لیست کسب و کار های خرید ماسک
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید ماسک

4713 بازدید
درج شده در روز شنبه, 03 آبان,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نتایج مطالعه هایی که در حوزه بیماری های آنفاوآنزا و کرونا انجام شده به وضوح نشان می دهد که استفاده از ماسک باعث جلوگیری انتشار قطرات عفونی از یک فرد بیمار و آلودگی احتمالی محیط توسط این قطرات می شود. قطره هایی که از طریق عطسه و سرفه از مجاری تنفسی در محیط پخش می شوند، می تواند باعث انقال ویروس از یک فرد به فرد دیگر شود. این قطره ها روی سطوح یا دست اشخاص قرار پخش می شوند. بنابراین دست افراد سالم وقتی با این سطوح تماس برقرار کرده آلوده شده و چنان چه با چشم، بینی و دهان در ارتباط قرار گیرد، می تواند موجب انتقال ویروس شود. از این رو استفاده از ماسک بر روی صورت می تواند تا حد بسیار زیادی از پخش ویروس توسط یک فرد بیمار جلوگیری کند. در ادامه به معرفی انواع ماسک ها و خرید هریک از آن ها می پردازیم.

خرید ماسک طرح دار

قبل از شیوع بیماری کرونا استفاده از ماسک محدود به پزشکان و پرستاران و پرسنل بیمارستان می شد، اما اکنون به دلیل وجود بیماری منحوس کرونا همه اقشار جامعه باید از ماسک استفاده کنند. ماسک احتمال ابتلای افراد را به بیماری واگیردار تا حد زیادی کاهش می دهد. یکی از ماسک های موجود در بازار، ماسک های طرح دار هستند که در طرح های متنوع و جنس های مختلف طراحی و دوخته می شوند. ماسک های طرح دار با استقبال عمومی مواجه شده و خرید آن برای افرادی که به ست ماسک و لباس خود علاقه مند هستند، توصیه می شود.

 

خرید ماسک

خرید ماسک فانتزی

در حال حاضر تنها راه پیشگیری از بیماری کرونا استفاده از ماسک است. ماسک فانتزی یکی از انواع ماسک های دوخته شده است که به صورت دو لایه و سه لایه قابل خریداری می باشد. این ماسک ها قابل شستشو بوده و نه تنها از زیبایی و طرح های فانتزی برخوردار هستند، بلکه می توانند تا حد زیادی از ذرات معلق در هوا پیشگیری نموده و سلامت شما را تضمین نماید.

کش ماسک های فانتزی بسیار راحت بوده و ماسک ثابت روی صورت می نشیند. این ماسک به دلیل داشتن کش پارچه ای دیگر پشت گوش هایتان را اذیت نمی کند و شما قادر خواهید بود آن را به مدت طولانی روی صورت خود نگه دارید. این ماسک ها قابل شستشو بوده و می توانید پس از هر بار استفاده بشویید که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. ماسک فانتزی دارای طراحی زیبا و بی نظیری است که آن را از ماسک های دیگر متمایز ساخته است. خرید ماسک فانتزی شما را از این ویژگی ها بهره مند می سازد.

خرید ماسک N95

ماسک N95 فیلتردار یکی از ماسک های تنفسی موجود در بازار است که قدرت حفاظتی بالایی دارد. این ماسک ها از پارچه ملت بلاون و کربن اکتیو برخوردار هستند. این ماسک ها به راحتی روی صورت می نشینند و جنس آن از الیاف نابافته است که به شکل لایه لایه روی هم قرار می گیرند.

این ماسک دارای سوپاپی از بهترین مواد ساخته شده است. سیلیکون به کار رفته در سوپاپ ها، سسلیکون غذایی می باشند. ماسک N95 از سازمان غذا و دارو مجوز لازم را دارد.

 

خرید ماسک طرح دار

 

لایه‌ های میانی ماسک مانع از ورود ذرات گرد و غبار، آلودگی هوا، ذرات معلق و ویروس و باکتری می شود.  ماسک N95 از سرایت عامل بیماری زا از افراد ناقل به دیگران جلوگیری می کند و مانع از ابتلای افراددیگر به بیماری می شود. استفاده از این ماسک هنگامی که بیماری های واگیردار در کشور گسترش پیدا می کند و در مکان هایی که حفظ فاصله اجتماعی ممکن نیست، توصیه می گردد.

بهره گیری از ماسک N95 برای همه افراد ضروری نیست و برای جلوگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار، استفاده از ماسک پارچه‌ای کفایت می‌کند. اما استفاده از این ماسک برای پرسنل بیمارستان و افرادی که به محیط های آلوده رفت و آمد دارند ضروری است.

ماسک N95، امکان استعمال مجدد را دارد و یکبار مصرف نمی باشد. با این وجود پیشنهاد می کنیم پس از هربار استفاده ضدعفونی شود.

خرید ماسک جراحی

ماسک های پزشکی ساخته شده از الیاف نابافته و بیشتر بدون دوخت هستند. کیفیت ماسک های جراحی با توجه به شرایط مصرف آن می تواند متفاوت باشد. با اینکه همه انواع این ماسک ها با نام ماسک جراحی یا پزشکی معروف هستند، در اغلب کشورها برای مصارف خاص مانند اتاق عمل، دندانپزشکی، معاینه و غیره فقط استفاده از ماسک های پزشکی تایید شده که برچسب دارند، مجاز است.

امروزه استفاده از این ماسک ها جهت پیشگیری از شیوع بیماری های ویروسی توسط اکثر مردم رواج پیدا کرده است. همچنین در سرتاسر جهان برای مقابله با آلودگی هوا این ماسک را به کار می برند

بهترین ماسک جراحی آن است که از الیاف نابافته و بدون دوخت باشد. ماسک های جراحی معمولا از سه لایه ساخته شده اند که به آن ها ماسک سه لایه نیز گفته می شود. ماسک سه لایه به رنگ های آبی، سبز، صورتی و سفید تولید می شود. این ماسک از دو کش تشکیل شده که دور گوش انداخته شده و روی صورت می نشیند. برخی از انواع این ماسک ها از دو زوج بند تشکیل شده اند که می توان آن ها را در پشت سر گره زد تا ماسک به خوبی روی صورت بنشیند. این ماسک امکان تنفس آسان را به مصرف کنندگان خود می دهد. بیشتر نوع کش دار این ماسک به خاطر استفاده آسان بین مردم محبوب است.

خرید ماسک جراحی به دلیل فراوانی آن، برای عموم مردم تسهیل گشته و می توانند هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی این ماسک را خریداری نمایند.

 

خرید ماسک فانتزی

خرید ماسک پارچه ای

به دلیل همه گیر شدن کرونا استفاده از ماسک‌های تنفسی چند لایه برای مردم به ویژه افراد آسیب پذیر الزامی شده و استفاده روزانه از ماسک های تنفسی مقرون به صرفه نیست و هزینه زیادی دارد. از این رو به کار بردن ماسک تنفسی پارچه ای سه لایه شاید گزینه مناسبی در زمان شیوع ویروس کرونا باشد. این ماسک های تنفسی را می توان شست و مجدد استفاده کرد تا هزینه خرید ماسک برای شما کاهش پیدا کند. ماسک های پارچه ای از سه لایه محافظتی دوخته شده اند تا میزان زیادی از ذرات معلق در هوا و ذرات آلوده و ویروسی را دفع کنند و ایمنی لازم برای مصرف کنندگان را افزایش دهد.

این ماسک از ابتلای افراد به ویروس پیشگیری می کند و مانع انتقال ویروس از شخص مبتلا به خانواده و دوستان می شود. ماسک های پارچه ای به صورت دولایه و سه لایه دوخته می شوند. در هنگام خرید ماسک های پارچه ای باید بدانید که ماسک های پارچه ای دو لایه جهت مصرف روزانه مناسب است، اما در صورتی که با فرد مبتلا به ویروس ملاقات می کنید، حتما از ماسک های ایمن تری استفاده کنید. جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری بهتر است پس از هر بار استفاده ماسک خود را بشویید. اگر ماسک شما تغییر شکل داد، دیگر از آن استفاده نکنید و ماسک دیگری تهیه نمایید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

لیست کسب و کار های خرید ماسک