کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کت و شلوار دامادی

427 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 26 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شب عروسی و ازدواج هر فرد برای او از مهمترین شب های زندگیش و به یاد ماندنی ترین ها است از این رو اینکه چه بپوشد و چطور به نظر برسد بسیار حائز اهمیت است. به نظر می رسد که انتخاب لباس برای داماد ها آسان تر و مشخص تر است اما ابدا این چنین نیست، درست است که کت و شلوار انتخابی مشخص برای شب عروسی اقایان داماد است اما همین کت و شلوار خود دارای مدل ها و تنوع های بسیاری است از این رو برای انتخاب نهایی آن چالش های زیادی وجود دارد که افراد مجبور به سر و کله زدن با آن ها هستند. در ادامه این متن بیشتر در خصوص کت و شلوار دامادی و جزئیات مربوط به آن صحبت خواهیم کرد.

کت و شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی برای افراد چاق

اگر یک داماد با اضافه وزن هستید بهتر است هنگام خرید کت و شلوار خود به نکاتی دقت کنید. از جمله این نکات انتخاب کت و شلوار هایی با قد معمول است و همین طور سایز فیت شما نه جذب و نه گشاد. در گام بعدی به سراغ پیرهن هایی بروید که یقه هایی باریک و تیز دارند به این نکته در خصوص یقه کتتان نیز توجه کنید. بهتر است سراغ کت و شلوار هایی ساده بروید و کت هایی با جا دکمه در قسمت پایینی انتخاب کنید همچنین اگر قصد استفاده از کروات دارید حتما کروات هایی باریک و بلند را انتخاب کنید و به هیچ عنوان گره کروات را در گردن خیلی سفت نکنید.

چگونه کت و شلوار دامادی انتخاب کنیم

مدل کت شلوار های دامادی بهتر است ساده باشند و چندان از آیتم های اضافی مانند جیب های متعدد، تکه پارچه های متفاوت و یا آیتم هایی این چنینی در طراحی آن استفاده نشده باشد. دیگر اینکه سلیقه شخصی شما و پارتنرتان شرط است. به اندام خود توجه کنید و به هیچ عنوان کت و شلواری جذب تهیه نکنید. سعی کنید سراغ پارچه هایی بدون طرح و یا نهایتا با طرح های بسیار ساده بروید. سعی کنید حتما حین خرید به فروشنده اعلام کنید که برای چه مراسمی دنبال لباس هستید تا بتوانید گزینه های مناسب را به شکل یکجا مشاهده کنید.

کت و شلوار دامادی برای افراد چاق

خرید کت و شلوار دامادی

برای خرید کت و شلوار دامادی حتما به سراغ فروشگاه های اختصاصی کت و شلوار بروید تا تنوع زیادی را مشاهده کنید و انتخاب بهتری داشته باشید. به جنس بیشتر از مدل توجه کنید، مهم نیست کت و شلوار شما تا چه اندازه طراحی زیبایی دارد اگر جنس آن خوب نباشد شما شیک و برازنده مراسم دیده نخواهید شد. سعی کنید هنگام خرید کت و شلوار کمی از پارچه کت و شلوار را نیز تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید آن را ترمیم کنید و یا در باقی خرید ها به واسطه همان تکه پارچه ست کردن را پیش ببرید.

کت و شلوار دامادی طوسی

انتخاب رنگی به جز مشکی برای کت و شلوار دامادی انتخابی جسورانه و خاص است. هر رنگ روانشناسی خاص خود را داشته و برای موقعیت های مختلف مناسی شمرده می شود. رنگ طوسی از رنگ هایی است که استفاده از آن برای افرادی که اضافه وزن دارند یا قدی کوتاه دارند چندان مناسب شناخته نمی شود. اگر کت و شلوار خود را به رنگ طوسی انتخاب می کنید دقت کنید که بایستی سایر اکسسوری های خود را و حتی دست گل عروس خانم را با لباس خودهماهنگ کنید این نکته را نیز به یاد داشته باشید که این رنگ چندان رسمی نخواهد بود مگر اینکه سراغ طوسی سیر یا طوسی بیش از حد روشن بروید. کت و شلوار دامادی سفید نیز از انتخاب های پرطرفدار در کنار رنگ مشکی است که البته به دلیل رنگ روشن آن و زود کثیف شدن، انتخابی بسیار ریسکی است.جهت خرید لباس می توانید به فروشگاه اینترنتی لباس مراجعه کنید و انواع لباس مانند : پيراهن مجلسي ، لباس نوزادی دختر ، لباس هودی دخترانه ، لباس نوزادی پسرانه ، خرید لباس مجلسی ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ورزشی زنانه و ... مشاهده کنید  و از قیمت آن ها با خبر شوید و به راحتی خرید کنید.

چگونه کت و شلوار دامادی انتخاب کنیم

کت و شلوار دامادی 2020

سال 2020 سالی برای درخشش کت وشلوار اسپرت بود. انواع کت و شلوار های اسپرت که طرح هایی اندامی تر دارند به همراه ژیله ها و جلیقه ها برای داماد های امروزی بسیار جذاب و مورد پسند هستند. این مدل از کت و شلوار های دامادی انتخاب های زیادی در خصوص تعیین کروات، دکمه سر آستین، گیره کروات، گل جیب و... در اختیار افراد خواهد گذاشت و از سوی دیگر در رنگ های بسیار متنوعی قابل استفاده هستند. انتخاب این دست از کت و شلوار ها برای افرادی که قدی بلند و اندامی متناسب دارند بیشتر توصیه می شود و جلوه بهتری خواهد داشت.

شلوار دامادی

با توجه به مدل کت شلواری که انتخاب می کنید، شلوار دامادی ویژگی های متفاوتی خواهد داشت. مهم است که شما مدل کفش خود را با توجه به نمای شلوار انتخاب کنید. در صورتی که می خواهید کشیده تر به نظر برسید و یا کمی اثرات اضافه وزن خود را محو کنید می توانید در قسمت پاچه شلوار کمی درز شلوار را باز کنید. دقت کنید که بهتر است شلوار کمی از مماس کفش پایین تر بیاید و بهتر است شلوار روی ساق پا چین نخورد.

خرید کت و شلوار دامادی

جمع بندی

کت و شلوار دامادی از مهمترین لباس هایی است که هر مردی در زندگی خود خواهد پوشید. مدل های بسیار متنوعی برای این لباس وجود دارد که هر ساله با توجه به ترند های جدید تغییر پیدا می کنند. مهم است که شما برای خرید کت و شلوار دامادی سراغ فروشگاه های معتبر با اجناس با کیفیت بروید و به این نکته وقت کنید که مدل و سایز کت و شلوار و حتی رنگ آن بایستی با ویژگی های ظاهری و اندامی شما هماهنگ و سازگار باشد. کت و شلوار های اسپورت از ترند های جدید برای داماد ها هستند که می توانند انتخاب های جذابی باشند که تنوع مدل و تنوع رنگ زیادی برای آن ها اعمال شده است.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب