کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کلینیک زیبایی پوست

319 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 12 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 دلایل مهم مراقبت از پوست

مراقبت خوب از پوست به دلایل زیر مهم است:
مراقبت از پوست به سالم ماندن آن کمک می‌کند: در طول روز به دلیل آلودگی و استفاده از لوازم آرایش سلول های پوستی از بین می‌روند، بنابراین مهم است که پوست خود را درخشان و در وضعیت خوبی نگه دارید. یک روتین موثر و مراجعه به کلینیک زیبایی پوست، می‌تواند از آکنه، چین و چروک جلوگیری کند و همچنین به شادابی و سالم ماندن پوست شما نیز کمک کند.
پوست همواره جوان تر به نظر می‌رسد: با بالا رفتن سن، سلول های پوست کندتر شده و کلازن سازی کمتر می‌شود. از طرفی همین موضوع موجب کدرتر شدن پوست خواهد شد. استفاده از خط مراقبت از پوست با کیفیت می‌تواند به حذف سلول های مرده پوست کمک کند. بنابراین بدن شما سلول های جدیدتر و جوان تری را جایگزین آنها خواهد کرد. 
پیشگیری بهتر و آسان تر از اصلاح است: پیشگیری از مشکلات پوستی آسان تر بوده و هزینه کمتری نسبت به تلاش برای رفع آنها در آینده است.
اعتماد به نفس شما تقویت می‌شود: وقتی پوست شما بهتر به نظر می‌رسد؛ احساس بهتری نسبت به خود پیدا می‌کنید در نتیجه، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

کلینیک زیبایی پوست

درمان های پوستی در کلینیک زیبایی پوست

همانند قلب، معده و مغز، پوست شما نیز یکی از اندام های شما است. در واقع پوست به عنوان بزرگترین اندام بدن شناخته می‌شود که نیازمند توجه و مراقبت است. اغلب افرادی در صورتی که پوست شان با مشکل مواجه شود به سمت درمان و مراقبت آن می‌روند در صورتی که این مورد کاملا اشتباه است. به این دلیل که پوست شما دائما از ابتلا به عفونت ها و بیماری های پوستی محافظت می‌کند. بنابراین مراقبت از پوست امروز به جلوگیری از مشکلات آینده مانند چین و چروک و حتی سرطان پوست منجر می‌گردد. 
انواع مختلفی از مشکلات پوستی وجود دارد که برخی از شایع ترین مسائل مربوط به اسکار آکنه، لکه های پیری، چین و چروک و افتادگی پوست است. با مراجعه به کلینیک زیبایی پوست می‌توانید از رایج ترین روش های درمانی استفاده کنید. این روش ها عبارتند از: لیزر برای جوانسازی و لیزر مجدد، میکرودرم ابریژن، بوتاکس (سموم بوتولینوم)، پرکننده های پوستی، لایه برداری شیمیایی و غیره.

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن برای از بین بردن لکه های پیری و زخم های روشن آکنه کاربرد دارد.میکرودرم یکی از روش های محبوب افراد برای درمان چین چروک است به این دلیل که نتایج خوبی دارد. پزشک از یک وسیله دستی برای اسپری کریستال های کوچک بر روی سطح پوست استفاده می‌کند. کریستال لایه های پوست را لایه برداری خواهند کرد. در عین حال، به صورت همزمان از مکش برای حذف کریستال ها و سلول های مرده پوست استفاده می‌کند. برای استفاده از این روش ممکن است بیش از یک جلسه مراجعه به کلینیک زیبایی پوست نیاز داشته باشید. البته بسته به میزان چین و چروک پوست دارد. 6

لایه برداری شیمیایی

لایه بردارهای شیمیایی، که به آن چمکس پولیشن یا درمان درما پیلینگ نیز گفته می‌شود؛ نوعی از درمان های زیبایی هستند که روی صورت انجام می‌شوند. معمولا از یک محول ضد پیری برای جوانسازی پوست استفاده می‌شود. لایه بردارهای شیمیایی برای اصلاح بی نظمی های بافتی بافت، مانند خطوط ریز و رنگ و لکه های ناشی از آسیب نور خورشید استفاده می‌شود. محلول های شیمیایی لایه بردار از سه ماده اصلی: آلفا هیدروکسی اسید (AHA) ، تری کلرواستیک اسید (TCA) و فنل. علت استفاده از این محلول های لایه های مختلف پوست است.

لیزر مجدد

لایه برداری مجدد پوست با لیزر کمک می‌کند تا لایه های آسیب دیده سطح پوست، ترمیم شوند. این روش لیزر باعث افزایش تولید کلاژن و سلول های جدید پوست در لایه های زیرین پوست می‌شود. در حال حاضر، روش لیزر برای از بین بردن یا کاهش چین و چروک و خطوط ریز صورت و گردن به کار گرفته می‌شود.

لیزر جوانسازی پوست

لیزر درمانی پوست یک درمان پیشرفته برای رفع چین و چروک است که از نور مادون قرمز برای سفت شدن پوست بدون جراحی استفاده می‌شود. نور لیزر گرما را به لایه های زیر سطح پوست منتقل کرده و موجب کلاژن سازی پوست می‌گردد. در نتیجه پوست محکم تر و سفت تر خواهد شد. بسیاری از افراد از این روش به جای لیفت استفاده می‌کنند. چراکه نیازی به جراحی و بیهوشی نداشته و کم خطر است. به راحتی در کلینیک زیبایی پوست می‌توان از این روش استفاده کرد. 

کلینیک زیبایی پوست نیازیتو

درمان آکنه با نور آبی

درمان نور آبی آکنه با هدف قرار دادن باکتری های ایجاد کننده آکنه عمل کرده و به درمان آنها می‌انجامد. معمولا آکنه هایی که به درمان های مختلف پاسخ نداده اند با استفاده از این روش که مبتنی بر نور است طی چند هفته درمان می‌شوند.  
جمع بندی
توجه به زیبایی پوست و از بین بردن نقایص آن برای همه افراد مهم است. تا آنجا که از هر راهکاری برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود استفاده می‌کنند. امروزه روش های درمانی زیادی وجود دارند که هر کدام ویژگی های خاصی داشته و به درمان مشکلات پوستی کمک می‌کنند. وجود کلینیک زیبایی پوست و ارائه این روش ها در کلینیک ها، سبب شده تا افرادی زیادی به جای جراحی های سنگین از این روش ها استفاده کنند. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب