کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کت و شلوار مردانه

337 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 26 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه

توانایی خرید یک کت و شلوار مردانه کاملا متناسب با اندام، بر هر مردی واجب است. پیشنهاد می شود که تا حد امکان کت و شلوار مردانه را به صورت اینترنتی نخرید، زیرا قبل از خرید باید حتما تن پوش آن را در بدن خود ببینید و بعد تصمیم بگیرید. اما اگر ناچار به خرید اینترنتی شدید، به نکات زیر حین اندازه گیری کت و شلوار مردانه توجه داشته باشید:

 • قفسه سینه

این اندازه گیری مربوط به ناحیه قفسه سینه، زیر بغل و در امتداد خط شانه است، طوری که دو دست به صورت راحت و آزاد قرار گرفته باشند. معمولا از یک عدد در اندازه دهی کت و شلوار استفاده می شود، مثلاً ذکر می شود که اندازه ۴۰R است، یعنی کت دارای قفسه سینه ۴۰ اینچی، با طول کت معمولی است.

 • طول کت

این اندازه گیری از بالاترین نقطه شانه ها به پایین گرفته می شود. معمولاً به صورت S (کوتاه؛ ارتفاع ۵/۵ تا ۷/۵)، R معمولی؛ (اگر ارتفاع ۷/۵ الی ۱۱/۵ باشد) یا L بلند؛ (برای ارتفاع ۱۱/۵ الی ۳/۶).

 • کمر

اشاره به اندازه گیری اطراف خط کمر طبیعی دارد، که وقتی فرد خم می شود، یک خط چین ایجاد می کند. دراپ به اختلاف بین اندازه کمر و کت اشاره دارد.

 • ارتفاع

این اندازه گیری از بالای سر رو به پایین و در حالت ایستادن به صورت صاف گرفته می شود و سطح مستحکمی با وضعیت عادی ایجاد می کند.

 • گردن

از اطراف کامل ترین بخش گردن گرفته می شود.

 • درز شلوار

از درز محل انشعاب داخلی بدن تا لبه شلوار با اندازه متناسب گرفته می شود.

 • آستین

از مرکز پشت گردن تا نقطه شانه، به پایین بخش شانه بیرونی به سوی مچ دست طوری که هر دو دست به صورت آزاد رها شده باشند، گرفته می شود.

یک مدل کت و شلوار در حال حاضر مرسوم است که کمی تنگ تر دوخته می شود اما باید دقت کرد که به هیچ عنوان پارچه نباید کشیده شود. در این مدل ها قسمت های سینه و پاها کمی تنگ تر از حالت معمول است در کت و شلوارهای مدرن، لبه پاچه های شلوار کمی بالاتر از کفش می ایستد و مانند مدل های قدیمی روی شلوار نمی افتد و در این مدل معمولا جوراب پوشیده نمی شود. بعد از خرید کت و شلوار، به نکات زیر نیز توجه داشته باشید تا اگر مطابق با میلتان نبود آن را پس بدهید.

خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه

 • شانه ها

پدهایی که در قسمت شانه ها قرار می گیرد باید کاملا مسطح باشند و نباید از اندازه شانه ها خارج شوند. درز قسمت شانه باید دقیقا مقابل درز آستین ها بایستد، اگر درز شانه ها حالت افتاده دارد یا هم سطح درز آستین ها نیست، لباس سایز شما نیست.

 • قد کت

پشت کت باید در یک خط صاف و مستقیم باشد و انتهای آن روی باسن قرار بگیرد اما سطح آن نباید پایین تر از دستها باشد، همچنین دقت کنید که قد کت نباید تا زیر باسن باشد وقتی که دستهای شما در کنار بدنتان قرار گرفته؛باید بتوانید با انگشتهایتان زیر کتتان را لمس کنید.

 • طول آستین ها

قد آستین نباید پایین تر از انگشت شست شما باشد. بهترین اندازه این است که حدود نیم اینچ از  آستین پیراهنی که زیر کت پوشیده اید، از زیر آستین کت مشخص باشد

 • بستن کت

کت باید درکنار شکم شما بایستد اما نباید آنقدر تنگ باشد که دکمه ها به سختی بسته شود همچنین به اندازه یک مشت باید بین بدن شما و کت فضا باشد.

 • پایین کت

این قسمت نباید در قسمت باسن تنگ شود یا کت تا روی ران ها برسد. میتوانید با نشستن یان مورد را چک کنید و ببینید روی  قسمت پایینی کت نشسته اید یا نه.

 • خط پایین شلوار

منظور قسمتی ست که انتهای شلوار به کفش ها میرسد.

 کت و شلوار مجلسی مردانه

کت و شلوارهای مجلسی معمولا سه تیکه هستند. این کت و شلوارها جذاب، همه کاره و شیک هستند. جدا از کت و شلوار استاندارد، با جلیقه ای همراه هستند که زیر کت پوشیده می شود. این کت و شلوار همراه با خود سبک می آید و نوعی نمای پیچیده تولید می کند که فراتر از سبک های استاندارد است. این نوع کت و شلوار مردانه را می توان در موقعیت های مختلف استفاده کرد، چه برای محل کار و چه برای رویدادهای رسمی. ترکیب فوق العاده ای از تناسب کلاسیک و طرح معاصر هستند.جهت خرید لباس می توانید به فروشگاه اینترنتی لباس مراجعه کنید و انواع لباس مانند : پيراهن مجلسي ، لباس نوزادی دختر ، لباس هودی دخترانه ، لباس نوزادی پسرانه ، خرید لباس مجلسی ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ورزشی زنانه و ... مشاهده کنید  و از قیمت آن ها با خبر شوید و به راحتی خرید کنید.

 کت و شلوار مجلسی مردانه

کت شلوار اسپرت مردانه

این نوع کت و شلوارها که با نام کژوال نیز شناخته می شود؛ راحت تر هستند. از کت و شلوار های کژوال می توان در هر محیطی استفاده کرد که بر خلاف یک کت رسمی یا کلاسیک، جلوه ای خلاقانه تر و راحت تری دارد. در حالی که بیشتر کت و شلوار های مردانه ساده است و در برخی از اجزای کت های مجلسی طرح های گلدوزی شده و همچنین سبک های خاصی همراه هستند و جذابیت ویژهای هم به آن ها می بخشند.

جمع بندی

کت و شلوار مردانه یک خرید بزرگ برای هر مردی محسوب می شود. یعنی اینکه هنگام انتخاب بهترین کت و شلوار و پیش از انجام خرید، باید از تمام جنبه ها مطلع باشید. خرید اینترنتی کت و شلوار نیز نکاتی دارد که در این مقاله به صورت کامل به آن ها اشاره کردیم. توجه داشته باشید که برای رویدادهای رسمی و کاری کت و شلوار رسمی و برای رویدادها دوستانه تر، کت و شلوار اسپرت بپوشید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب