کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کرکره چوبی

318 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 26 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

تجهیز فضای داخلی ساختمان ها چه اداری و چه مسکونی با چالش های بسیاری همراه است. شما بایستی بتوانید این فضا را با توجه به کاربری محیط و نیاز هایی که قرار است محیط برای شما برآورده سازد، طراحی و تجهیز نمایید. برای اینکه بتوانید به بهترین شکل این فرایند را پیش ببرید، می توانید از متخصصان طراحی داخلی و دیزاینر ها کمک بگیرید. در چنین حالتی شما تنها کافی است از میان مدل های پیشنهادی انتخاب کنید و یا سلیقه خود را مطرح کنید باقی کار ها اعم از ایجاد هماهنگی بین لوازم، نحوه چینش و جاگذاری آن ها در محیط و حتی تهیه این لوازم به دست متخصصان انجام می گیرد.

کرکره چوبی

در صورتی که خودتان قصد دارید این فرایند را به پیش ببرید، بسیار مهم است که در ابتدا نسبت به محیط و قابلیت ها و فضای موجود اشراف کامل داشته باشید و سپس آگاهی خود را نسبت به آیتم ها و لوازمی که در بازار برای موقعیت های مختلف وجود دارند، بالا ببرید. بدین ترتیب شما می توانید یک دیزاین و تجهیز حرفه ای مطابق سلیقه خود داشته باشید. از قسمت های مهم هر فضا پنجره ها و محل های اتصال اتاق ها و بخش های مختلف سازه هستند که برای تجهیز آن ها انتخاب های متنوعی وجود دارد. کرکره چوبی یکی از همین دست انتخاب ها است. شما می توانید این محصول را در طرح ها و ابعاد مختلف مناسب برای موقعیت های مختلف تهیه نمایید و استفاده کنید. در ادامه این متن بیشتر در خصوص این آیتم و ویژگی ها و انواع آن صحبت خواهیم کرد.

کرکره چوبی بامبو

نوعی از پرده ها هستند که شبیه به حصیر هستند، این نوع پرده ها اصطلاح کرکره چوبی بامبو نامیده می شود. در این پرده چوب های بامبو نازک به شکل افقی در کنار یک دیگر قرار گرفته است و به واسطه نخ هایی به هم بافته شده اند. این کرکره ها سبک هستند و حالتی فانتزی دارند. انتخاب این نوع پرده برای مناطق گرمسیر بیشتر مناسب است. می توان به کمک قرقره های نصب شده روی این کرکره آن را جمع کرد و یا ارتفاع آن را تنظیم نمود.

کرکره فلزی

از انواع مرسوم تره کرکره ها، جنس فلزی آن ها است که بیشتر در محیط های اداری از آن ها استفاده می شود. این کرکره ها در رنگ های مختلف تولید می شوند و حاصل کنار هم قرار گرفتن صفحات نازک فلزی هستند. به واسطه نخ ها و قرقره هایی که برای این مدل ها تعبیه شده است شما می توانید علاوه بر تنظیم ارتفاع کرکره ها، فواصل میان هر صفحه درون کرکره را نیز تنظیم نمایید و بدین ترتیب شدت نوری را که از بیرون به داخل تابیده می شود را تعیین نمایید.

قیمت کرکره چوبی در تهران

کرکره های چوبی در طرح ها و کیفیت های بسیار متنوعی تولید می شوند و همین امر باعث می شود تا قیمت نهایی آن ها بسیار متنوع و متعدد باشد. شما با توجه به اینکه می خواهید کرکره چوبی را برای چه محلی و در چه ابعادی تهیه نمایید نیز، قیمت متفاوتی را بایستی بپردازید.

کرکره چوبی بامبو

کرکره چوبی عمودی

یکی از آیتم هایی که می تواند در جدا سازی بخش های مختلف خانه ها و یا سرویس های بهداشتی و مواردی مانند این ها کاربرد بسیاری داشته باشد،کرکره چوبی عمودی است. از این گزینه می توان برای ایجاد پارتیشن بندی ها و ایجاد فضا های خصوص تر در دل هم استفاده نمود. قیمت کرکره  عمودی با توجه به ابعاد آن بسیار متفاوت است و اغلب نسبت به سایر کرکره های چوبی قیمتی بالاتر دارد. این محصول سبک اما محکم و استوار طراحی می شوند تا جابه جایی و استفاده از آن ها آسان تر باشد. در برخی از موارد این کرکره ها شبیه به پرده بوده و از کنار هم قرار گرفتن قطعات چوبی عمودی تشکیل می شوند که به واسطه نخ ها و قرقره ها می توان آن ها را تنظیم نمود اما در برخی دیگر از مدل ها ارتفاع این قطعات چوبی بیشتر بوده و از آن ها در چهار چوب ها استفاده می شود تا بتوان فضا های مختلف را از هم جدا نمود.

کرکره چوبی عمودی

کرکره چوبی پنجره

کرکره های چوبی که از آن ها برای نصب در موقعیت پنجره ها استفاده می شوند اغلب ارتفاعی تنظیم شده با ابعاد پنجره دارند و با توجه به دکور و دیزاین محیط از میان مدل های مختلف چوب، دست به انتخاب می زنند. این مدل ها برای فضا هایی با طراحی کلاسیک، کژوال و مینیمال و مانند اینها انتخابی بسیار مناسب و هماهنگ خواهد بود. انتخاب کرکره چوبی برای محیط هایی مانند پنجره پشت سینک ها مناسب نیست چرا که رطوبت آسیب جدی به کیفیت این کرکره ها وارد می سازد. قیمت کرکره آشپزخانه با توجه به اینکه باید از مدل های ضدزنگ و مقاوم در برابر رطوبت باشد و از سوی مدل های پلیمری به خوبی این ویژگی ها را تامین می کنند، به نسبت پایین تر خواهد بود.اگر قصد طراحی و اجرای دكوراسيون داخلی خانه باغ ، منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، طرح و ایده مد نظر خود را دریافت کنید و دکوراسیون داخلی آشپزخانه ، منزل ، محل کار و ... را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.

کرکره چوبی پنجره

جمع بندی

انواع کرکره ها به خصوص از نوع کرکره چوبی، انتخاب های جذاب و کاربردی برای پوشاندن پنجره ها و یا جدا کردن قسمت های مختلف فضا از هم هستند. این کرکره ها در ابعاد، اجناس مختلف و به دو شکل عمودی و افقی در کنار هم سوار می شوند. کمک گرفتن از انواع نخ ها و قرقره ها باعث می شود تا بتوان به خوبی قطعات کنار هم قرار گرفته در کرکره ها را کنترل نمود. این کرکره ها با توجه به جنس آن ها و طراحی آن ها علاوه بر اینکه قیمت متفاوتی خواهند داشت، برای موقعیت ها و دکور های مختلفی نیز مناسب خواهند بود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب