمت آنها خریداری نمایند. گوساله نیز همانند گوسفند با توجه به ویژگی هایی که دارند در نژادهای مختلفی تقسیم بندی گردیده اند. معمولاً گوساله هایی که در مناطق شمال غرب ایران پرورش یافته اند از مرغوبیت بالاتری برخوردار بوده که در قیمت آنها تأثیر مستقیم دارد. بطور کلی گوساله ها در دو نوع شیری و گوشتی تقسیم بندی می شوند که آب و هوا و نوع تغذیه در پرورش آنها بسیار موثر می باشد.

 

چگونگی خرید دام زنده وارداتی

آگاهی از قیمت دام زنده

همانطور که در بخش های قبل بیان نمودیم تغذیه، آب و هوا، نژاداز جمله مواردی است که بر قیمت دام زنده تأثیر گذار است. با توجه به آمار بدست آمده از قیمت دام زنده، می توان فهمید قیمت دام رشد صعودی داشته است. اما با در نظر گرفتن موارد فوق بهتر است، متقاضیان از مراکز پرورش دامی نیاز خود را برآورده نمایند که دارای مجوز اتحادیه پرورش دام هستند. زیرا مراکز دارای مجوز اتحادیه مسئولیت خدمات ارائه شده خود را بر عهده گرفته و معمولاً دام های عرضه شده توسط این مراکز از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند. معمولاً قیمت دام زنده توسط اتحادیه اعلام می گردد و مراکز معتبر دارای مجوز بر طبق قیمت اعلام شده، دام را به مشتریان خود عرضه می نمایند. توجه داشته باشید این مراکز تمامی نکات بهداشتی مربوط به نگهداری دام ها را نیز رعایت می نمایند.

مرکز خرید دام زنده تهران

در تهران مراکز بسیاری وجود دارد که دام های زنده را به مشتریان عرضه می نماید. این مراکز قصابان مجربی را در اختیار مشتریان قرار می دهند که با رعایت نکات اسلامی دام در حضور فرد ذبح می گردد. خرید از این مراکز براحتی امکان پذیر است. مشتریان با مراجعه به سایت این مراکز براحتی و بدون مراجعه به خود مرکز می توانند دام مورد نظر خود را انتخاب نموده و سفارش دهند.

 

مراکز خرید دام زنده تبریز

مرکز خرید دام زنده مشهد

مشهد از جمله شهرهایی است که مراکز پرورش دامی زیادی در آن وجود دارد. اداره کل دامپزشکی شهر مشهد با اشاره به مخاطرات کشتار دام در منازل و معابر از متقاضیان خواست تا از مرکز دامپزشکی معتبر و دارای مجوز نسبت به خرید دام زنده اقدام نمایند. بازار دام عسگریه، بازار دام توس و مهر از جمله مراکز پرورش دام معتبری هستند که با رعایت نکات بهداشتی و سلامت دام به مشتریان دام زنده را عرضه می کنند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های خرید دام زنده

بلاگ ها