کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کوچک سازی بینی بدون جراحی چگونه است؟

124 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 29 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کوچک کردن بینی بدون جراحی 

شاید خیلی ها در ابتدای شنیدن سوال کوچک سازی بینی بدون جراحی چگونه است؟ تعجب کنند. زیرا اکثر افراد تصور می‌کنند که کوچک کردن و فرم دادن به بینی تنها به وسیله عمل جراحی امکان پذیر است. اما امروزه با امدن تکنولوژی های مختلف کوچک کردن و فرم دادن به بینی بدون انجام عمل جراحی ممکن شده است.  که این راه حل برای افرادی که ترس از جراحی دارند میتواند بسیار موثر باشد. کوچک کردن بینی با استفاده از روش های غیر جراحی تنها محدود به یک روش خاص نیست و روش های متعددی برای کوچک کردن بینی بدون جراحی وجود دارد که در ادامه بررسی سوال کوچک سازی بینی بدون جراحی چگونه است؟ ، به بررسی این روش ها نیز میپردازیم.

کوچک کردن بینی با استفاده از لیفت بینی به وسیله ژل

نحوه کوچک سازی بینی

در بررسی سوال کوچک سازی بینی بدون جراحی چگونه است؟ لازم است روش های مختلف این کار را شرح دهیم. روش اول که هم برای بینی های گوشتی و هم برای بینی های استخوانی مورد استفاده قرار میگیرد، روش فرم دادن به بینی به وسیله تزریق ژل است. معمولا یکی از مشکلاتی که افراد را به فکر تغییر دادن فرم بینی‌شان میاندازد، داشتن قوز بر روی بینی است. در این موارد پزشک فضای خالی که روی بینی باعث به وجود آمدن قوز شده است را به وسیله ژل پر میکند. پر شدن ای حفره باعث از بین رفتن قوز بینی میشود و ظاهر بهتری به بینی میدهد. این روش برای کسانی که تنها مشکلشان قوز روی بینی‌شان است توصیه میشود. البته تزریق ژل تنها محدود به در کردن قوز بینی نیست و برای سر بالا کردن بینی نیز میتوان از تزریق ژل استفاده کرد.

کوچک کردن بینی با استفاده از لیفت با نخ 

روش دیگری که برای پاسخ دادن به سوال کوچک سازی بینی بدون جراحی چگونه است؟ ، لازم است شرح دهیم، کوچک کردن بینی به وسیله لیفت با نخ است. این روش برای بینی های گوشتی و غضروفی بسیار مناسب است. لیفت بینی به وسیله نخ جزو جدید ترین روش های درمانی است. این روش بسیار کم هزینه و کم عوارض است و در یک جلسه پانزده تا سی دقیقه ای انجام میشود. در این روش نخ با استفاده از ابزار های مخصوص از میان بینی عبور داده میشود و فرم دلخواه را به بینی میدهد. این روش بیشتر برای مشکلاتی مانند افتادگی بینی و بد فرم بودن نوک بینی کاربرد دارد. در این روش از نخ های نانو ای استفاده میشود که در بلند مدت جذب بدن میشود و هیچ ضرری برای بدن ندارند. این روش علاوه بر ایجاد تغییر ظاهری بر بینی باعث افزایش کلاژن سازی نیز میشود که در بلند مدت باعث میشود بینی فرم زیبا تری به خود بگیرد.

کوچیک کردن بینی با استفاده از دستگاه ویبره حرارتی 

کوچک سازی بینی بدون جراحی

یکی دیگر از روش های که در ادامه بررسی سوال کوچک سازی بینی بدون جراحی چگونه است؟ میتوان به آن پرداخت، کوچک کردن بینی با استفاده از دستگاه ویبره حرارتی است. این روش برای فرم دهی به بینی های گوشتی و غضروفی است و بینی های استخوانی نمی‌توانند از این روش استفاده کنند. بینی های گوشتی و غضروفی راحت تر از بینی های استخوانی به روش های غیر جراحی جواب میدهند. استفاده از دستگاه های ویبره یکی از راه های موثر در فرم دهی به بینی های گوشتی و غضروفی است. برای استفاده از این روش لازم است که شما یک دستگاه ویبره مناسب خریداری کنید و در خانه استفاده کنید. بعد از چند جلسه میتوانید شاهد تاثیرات این دستگاه بر ظاهر بینی خود باشید. استفاده از این روش هیچ دردی ندارد و دارای کم ترین معایب است. و میتواند تاثیرات مثبتی را در فرم دهی به بینی های گوشتی بگذارد.

روش پلاسما جت

یکی دیگر از روش هایی که در بررسی سوال کوچک سازی بینی بدون جراحی چگونه است؟ لازم است شرح دهیم، روش پلاسما جت است. روش پلاسما جت یکی از روش های فرم دادن به بینی و لیفت دادن آن است که به وسیله ماده پلاسما که حالتی بین گاز و مایع دارد باعث فرم دادن بینی میشود. این گاز ماده در برخورد با پوست سرد میشود و باعث شکل دهی پوست میشود. 

سخن پایانی
داشتن بینی زیبا باعث میشود که فرد بتواند ظاهری زیبا تر داشته باشد. به همین دلیل است که افراد زیادی به فکر تغییر شکل بینی خود هستند. روش های زیادی برای تغییر شکل بینی وجود دارد. که در این مقاله به بررسی سوال کوچک سازی بینی بدون جراحی چگونه است، پرداختیم. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب