Loading List Items...

خرید کتاب

761 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
5.0

اگر ارائه دهنده خدمات یا فروشنده کالای بالا هستیدخرید کتاب جای تبلیغ شما در این صفحه خالی است

niazito.com

بزرگترین دایرکتوری کسب و کار

خرید کتاب به هر صورتی که انجام شود، مفید و لازم است. اما خرید کتاب از طریق اینترنت مزایای زیادتری دارد. شما با صرفه جویی در وقت و هزینه خود کتاب مورد نیاز را می توانید درب منزل تحویل بگیرید. مراجعه حضوری به کتاب فروشی اگر چه دارای فوایدی است اما موجب تلف شدن وقت زیادی از خریدار می شود.

خرید کتاب

خرید اینترنتی کتاب دارای مزایای متعددی است از جمله: دسترسی به تعداد نامحدودی از کتب، فروشگاه هایی همیشه در دسترس، تفکیک کردن کتب بر اساس سن خواننده و موضوع کتاب، ارائه تخفیف به خریداران و ارتباط ساده و آسان بین خریدار و فروشنده. در این مقاله به مطالبی درباره خرید کتاب به صورت اینترنتی می پردازیم.

سایت خرید کتاب درسی

سایت خرید کتاب درسی یکی از سایت های ضروری برای تهیه کتاب است. در این سایت شما می توانید به راحتی کتاب مورد نظر خود را جستجو کرده و آن را خریداری کنید. در سایت کتاب امکان دسترسی به تعداد نامحدودی از کتب وجود دارد. از طریق سایت خرید کتاب درسی بدون صرف زمان زیادی به کتاب مورد نظر خود دست یافته و آن را خریداری می کنید.

 

سایت خرید کتاب درسی

 

کتب درسی بر اساس موضوعات، سن و میزان تحصیلات تفکیک شده اند. شما با مراجعه به فایل مربوط به کتاب مورد نظر خود، به کتب مشابه نیز دسترسی پیدا می کنید. در این روش نیازی به فروشنده برای پیدا کردن کتاب نیست و به این ترتیب از هزینه های خرید آن نیز کاسته می شود.

خرید کتاب با تخفیف

خرید کتاب از طریق اینترنت در اغلب موارد با تخفیف است. خرید کتاب با تخفیف به شما کمک می کند که هزینه های خود را کاهش داده و بتوانید با بودجه مورد نظر خود کتب بیشتری را در اختیار داشته باشید. خرید کتاب با موضوعات مختلفی از قبیل علمی، تخیلی، فکاهی، درسی، آموزشی و داستانی از طریق سایت کتاب امکان پذیر است.

آمار کتابخوانی در بین مردم ایران در مقایسه با مردم جهان نامطلوب است. خرید کتاب با تخفیف اکثر خوانندگان را به خرید بیشتر و خواندن آن ترغیب می کند. این روش باعث می شود که کتابخوانی رواج بیشتری پیدا کند.

خرید کتاب با ارسال رایگان

خرید کتاب به روش های مختلفی انجام می شود. برخی از سایت های کتاب با ارسال رایگان کتاب موجب تشویق خریداران از سایت مورد نظر می شوند. خرید کتاب با ارسال رایگان یکی از گزینه های مطلوب برای دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و تمامی خوانندگان کتاب است. شما به راحتی با سرچ اسم کتاب در اینترنت، کتاب مورد نظر خود را به صورت رایگان درب منزل تحویل می گیرید.

خرید کتاب با ارسال رایگان این امکان را به شما می دهد در هنگامی که امکان خروج شما از منزل وجود ندارد، کتاب خود را با صرف هزینه اندک تهیه کنید.

بهترین سایت های خرید کتاب

سایت های خرید کتاب دارای امکانات متفاوتی هستند. برخی از آنها به معرفی کتاب های موجود خود پرداخته و خلاصه ای از آن را منتشر می کنند. خریداران کتاب از طریق این معرفی اجمالی، به محتوای کتاب پی برده و با آشنایی کامل آن را خریداری می کنند. شما با خرید از بهترین سایت های خرید کتاب می توانید به کتب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. در این بخش به بهترین سایت های کتاب بر اساس نتایج جستجو اشاره می کنیم.

 

خرید کتاب با تخفیف

 

سایت کتاب فردا (fardabook.com

در این سایت بیش از 87000 عنوان کتاب وجود دارد. بسیاری از ناشران و مراکز پخش کتاب، به توزیع کتب خود در این سایت پرداخته اند.

سایت مژده بوک (mojdehbook.com)

مژده بوک با مجموعه ای بیش از 19000 کتاب و 30000 عنوان از نویسندگان خارجی و داخلی در خدمت کتاب دوستان است.

سایت جیحون (jeihoon.net)

این سایت تلاش می کند همراه با کتاب، محصولات فرهنگی خود را نیز عرضه کرده و پاسخ گوی نیاز کتاب دوستان باشد.

سایت قاصدک (qps.net)

قاصدک با گسترش فروش و توزیع کتاب و داشتن امکاناتی مانند نرم افزارهای مرتبط به کتاب، نشریات و سرگرمی، عرضه کتب با موضوعات مختلف و زبان های گوناگون و ارسال آنها به سراسر کشور، نیاز دوستداران کتاب را برطرف می کند.

سایت کتاب رایا (rayabook)

سایت رایا با هدف تأمین کتاب های مورد نظر خوانندگان طراحی شده است.

خرید کتاب الکترونیکی
خرید کتاب الکترونیکی یکی دیگر از گزینه های موجود، جهت تهیه کتب مورد نظر است. از طریق سایت کتب الکترونیکی می توانید به نسخه دیجیتال کتاب دست پیدا کرده و آن را تهیه کنید. البته بسیاری از خوانندگان کتاب ترجیح می دهند که کتاب ها را به صورت چاپی و ملموس در اختیار داشته باشند؛ ولی در برخی موارد بهتر است نسخه چاپی آنها تهیه شود. بعضی از کتب نایاب که دیگر امکان چاپ آنها وجود ندارد؛ از طریق دانلود فایل pdf و خرید آن در دسترس قرار می گیرد.

خرید کتاب دست دوم

خرید کتاب دست دوم برای برخی از کتاب دوستان گزینه مناسبی است. کتاب دست دوم به سبب کاهش قیمت آن از کتاب نو، مورد استقبال خریداران زیادی قرار می گیرد. برخی از کتب دست دوم را تا بیش از نصف قیمت پایین می آورند و به این صورت افراد بیشتری از یک کتاب استفاده می کنند. بعضی از کتاب هایی که قدیمی بوده و چاپ نمی شوند، امکان دسترسی به آنها وجود ندارد. شما با سرچ نام کتاب مورد نظر می توانید از سایت هایی که کتاب دست دوم می فروشند؛ آن را تهیه کنید.  

 

خرید کتاب با ارسال رایگان

خرید کتاب با 70 درصد تخفیف

امکان خرید کتاب با 70 درصد تخفیف در برخی از سایت های کتاب وجود دارد. این سایت ها با فروش کتاب با تخفیف، در جذب مخاطب موفق هستند. افرادی که دوست دارند کتب زیادی را خریداری کرده و مطالعه کنند اما بودجه کافی برای این کار ندارند؛ از طرفداران این سایت ها هستند. شما با خرید کتاب با 70 درصد تخفیف کتاب های زیادی را می توانید تهیه کرده و مطالعه کنید.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته

کتاب صوتی
درج شده در روز سه شنبه, 11 آذر 1399
92 بار این مطلب دیده شده
0 دیدگاه کابران
رتبه مطلب: بدون رتبه
ادامه مطلب
کتاب کودک
درج شده در روز سه شنبه, 11 آذر 1399
90 بار این مطلب دیده شده
0 دیدگاه کابران
رتبه مطلب: بدون رتبه
ادامه مطلب
خرید رمان
درج شده در روز سه شنبه, 11 آذر 1399
145 بار این مطلب دیده شده
0 دیدگاه کابران
رتبه مطلب: بدون رتبه
ادامه مطلب