کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کاغذ دیواری

206 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 26 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رول های کاغذ دیواری با عرض های ۵۰ ، ۷۰ ، ۱۰۰ و ۱۰۶ سانتی متر طراحی، تولید و به بازار ارائه شده اند که به طور معمول طول هر رول ۱۰ متر است. رایج ترین اندازه، عرض ۵۳ سانتی متر است که در کشور ایران کاربرد بسیار زیادی دارد. به کار بردن کاغذ های دیواری سوای بر این که موجب می شود لکه ها و یا ترک های روی دیوار از دید بیننده پوشیده شود، با توجه به میزان گرافیک بالای خود، خود کاغذ های دیواری می تواند یک دکور و طراحی شگفت انگیز را نیز ایجاد کند.

قیمت کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری به مواردی چون جنس، کیفیت و همچنین دستگاه چاپ آن ارتباط دارد. سبک و رنگ استفاده شده در کاغذ های دیواری فقط می تواند افزایش جزیی قیمت آن را به دنبال داشته باشد و این اختلاف قیمت به حدی نیست که شما را از تهیه سبک مد نظر به دلیل مرتبط با طرح و رنگ پشیمان کند. پس چنان چه می خواهید یک کاغذ برای دیوار با مزیت های بسیار و استحکام و دوام بالا را خرید کنید بایستی هزینه بیشتری را پرداخت نمایید. چنانچه تمایل به خرید کاغ هایذ دیواری مذکور ندارید می توانید کاغذ های دیواری ارزان قیمت تهیه کنید.

قیمت کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ساده

دکوراسیون داخلی به این دلیل پدید آمد که روان انسان ها نیاز به داشتن آن را می طلبید تا از ایجاد فضای تکراری پیشگیری شود. تا این که بعد از مدت ها به این نیاز انسان ها پاسخ داده شد و بعد از سال ها با نگرش خاص به دیوارهای ساختمانی، عرصه رقابت برای طراحان و صنایع وابسته به ساخت و تولید لوازم داخلی وابسته به دکوراسیون داخلی همچنین کاغذ های دیواری را فراهم کرد. در دنیای مدرن حالا، شما هیچ وقت با هیچ طراحی در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی روبه رو نخواهید شد که بخواهد بی آن که به دیوارهای ساختمانی توجه کند، کارش را به سرانجام برساند و در این عرصه نیز به موفقیت برسد. این موضوع  به صورت فزاینده ای بیانگر اهمیت به کار بردن کالاهایی مانند کاغذ دیواری در دنیای امروزی و در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است.

فروش کاغذ دیواری

یکی از پراستفاده ترین کالاهای دکوراسیون داخلی، کاغذ های دیواری است که در تمام عرصه ها و طرح های دکوراسیون داخلی، چه دکور مدرن و چه دکور کلاسیک به وفور استفاده می شود و قابلیت کاربرد در همه سازه های اداری، تجاری و مسکونی دارد. گستردگی بسیار زیاد کاغذ های دیواری به حدی است که مورد توجه همه افراد قرار گرفته و برای هر سلیقه ای سبک و طرح مناسبی تولید شده است. کاغذ های دیواری متنوعی از جمله کاغذ های دیواری کلاسیک، کاغذ های دیواری مدرن، کاغذ های دیواری اسپرت، کاغذ های دیواری سه بعدی و کاغذ های دیواری گل برجسته و غیره تولید و روانه بازار شده است که از محبوب ترین اقلام دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل هستند.

خرید فروش کاغذ دیواری

چنانچه تمایل به خرید یا فروش کاغذ های دیواری دارید می توانید به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید، سبک های بسیاری را در انواع متفاوتی در این فروشگاه ها درج شده  تا مخاطب بتواند مشاهده کند و بعد از بررسی خصوصیات نمونه انتخاب شده، به صفحه خرید کاغذ دیواری مراجعه کرده و بعد از کامل کردن صفحه خرید، نسبت به خرید آنلاین کاغذ های دیواری مد نظرتان اقدام کنید.

قیمت کاغذ دیواری ارزان

همان گونه که می دانید انواع مختلفی از کاغذ های دیواری تولید شده است که برخی از آن ها به دلایلی به قیمت پایین تری به فروش می رسند. یکی از دلایل قیمت پایین امکان دارد نبود اقلام مشابه در انبار فروشنده باشد. یا این که از تاریخ تولید آن وقت زیادی گذشته و فروشنده با قیمت پایینی قصد به فروش رساندن کاغذ های دیواری را دارد.

قیمت کاغذ دیواری سقف

سال های زیادی است که به منظور جذاب شدن دیوار ها، اقلامی چون کاغذ های دیواری، پوستر دیواری، دیوار پوش و غیره تولید و به بازار ارائه می شود. ولی اخیرا طراحان و معماران به سقف خانه ها دقت بیشتری دارند. به همین دلیل کاغذ های دیواری سقف طراحی، تولید و روانه بازار شده است. کاغذ های دیواری‌ سقفی محصولی نوین محسوب می شود اما از همان مراحل ابتدایی کار طرح های بسیار زیادی ارائه شده است.

کاغذ دیواری ساده

جمع بندی

کاغذ های دیواری متفاوتی طراحی، تولید و به بازار ارائه شده اند تا افراد بتوانند هماهنگی خاصی را میان کاغذ های دیواری و وسایل منزل شان رقم بزنند. هم چنین کاغذ های دیواری جدید این قابلیت را دارند تا بتوان آن ها را تمیز نمود. کیفیت کاغذ های دیواری جزو عواملی است که در زمان خرید باید به آن توجه ویژه ای داشت. در حال حاضر حتی دیگر برای سقف ادارات، سازمان ها و منازل از گچ بری های خاص استفاده نمی شود و به نوعی کاغذ دیواری بسنده می شود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب