کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کارت ویزیت آنلاین

498 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 26 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کارت ویزیت دیجیتال

با بالا رفتن قیمت صنعت چاپ، جایگزین شدن اقلام تبلیغاتی و چاپی با نوع دیجیتالی آن‌، منطقی و ناگزیر به نظر می ‌رسد. در این میان، کارت ویزیت، که شالوده و بنیان معرفی هر کسب و کاری‌ می باشد، همچنان مورد نیاز تقریبا همه شرکت ‌ها، سازمان ‌ها و حتی اشخاص حقیقی است. اما انحصار کارت ویزیت ‌های چاپی، از جمله کمبود فضای مورد نیاز جهت درج اطلاعات، با توجه به گسترش یافتن شبکه ‌های مجازی کسب و کارها، و همچنین گران شدن کاغذ، نیاز به کارت ویزیت دیجیتال را افزایش داده است. هنوز هم داشتن کارت ویزیت‌ کاغذی، برای هر کسب و کاری لازم است، ولی در کنار آن می‌ توان با دیجیتالی کردن آن، به محدودیت نوع کاغذی آن خاتمه داد. داشتن کارت ویزیت آنلاین کسب و کارتان شما را متحول نموده و یکی از امکانات پنل اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی می باشد که می‌توانید جهت ارتباط پایدار با مشتری مورد استفاده قرار دهید.

کارت ویزیت دیجیتال

کارت ویزیت دیجیتال چیست

امروزه در دنیای تبلیغات، هر فرد و کسب و کار کوچک و بزرگی جهت معرفی خود به افراد و ارائه راه های ارتباطی، کارت ویزیت خود را می نمایاند. تا چند سال قبل برای چاپ کارت ویزیت می بایست حداقل هزار عدد از آن را سفارش داده و جهت تحویل گرفتن آن یک هفته منتظر می ماندید و در صورت عدم رضایت از چاپ کارت ویزیت آنلاین یا مشاهده هر نوع اشکال املایی یا طراحی در آن چاره ای جز چاپ هزار عدد دیگر نداشتید. این مسئله فقط به کارت ویزیت محدود نمی شد، هر پروژه چاپی ای که داشتید، باید این مراحل زمانبر و پر اشکال را سپری می کردید تا به نتیجه مورد نظر خود خود دست پیدا کنید. چاپ دیجیتال با ورود به صنعت چاپ، خدمات چاپی را متحول نمود و با کیفیت عالی و زمان چاپ بی رقیب چاپ افست را کنار زد. در حال حاضر دیگر لازم نیست حتما با تیراژ بالا چاپ کنید و جهت مشاهده اشکالات چاپی تا اتمام کل کار منتظر بمانید و همچنین یک هفته برای انجام کارتان صبر کنید.

با چاپ این امکان برای شما فراهم می شود تا یک عدد از برگه خود را چاپ نموده، کیفیت آن را ببینید، اگر اشکالی بود آن را رفع کنید و بعد هر تعداد که تمایل داشتید، مجدد چاپ نمایید و همه این مراحل را در کمتر از 2 ساعت  می توان انجام داد. چاپ دیجیتال یک چاپ با کیفیت، سریع و جدید است. البته گفتنی است که این زمان 2 ساعته چاپ، بعد از تایید طراحی شروع می گردد و اگر به طراحی نیاز دارید، زمان انجام آن را نیز مد نظر قرار دهید. کارت ویزیت دیجیتال شیوه ای نوین جهت به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مخاطب را مهیا می‌کند. پیشرفت فناوری و توسعه روز افزون آن با سرعت بسیار زیادی جایگزین شیوه های سنتی می شود. هر چند کارت ویزیت ‌های کاغذی فوق العاده و بدون تردید همچنان درحال استفاده هستند، ولی در عصر دیجیتال به جهتی حرکت می کنند که به تدریج توجیه خود را از دست می‌دهند. کارت ویزیت‌ های کاغذی مدت زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرند و هنوز هم افراد هنگام دیدار یکدیگر این کارت‌ های کاغذی کوچک را جهت معرفی خود و کسب و کارشان ارائه می‌کنند.

دستگاه کارت ویزیت دیجیتال

ارائه کارت ویزیت دیجیتال از انواع ارتباط مهم و اساسی در نخستین دیدار برای جلب نظر مشتری به خدمات و محصولاتی است که ما ارایه می دهیم، بنابراین طراحی جذاب و موثر، نوع چاپ، جنس چاپ ، ضخامت کارت چاپ شده و دیگرجزئیات کارت ویزیت بسیار مهم هستند. کارت ویزیت دیجیتال با پرینتر چاپ می شود و سپس لمینیت و برش داده می شوند. به عنوان مثال در هر صفحه A4 فقط 10 تا کارت ویزیت جای می گیرد و حداقل 2 دقیقه با توجه به نوع پرینتر و کیفیت زمان می برد. با استفاده از بهترین تجهیزات چاپ دیجیتال کارت ویزیت مانند دو دستگاه ماشین چاپ کونیکا (konica minolta bizhub 652ds)، سلفون کش، لمینیتور، برش لیزری، دایکات و غیره این قابلیت فراهم می گردد تا در زمان کوتاهی با کیفیت بالا، کارت ویزیت دلخواه شما طراحی و در تعداد مورد نظر چاپ گردد. بهره گیری از خدمات چاپ و تبلیغات تهران این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، تراکت تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، سررسید تبلیغاتی ، چاپ بنر تبلیغاتی و...

کارت ویزیت دیجیتال چیست

جمع بندی

گم کردن کارت ویزیت یکی از مشکلاتی است که برای اکثر ما اتفاق افتاده است. کارت ویزیت آنلاین این مشکل را حل کرده است. کارت ویزیت آنلاین به وسیله QR code ارائه می گردد. در حال حاضر کارت ویزیت دیجیتال برای همه کسب و کارها، شرکت ها، سازمان ها و غیره لازم است، چرا که در دنیای تبلیغات هر کسب و کار کوچک و بزرگی برای شناساندن خود به دیگران کارت ویزیت ارائه می دهد. کارت های ویزیت دیجیتا با استفاده از پرینتر چاپ می شوند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب