Loading List Items...

کارواش سیار در محل

82 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 29 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه اغلب افراد با توجه به مشغله هایی که دارند، زمان کمتری برای شست و شو و تمیز کردن ماشین خود خواهند داشت. از این رو شرکت های خدماتی اقدام به ارائه کارواش سیار در محل نموده‌اند. استفاده از این نوع کارواش علاوه بر صرفه جویی در زمان در هزینه انجام کرواش نیز اثرگذار بوده و به نوعی مقرون به صرفه خواهد بود. کارواش سیار در محل معمولا بدون آب انجام می‌گیرد و بسیار کارآمد و سازگار با محیط زیست می‌باشد.

در این روش از اسپری های نانو و یا مقدار کمی آب استفاده می‌شود که در مصرف آب صرفه جویی کرده و حتی میزان تمیزی  بیشتری نسبت به کارواش های سنتی به همراه خواهد داشت. در صورتی که از اسپری های نانو استفاده شود؛ هر نوع آلودگی و کثیفی را با تنها استفاده از یک دستمال از بین خواهد برد. برخی از شست و شوی ماشین توسط کارواش سیار در محل را در ادامه توضیح خواهیم داد:

شست و شوی بدنه

بیشتر افراد اهمیت زیادی به تمیزی بیرون ماشین خود می‌دهند. از طرفی بدنه ماشین بیشترین میزان آلودگی و کثیفی را دارد؛ همچنین لکه و کثیفی شیشه ها مانع از دید راننده می‌گردد. با شست و شوی سیار می‌توانید به راحتی بدنه ماشین خود را برق بیاندازید. این روش معمولا بدون آب و با استفاده از اسپری ها و مواد شوینده مخصوص انجام خواهد گرفت.

کارواش سیار در محل

شست شوی داخل خودرو

تمیز بودن داخل ماشین حس دلپذیری را به راننده و دیگران خواهد داد. برای تمیز کردن داخل ماشین بایستی یک سری مراحل را با دقت انجام داد. تمیزکردن کف ماشین، داشبورد، سقف و صندلی هر کدام متفاوت بوده و نیاز است تا از مواد مختلفی برای تمیز و ضدعفونی کردن استفاده شود. برای مثال روکش برخی از ماشین ها از جنس چرم بوده و نیازمند استفاده از روش های مخصوص به خود می‌باشد.

موتور شویی

موتور به عنوان قلب ماشین بوده و برای کارکردن صحیح نیازمند توجه و پاک سازی مناسب است. دقت کنید که موتور شویی نیازمند تخصص و تبحر بوده تا از خسارت های احتمالی جلوگیری گردد. ترشحات روغن، گرد و غبار و... مواردی هستند که به مرور زمان در عملکرد خودرو اثر خواهند داشت. بنابراین موتور شویی برخلاف تصور بسیار مهم و ضروری است.

صفر شویی

در صورتی که تمایل دارید تمام ماشین شما از قبیل موتور، داخل ماشین، بیرون و بدنه آن و همچنین صندوق به خوبی و کاملا تمیز شوند؛ باید گزینه صفر شویی را انتخاب نمایید. صفر شویی زمان زیادی را نیاز دارد که با استفاده از کارواش سیار به راحتی و بدون دغدغه امکان پذیر خواهد بود.

پولیش خودرو

یکی دیگر از خدماتی که در کارواش سیار ارائه می‌شود واکس و پولیش خودرو است. مایع پولیش ماشین روی بدنه ماشین جهت محو کردن خط و خش‌ ها، پاک کردن انواع آلودگی‌ ها و یا با هدف براق‌ تر کردن بدنه خودرو به کار می‌رود. از طرفی به عنوان یک لایه محافظتی عمل کرده و از تغییر رنگ خودرو در برابر نور خورشید محافظت خواهد کرد.

کارواش سیار تهران

با وجود ترافیک فشرده و زیاد و همچنین وسعت شهر تهران، انجام برخی از امور بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود. اکثر افراد در تهران از ماشین شخصی برای انجام کارهای خود در طول روز استفاده می‌کنند. از این رو رسیدگی به ماشین یکی از مسائلی است که همواره مورد توجه آنها می‌باشد. یکی از این مسائل شست و شو و نظافت است که با توجه به اینکه شلوغی تهران بایستی نصف روز یا حتی یک روز از وقت خود را برای رفتن به کارواش بگذرانید. برای صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافی افراد از کارواش سیار در محل تهران استفاده می‌کنند که مورد استقبال بسیاری از افراد نیز قرار گرفته است.

با استفاده از کارواش سیار در محل می‌توانید در کمترین زمان ممکن و بدون اینکه صرف هزینه های اضافی نظیر قیمت بنزین و غیره ماشین خود را به بهترین نحو ممکن تمیز نمایید.  بدین ترتیب در مصرف انرژی و آب تا حد زیادی صرفه جویی خواهید  کرد. از طرفی شست و شوی سیار ماشین با استفاده از مواد و اسپری های مخصوص صورت می‌گیرد که نتیجه آن بسیار بهتر از شستو شوی های سنتی خواهد بود.

قیمت کارواش سیار در محل

عوامل مختلفی در تعیین قیمت کارواش سیار در محل اثرگذار هستند که موجب می‌شوند تا هزینه ثابتی نداشته باشد. برای مثال شرکت های خدماتی از سرویس های مختلفی برای کارواش سیار استفاده می‌کنند؛ برخی از این سرویس ها شامل سرویس کارواش با نانو، صفرشویی و موتورشویی، کارواش بخار و... می‌باشند. برای انجام هریک از این سرویس ها نیازمند به کارگیری شوینده ها و تجهیزات به خصوص است که در تعیین قیمت نهایی اثرگذار خواهند بود. از طرفی دیگر نوع خودرو و حجم کاری که باید برای تمیز کردن آن صورت گیرد؛ از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی کارواش سیار هستند.

شست شوی داخل خودرو

جمع بندی

کارواش سیار در محل از جمله خدمات جدیدی است که با خود مزایای فراوانی را به همراه آورده است. با توجه به دنیای پر از مشغله افراد، ارائه این سرویس علاوه بر اتلاف وقت و راحتی برای دارندگان ماشین در مصرف آب و انرژی نیز تا حد قابل توجهی صرفه جویی خواهد کرد. آنچه که در این مقاله توضیح داده شد نحوه انجام این خدمات بود. در واقع شما با مطالعه این مقاله می‌توانید با نحوه انجام کارواش سیار و مزیت های آن به صورت کامل آشنا شوید. امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته