کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کانتر منشی

647 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 20 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کانتر منشی یا میز پذیرش را حتما در بدو ورود به یک اداره یا شرکت دیده اید. از آن جایی که این کانتر یا میز پذیرش اولین چیزی است که ارباب رجوع آن را می بیند، به همین دلیل طراحان دکوراسیون در طراحی آن سنگ تمام می گذارند. این میز باید دارای رنگ بندی خاص، دارای المان شرکت، زیبا و بزرگ، دارای نورپردازی مناسب و دارای فضای مناسبی برای فعالیت منشی باشد. معمولا شرکت ها و سازمان های خاص و بزرگ مانند وزارت خانه ها، شرکت ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت های نفتی، ادارات و شرکت های خصوصی از کانترهای با ابهت به عنوان میز پذیرش استفاده می کنند. اگر دوست دارید بیشتر در مورد این نوع کانترها اطلاعات به دست آورید، مطالعه متن زیر را به شما توصیه می کنیم.برای خرید لوازم اداری می توانید به وب سایت های معتبر لوازم اداری آنلاین مراجعه کرده و  خرید ملزومات اداری خود را به راحتی و با بهترین قیمت انجام داده و انواع ست لوازم اداری رو میزی را مشاهده کنید و آسانی انتخاب کنید.

کانتر منشی

اهمیت کانتر منشی

به پیشخوان های بزرگی که در هنگام ورود به شرکت، مطب یا موسسه ای با ان مواجه می شوید کانتر منشی گویند. این میز بزرگ اغلب بسیار شیک و زیبا طراحی می شود تا نظر مشتری را در بدو ورود به خود جلب کند. بودن آرم شرکت یا سازمان بر روی آن و یا اسم پزشک نشانه اقتدار و شکوه آن سیستم است. در واقع هم نوعی تبلیغ و هم نوعی اعتبار است. به همین دلیل است که طراحی آن بسیار اهمیت داشته و اغلب شرکت ها برای ساخت آن به دنبال بهترین طراحان می گردند.

خصوصیات یک کانتر خوب چیست؟

کانتر منشی هرچقدر که زیبا و باشکوه طراحی شده باشد، همان قدر به زیبایی و ابهت فضا خواهد افزود. شرکت های متخصص در تولید این کانترها توان و تبحر ویژه ای داشته و به خوبی با نیاز مشتریان مختلف آشنا هستند. برای مثال یک طراح چیره دست و با تجربه به خوبی می داند که طراحی کانتر آرایشگاه با کانتر منشی شرکت هواپیمایی بسیار متفاوت خواهد بود. او باید بتواند حس و حال حرفه را در رنگ ها و نورپردازی کانتر به خوبی منتقل کرده و مشتری را با یک نگاه مجذوب خود کند. گاه این کانترها در نمایشگاه های بین المللی به قدری جذاب و شیک هستند که مردم دوست دارند در مقابل آن ها ایستاده و عکس یادگاری بگیرند. تصور بفرمایید که به خاطر یک کانتر جذاب عکس برند و حرفه ما چقدر می تواند در فضاهای مجازی پیچیده و دیده شود.

چند نوع کانتر منشی داریم؟

کانتر منشی می تواند بر حسب سلیقه و نوع طراحی داخلی گرد، چهار ضلعی یا حتی بیضی باشد. بعضی از طراحان خوش ذوق و خلاق از طراح های مختلف و عجیب که هیچ شکل هندسی خاصی ندارند استفاده می کنند و این نوع طراحی ها گاه از انواع هندسی آن جذب ترند اما مسلما چون طراحی و ساخت آن ها زمان بر است، هزینه بیشتری دارند. جنس این کانترها می تواند از شیشه، چوب، فلز، سنگ یا پلاستیک فشرده باشد. ترکیب این عناصر نیز اگر با ذوق و سلیقه خاصی انجام شود، می تواند بسیار چشم نواز باشد. گاه طراحان از میز های شیشه ای آکواریومی طبیعی می سازند که داخلش می تواند از ماهی یا گیاهان آبزی پر شده باشد، این نوع طراحی ها واقعا خاص و برای مشتریان بسیار جذاب اند.

آیا میز پذیرش جزو مبلمان اداری است؟

کانتر مشتری را اغلب جز مبلمان اداری محسوب می کنند. به همین دلیل است که طراحی آن بسیار حائز اهمیت بوده و گاه اولین عنصری است که یک طراح دکوراسیون به طراحی آن می پردازد. به این معنی که ابتدا سبک کلی چیدمان را از مشتری پرسیده سپس با طراحی کانتر منشی شروع به طراحی بیقه عناصر دیگر می کند. این کانتر حتما با رنگ و سبک کلی محیط باید هماهنگ بوده و حتی بارز ترین عنصر آن فضا باشد. قرار دادن جای مجله و کتاب یا ژورنال های مخصوص در روی کانتر یا در محفظه های تعبیه شده می تواند مدت زمان انتظار را برای مراجعین کوتاه و جذاب تر کند.

آیا میز پذیرش جزو مبلمان اداری است؟

کانتر منشی برای چه مشاغلی پیشنهاد می شود؟

درسات است که نام این نوع پیشخوان بیشتر به کانتر منشی معروف شده است، اما لزوما از آن برای استفاده منشی دفاتر استفاده نمی شود. ین کانتر می تواند صرفا جنبه تزیینی یا برای معرفی برند شرکت طراحی شده باشد؛ اما به طور کلی از کانتر منشی برای مشاغل زیر می توان استفاده کرد.

 • مطب پزشکان و جراحان
 • در بیمارستان ها
 • بانک ها
 • شرکت های خصوصی و دولتی
 • سازمان ها
 • ادارات
 • آرایشگاه ها
 • رستوران ها
 • کافی شاپ ها
 • صرافی ها
 • فروشگاه های بزرگ و پاساژها
 • فرودگاه ها

همانطور که می بینید، تنوع مکانی بسیاری برای استفاده از این نوع میز وجود دارد. اگر صاحب هر یک از مشاغل بالا هستید و برای کسب و کارتان به دنبال بهترین طراحان کانتر منشی هستید، با کمک نیازیتو می توانید بهترین طراحان را یافته و با آن ها همکاری کنید.

کانتر منشی برای چه مشاغلی پیشنهاد می شود؟

جمع بندی

میز پذیرش یا کانتر منشی یکی از مهمترین عناصر مبلمان اداری به حساب می آید؛ چرا که اولین چیزی که در بدو ورود مشاهده می شود همین میز منشی است. طراحان داخلی بر حسب نوع برند مشتری و سلیقه او اقدام به طراحی کانترهایی در ابعاد و اشکال مختلف می کنند. جنس این کانتر جا می تواند از چوب، شیشه، سنگ، پلاستیک فشرده یا ترکیبی از این مواد باشد. آرمی که روی این کانتر زده می شود نشانگر اقتدار و البته نوعی تبلیغ برای آن حرفه است. امروزه اکثر شرکت های خصوصی، ادارت و حتی مکان هایی مانند آرایشگاه ها، رستوران و بانک ها نیز از این کانترها برای جذب مشتری بسیار بهره می برند.برای دیدن لیست ملزومات اداری مانند : انواع ست اداری رو میزی ، لوازم مصرفی اداری ، دکوراسیون اداری ، لوازم دفتر کار و تمامی وسایل مورد نیاز دفتر کار می توانید به وب سایت های معتبر خرید لوازم اداری مراجعه کنید و به راحتی خرید خود را انجام دهید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب