کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کیف حمل سگ

850 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 24 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سگ ها حیواناتی جذاب و دوست داشتنی هستند که با انسان ها رابطه حمایت گرانه و خوبی برقرار می کنند از این رو نگهداری یک سگ به عنوان عوضی از خانواده و یا یک همراه، رفتاری رایج و منطقی است. در خانه های آپارتمانی و کوچک امروزی و فضا های بسته شهری، نگهداری سگ هایی از نژاد های بزرگ که ابعادی بزرگ دارند علاوه بر اینکه دشوار است به نوعی ظلم و عذاب دادن سگ نیز محسوب می شود. از این رو نژادهای کوچک تر یا سگ هایی که به پاپی نیز معروف هستند تبدیل به انتخاب های هوشمندانه تری شده اند که موجب می شوند هم شرایط نگهداری آسان تر شود و هم سگ احساس بهتری داشته و بتواند غریزه خود را تا حد امکان بروز دهد. بیرون بردن سگ ها و گردش آن ها در کشور هایی مثل ایران که محدودیت های زیادی دارد موجب شده است تا ابزار هایی در خصوص سگ ها پیش از پیش به کار بیاید نمونه ای از این ابزار ها کیف حمل سگ است. از این وسیله می توان برای گردش بردن و بیرون بردن سگ ها با کمترین دردسر استفاده نمود. برای خرید کیف حمل سگ می توانید این کار را به راحتی از فروشگاه پت شاپ حضوری و پت شاپ آنلاین انجام دهید. در ادامه این متن بیشتر در خصوص انواع این کیف ها و کاربرد های آن ها صحبت خواهیم کرد.

کیف دستی

 

انواع کیف حمل سگ

کیف ها و باکس های مخصوص حمل سگ و گربه تنها مختص سایز ها و نژاد های کوچک است. شما می توانید با توجه به راحتی خود و راحتی سگ خود در مدل های مختلفی این ابزار را تهیه کنید. در ادامه به برخی از مدل های رایج اشاره خواهیم کرد.

کوله پشتی

برخی از کیف های حمل سگ، سگ را پشت شما قرار می دهند برخی از این مدل ها شبیه محفظه ای کاملاً بسته با یک قسمت شفاف و تهویه هوا است و برخی دیگر شبیه به کوله های معمولی هستند که ناحیه سر و پاها و دست ها جایی برای بیرون آمدن دارند.

کیف دستی

این مدل از کیف حمل سگ بایستی توسط یک دست حمل شود، اغلب محفظه ای برای خروج سر سگ دارند و سگ می تواند کف کیف بنشیند یا بایستد.

کانگورویی

این مدل مشابه مدل کوله پشتی است با این تفاوت که این بار سگ روی شکم و سینه شما قرار می گیرد.

کوله پشتی

کوله پشتی مخصوص سگ

نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که اگر می خواهید برای سگ خود کیف حمل تهیه کنید نمی توانید به تنهایی به پت شاپ بروید بلکه باید سگ خود را همراه خود ببرید و سپس سایر مدل ها را به کمک نمونه تست، با سگ خود امتحان کنید. دقت کنید که ایا حمل و نقل آن برای شما آسان است؟ ایا به شما قابلیت کنترل و راحتی کافی می دهد؟ از سوی دیگر دقت کنید که ایا سگ شما با مدل آن راحت است؟ به خوبی در کیف قرار می گیرد؟ آیا ابعاد کیف و یا مدل آن با آناتومی سگ شما هماهنگ است یا خیر؟ با توجه با تمامی این وجوه و دقت در جزئیات آنگاه است که شما می توانید یک کیف مناسب تهیه کنید.

کیف حمل سگ

بهتر است حین خرید از مسئولین محل که در این خصوص اطلاعات دارند نیز مشورت کنید. البته شما باید به قرار دادن سگ خود در کیف بسیار توجه کنید چرا که ممکن است ناخواسته به سگ خود آسیب بزنید و یا به آن آزار برسانید. بهتر است برای انتخاب بهترین مدل با دام پزشک سگ خود نیز مشورت کنید. با توجه به نکاتی که اشاره کردیم خرید های حضوری بسیار بهتر و مناسب تر از خرید های مجازی است و بهتر است که ریسک خرید یک مدل نامناسب را به شکل غیر حضوری از بین ببرید با توجه به اینکه قیمت کیف حمل سگ خود به نسبت زیاد است این اتفاق می تواند ضرر مالی زیادی به همراه داشته باشد.

کوله پشتی مخصوص سگ

کیف حمل سگ چرخدار

به جرات می توان گفت از راحت ترین و مناسب ترین مدل های کیف حمل سگ، نمونه های چرخ دار است. این مدل که تا حد زیادی شبیه به چمدان های چرخ دار طراحی شده است و به صفحات شفاف، تهویه هوا، فضاهای خالی برای بیرون آوردن سر و قابلیت هایی این چنینی مجهز شده اند. َبه واسطه اینکه می توانید آن را روی زمین بکشید، حمل و نقل و جابه جایی آن بسیار آسان تر خواهد بود و شما خستگی کمتری را تجربه خواهید کرد از سوی دیگر با توجه به طراحی کیف، سگ شما حین حرکت از ثبات و ارامش بیشتری برخوردار خواهد بود و کمتر بالا و پایین می شود و یا در صورت حرکت ضربه می خورد. استفاده از چنین ابزار هایی می تواند به کنترل و تربیت سگ کمک کند. دقت کنید  جنس های مستحکم و با کیفیت خریداری کنید و ابعاد آن را به گونه ای انتخاب کنید که سگ شما در آن نه زیاد تحت فشار باشد و نه زیاد آزاد باشد و فضا برای جنب و جوش باشد. مدام تهویه هوا را حین استفاده از مدل های بسته، بررسی کنید. برای خرید لوازم حیوانات خانگی خود می توانید از فروشگاه پت شاپ حضوری یا پت شاپ آنلاین لوازم مورد نیاز را تهیه کنید این فروشگاه ها تمامی لوازم مورد نیاز حیوانات مانند: غذای خشک سگ ، تشویقی گربه ، اسباب بازی سگ ، اسکرچر گربه و خیلی از لوازم دیگر را در محصولات خود موجود دارند.

کیف حمل سگ چرخدار

جمع بندی

سگ ها از حیوانات جذاب خانگی هستند که این روز ها نژاد های کوچک آن ها بسیار محبوب واقع شده اند. برای جابه جایی این نژاد ها از کیف حمل سگ استفاده می شود. این کیف در مدل های گوناگون با توجه به سلایق مختلف و نژاد های مختلف سگ ها و آناتومی های متفاوت آن ها طراحی می شوند. مدل های چرخدار آن ها از محبوب ترین ها هستند که کارایی آسان و راحتی دارند. باید به جنس کیف و تناسب آن با اندام سگ بسیار دقت کرد. بهتر است این محصول به واسطه خرید حضوری و امتحان کردن به کمک سگ خود انجام شود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب