کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کردیت کارت

489 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 17 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اولین بانک جهان به نام بانک «بانکا مونته دی پاچی» در سال 1472 در ایتالیا تاسیس گردید و پس از آن بانکهای دیگری در آلمان، انگلستان و سوئد به وجود آمدند. تا چندین دهه پیش، بانک ها محلی برای سپرده گذاری پول و یا درخواست وام به حساب می رفتند. اما پس از دسترسی ساده به اینترنت، رشد فروشگاههای آنلاین و تجارت بین المللی بانکها نیز تحولاتی در ساختار خدماتی که به مردم ارائه می دادند به وجود آورند. همچنین، تعداد بانکها در جهان افزایش یافت و همین امر سبب شد که بانکها برای ارائه خدمات با یکدیگر به رقابت بپردازند. یکی از خدماتی که از سوی بانکها ارائه می گردد کردیت کارت است. اکنون این کارتها به کارتی بسیار محبوب در میان مردم تبدیل شده اند و بسیاری از افراد برای انجام کارهای خود از این کارت استفاده می کنند. کردیت کارت ها برای خرید از سایت های خارجی یا خرید از سایر کشور ها مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه بیشتر به کردیت کارت و خرید از وبسایت های خارجی می پردازیم

کردیت کارت

کردیت کارت چیست؟

کردیت کارت نوعی کارت اعتباری به شمار می رود که شما می توانید تا سقفی که بانک برای شما تعیین کرده است اقدام به خرید از فروشگاههای معتبر بکنید. برخی از افراد این کارت را نوعی وام در نظر می گیرند، اما بهتر است بدانید که استفاده از این کارت تفاوتهای عمده ای با وام بانکی دارد. این موضوع را با ذکر مثالی روشن تر کنیم. اگر میزان اعتبار کردیت کارت شما 500 دلار باشد، شما تا سقف 500 دلار مجاز به خرید هستید. اگر به طور مثال از یک فروشگاه 200 دلار خرید کنید، برای خریدهای دیگر شما 300 دلار باقی می ماند. به این نکته توجه داشته باشید که شما با استفاده از کردیت کارت تنها می توانید اقدام به خرید کنید. گاهی از سوی بانک صادر کننده موارد دیگری برای کارت شما در نظر گرفته می شود. به طور مثال می توانید هزینه آزمونهای بین المللی را که می خواهید در آنها شرکت کنید با استفاده از این کارت بپردازید. در نتیجه به میزانی که خرید می کنید به بانک مقروض می شود. بانک مهلت باز پرداخت قرض را معمولا بازه زمانی 20 تا 25 روزه در نظر می گیرد. اگر بدهی خود را به موقع پرداخت کنید، از مشتریان خوش حساب بانک می شوید و بانک تسهیلات ویژه ای را برای شما در نظر می گیرد. در بسیاری از موارد شما برای خرید از سایتهای خارجی به کردیت کارت نیاز دارید، که می توانید از آن طریق هرآنچه را که نیاز دارید را به دست بیاورید.

کردیت کارت چیست؟

خرید کردیت کارت

ممکن است اکنون این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توانید کردیت کارت تهیه کنید. برای انجام این کار باید به بانک مورد نظر خود مراجعه کنید و فرم های مخصوص درخواست کردیت کارت را پر کنید و به کارگزار بانک تحویل دهید. سپس بانک از شما می خواهد مدارک دیگری مانند فیش حقوقی برای ضمانت بازپرداخت اعتبار تعیین شده را به بانک بدهید. پس از طی کردن این مراحل این کارت برای شما صادر می گردد و شما می توانید از مزایای آن بهره مند شوید.

کردیت کارت مجازی

امروزه بسیاری از خدمات بانکی، مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر، به صورت مجازی به افراد ارائه می گردند و کردیت کارت نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما می توانید از این کارت به صورت مجازی استفاده کنید. کردیت کارت مجازی نوعی کارت است که اطلاعات آن در اختیار شما قرار می گیرد، اما این کارت به صورت فیزیکی به شما تحویل داده نمی شود. برخی از افراد نگران این موضوع هستند که ممکن است این کارت مانند کارت فیزیکی نباشد، اما در اینجا به شما اعلام می کنیم که این نگرانی بیهوده است و شما می توانید با استفاده از این کارت از تمامی تسهیلاتی که بانک برای شما در نظر گرفته است استفاده کنید.

کردیت کارت رایگان

با توجه به این موضوع که بسیاری از خدمات ( با توجه به اهدافی که در ذهن ارائه دهنده آن خدمات وجود دارد) به صورت رایگان عرضه می شوند، این سوال در مورد تمامی خدمات پرسیده می شود که آیا می توان به طور مثال از کردیت کارت به صورت رایگان استفاده کرد. بهتر است بدانید که بانک با استفاده از این سرویس خدماتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا بتوانند بدون اینکه نگران موجودی حساب خود باشند اقدام به خرید بکنند. در واقع، مانند این است که بانک هزینه کالایی را که دریافت می کنید برای شما پرداخت می کند، سپس شما این مبلغ را به بانک باز می گردانید. در نتیجه امکان استفاده از این خدمات به صورت رایگان وجود ندارد. زیرا باید هزینه ای کالای خود را بپردازید. اما بانک برای مشتریانی که قرضهای خود را به موقع و یا زودتر از موعد پرداخت می کنند تسهیلاتی را در نظر می گیرد. به طور مثال، بانک اعتبار کارت فرد را بیشتر از مبلغی که در نظر گرفته است بالا می برد. این تسهیلات در نتیجه خوش حسابی مشتری هستند نه اینکه به صورت رایگان به فرد اعطا شده باشند! بنابراین اگر کسی و یا شرکتی ادعا کرد که می تواند کردیت کارت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد مطمئن باشید که این تبلیغات فریبی بیش نیست و هرگز جذب اینگونه تبلیغات نشوید.

کردیت کارت رایگان

کردیت کارت فیک

باید بدانید که تنها بانکها و یا موسسات مالی معتبر می توانند کردیت کارت را به مشتریان بدهند. اما در این میان برخی از شرکتها و یا افراد سودجو وجود دارند که سعی می کنند با فریب دیگران مبالغ زیادی را از آنها دریافت کنند. این افراد معمولا ادعا می کنند که کارهای دریافت کردیت کارت را برای شما انجام می دهند و شما باید مبلغ را پرداخت کنید و سپس این کارت را دریافت کنید. در بسیاری از موارد این افراد کارتهای فیک و یا تقلبی را به دست مشتریان می دهند و همین امر سبب بروز خسارتهای مالی و اعتباری برای افراد می گردد. اگر قصد دارید که از شرکت واسطه بخواهید که این کارت را برای شما بگیرد، باید اقداماتی را از پیش انجام دهید. اول اینکه این شرکت باید به صورت معتبر کار کند و دارای محل کار مشخص و آدرسی دقیق باشد. هرگز بدون تحقیق کامل به افرادی که در بستر اینترنت به شما پیشنهاد دریافت این کارت را می دهند اعتماد نکنید. اطلاعات کارت باید معتبر باشد و شما می توانید از بانک صادر کننده استعلام بگیرید و در مورد شرایط کارتهای آنها اطلاعات کسب کنید. متاسفانه در چندین سال اخیر، به دلیل تحریمهایی که بر ایران اعمال شده است و خروج شرکتها و بانکهای بین المللی از ایران بسیاری از افراد برای دریافت خدمات به شرکتهایی اعتماد کرده اند که در پایان خسارات زیادی را برای آنها به بار آورده اند. بنابراین کسب اطلاعات کامل قبل از اقدام هر عملی مهمترین اصل برای جلوگیری از بروز این خسارات است.

 

کردیت کارت فیک

چرا باید از کردیت کارت استفاده کنیم؟

در پایان ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که استفاده از این کارت چه مزایایی دارد. بنابراین بهتر است با مزایای این کارت آشنایی داشته باشید تا بتوانید برای دریافت آن اقدام کنید. بهترین و مهمترین مزیتی که کردیت کارت در اختیار شما قرار می دهد این است که شما می توانید بیشتر از مبلغ پولی که در حساب بانکی خود دارید اقدام به خرید کنید. در واقع، ممکن است در حساب بانکی شما تنها 100 دلار باشد، اما شما می خواهید کالایی به مبلغ 500 دلار خریداری کنید. اگر بخواهید از حساب بانکی خود استفاده کنید، مطمئنا نمی توانید خرید را تکمیل کنید. اما کردیت کارت این شرایط را برای شما فراهم می سازد که خرید خود را انجام دهید و سپس پولی را که خرج کرده اید به صورت اقساط به بانک بازگردانید.

همانطور که میدانید به طور مستقیم خرید از سایت های خارجی بدون ویزاکارت و مستر کارت و کردیت کارت امکان پذیر نیست و اگر کارت اعتباری برای خرید از سایت های خارجی ندارید و یا با نحوه خرید از سایت های خارجی آشناییت ندارید و می خواهید با خريد از سايت هاي خارجي اکانت یا کالایی دریافت کنید ، باید این کار را از سایت های معتبر واسط انجام دهید تا بتوانید تهیه اکانت یا خرید از سایت آمازون و خرید لوازم مورد نیاز مانند: موبایل ، تبلت ، لبتاپ ، خرید دارو خارجی یا دکوراسیون داخلی و ... را به راحتی انجام دهید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب