کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کلسی پاور

498 بازدید
درج شده در روز شنبه, 08 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

البته لازم به ذکر است که کلسی پاور علاوه بر کلسیم و منیزیم دارای املاح دیگری نیز هست که در ادامه مقاله آنها را ذکر می کنیم. علاوه بر ذکر املاح دیگر این دارو، به ویژگی ها و نقش آن در بدن انسان نیز می پردازیم.

کلسی پاور چه ویژگی هایی دارد؟

کلسی پاور یکی از مکمل های مفید برای اغلب افراد است. این مکمل املاحی نظیر کلسیم، روی و منیزیم و همینطور ویتامین D3 دارد. کلسیم و منیزیم موجود در این مکمل در تشکیل و بهبود ساخت استخوان ها و دندان ها نقش مهمی دارند. املاح دیگر کلسی پاور یعنی «روی» برای ساخت اکثر پروتئین های بدن لازم است. رشد و نمو استخوان ها و ترمیم شکستگی ها در زمان کم به وسیله روی یا زینک صورت می گیرد. شما با مصرف املاح موجود در کلسی پاور به توصیه بهداشت جهانی در خصوص مقادیر لازم از این املاح عمل کرده اید. کلسی پاور برای افرادی مانند زنان باردار و شیرده و یا خانم هایی که در سنین یائسگی قرار دارند، مفید است. زیرا املاح این مکمل از پوکی استخوان جلوگیری می کند و همینطور منیزیم موجود در این مکمل علائم سندرم قبل از عادت ماهانه و همینطور یبوست را کاهش می دهد.

کلسی پاور

این دارو برای کودکانی که در سنین رشد هستند نیز توصیه می شود زیرا برای استخوان سازی و استحکام استخوان ها نیز مفید است. اگر کلسیم لازم در دوران کودکی و جوانی به بدن انسان برسد، از بسیاری از بیماری ها نظیر پوکی استخوان در دوران میانسالی و پیری جلوگیری می شود. کلسیم تا سن 20 تا 25 سالگی به تقویت استخوان ها ادامه می دهد تا رشد لازم صورت گیرد. بنابراین باید املاح لازم در بدن فرد تأمین شود تا رشد به درستی صورت گیرد. ویتامین دی یکی از ویتامین هایی است که موجب جذب بهتر کلسیم در بدن انسان می شود. این ویتامین از طریق تابش نور خورشید به پوست بدن ساخته می شود ولی اغلب افراد این میزان از نور خورشید را دریافت نمی کنند. بنابراین باید از طریق دیگری این کمبود ویتامین دی جبران شود. شما با مصرف مکمل کلسی پاور این کمبود ویتامین را نیز جبران می کنید.برای خرید مکمل بدنسازی می توانید از طریق داروخانه های آنلاین انواع مکمل مانند : مکمل های ورزشی ، پروتئین وی ، گینر ، قرص آمینو و... قیمت آن ها را مشاهده کنید و مکمل ایرانی و خارجی اصل را خریداری کنید.

  

عوارض قرص کلسی پاور

همانطور که گفتیم مصرف قرص کلسی پاور برای اغلب افراد لازم است. زیرا این قرص موجب تقویت و استحکام استخوان ها و بهبود عملکرد سیستم اسکلتی می شود. توده استخوانی افراد را افزایش داده و یبوست را کاهش می دهد. کرامپ های عضلانی با خوردن قرص کلسی پاور کاهش می یابد.

اما باید توجه داشته باشید که اگر مصرف این مکمل های غذایی برای برخی افراد مفید است، همانطور هم برای بعضی دیگر ضرر دارد. استفاده بیش از اندازه کلسیم برای سنین مختلف مشکلات گوناگونی را به وجود می آورد. به عنوان مثال کسانی که دچار سنگ کلیه هستند، با مصرف بیش از اندازه کلسیم دچار مسمومیت غذایی می شوند. همینطور کسانی که به فرآورده های موجود در این دارو حساسیت دارند، نباید از آن استفاده کنند.    

Osteo quinine

یکی دیگر از مکمل های کلسیم، Osteo quinine است. این مکمل علاوه بر کلسیم دارای ویتامین های مختلفی از جمله ویتامین D و K2 است. این مکمل غذایی برای اغلب افراد توصیه می شود. نوجوانان و بزرگسالانی که نیاز به کلسیم آنها با مواد غذایی تأمین نمی شود، با مصرف این مکمل می توانند سلامتی خود را تضمین کنند. ویتامین K2 موجود در Osteo quinine موجب جذب کافی کلسیم های موجود در خون می شوند. این ویتامین علاوه بر جذب بهتر کلسیم موجب محافظت از بافت های نرم در مقابل کلسیفیکاسیون و رسوب کلسیم در آنها می شود.

این مکمل را در مواردی مانند افراد مبتلا به پوکی استخوان، زنان در سنین یائسگی، کودکان قبل از بلوغ، زنان باردار و شیرده و افراد مبتلا به بیماری های عصبی نظیر پارکینسون و آلزایمر تجویز می شود. عوارض جانبی مشخصی برای این دارو گزارش نشده است ولی بهتر است قبل از مصرف هر دارو با پزشک مشورت کنید. یکی دیگر از موارد احتیاطی که باید در مورد این مکمل انجام دهید مدت زمان بین دو تا چهار ساعت فاصله با داروهای دیگر است.

عوارض قرص کلسی پاور

جمع بندی

کلسیم یکی از مواد لازم و ضروری برای بدن است. این ماده توسط تابش نور خورشید به پوست بدن تأمین می شود. اغلب افراد به سبب اینکه نمی توانند میزان لازم از نور خوشید را دریافت کنند، باید از طریق مکمل های غذایی این ماده را تأمین کنند. کلسی پاور و Osteo quinine دو تا از مکمل های کلسیم هستند که برای افراد مختلف توصیه می شوند. این مکمل ها به دلیل اینکه حاوی انواع ویتامین ها نیز هستند، جذب کلسیم در بدن افراد را نیز افزایش می دهند. ویتامین های D و K2 از جمله ویتامین هایی هستند که موجب افزایش جذب کلسیم می شوند. ویتامین K2 علاوه بر جذب بهتر کلسیم موجب جلوگیری از رسوب کلسیم در بافت های نرم بدن می شود.  

  

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب