کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کارت طلایی خودرو

44 بازدید
درج شده در روز شنبه, 27 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کارت طلایی چه ویژگی هایی دارد؟

چنانچه گفتیم شرکت ایران خودرو برخی از اتومبیل های خود را با کارت طلایی عرضه می کند. محصولاتی مانند پژو پارس، سمند، دنا و رانا از جمله این خودروهای با کارت های طلایی هستند. این کارت ها انواع مختلفی دارند که با تعداد ستاره از همدیگر متمایز می شوند. کارت های طلایی یک ستاره، دو ستاره، سه ستاره و چهار ستاره. خدماتی که هر کدام از این کارت های طلایی ارائه می دهند با یکدیگر متفاوت است. اما خدمات مشترکی که بین همه آنها مشترک است را در بخش بعدی می آوریم.

کارت طلایی خودرو

 

خدمات مشترک بین انواع کارت های طلایی ماشین

همانطور که گفتیم هر کارت طلایی خودرو با هر تعداد ستاره دارای خدمات مشخصی است و با سایر کارت ها متفاوت است ولی همه آنها در یک سری خدمات مشترک هستند که عبارتند از:
•    برخی از خدمات مربوط به خسارت های اصلی بیمه بدنه هستند مانند: سرقت اجزای ماشین یا خود آن، آتش سوزی و همینطور انواع تصادفات، همگی جزو خدمات کارت طلایی محسوب می شود.
•    در صورتی که کامپیوتر (ECU) اتومبیل مورد سرقت واقع شود. 
•    اگر ماشین دچار حادثه یا سرقتی شود که خسارت وارد شده بر آن بیشتر از 60% قیمت ماشین باشد یا اینکه امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد و همینطور مدت زمان لازم برای تعمیر آن طولانی باشد (باید این نظرات بر اساس کارشناس مورد تأیید صورت پذیرد).
•    در صورتی که اتومبیل خراب شود و امکان حرکت آن نباشد خودرو به صورت رایگان حمل و نقل می شود و چنانچه در جاده های خارج از شهر این مشکل ایجاد شود، کلیه سرنشینان به صورت رایگان به نزدیکترین شهر  محل حادثه یا خرابی خودرو منتقل می شوند. 
•    در صورت خرابی ماشین در شهر یا خارج از شهر امداد سیار با پرداخت هزینه صورت می گیرد.
•    اگر ترکیدگی لاستیک خودرو در حین رانندگی اتفاق بیفتد، جبران خسارت می شود.
•    خدمات مشاوره و امداد تلفنی برای راننده به صورت رایگان جزو خدمات کارت طلایی خودرو است.
و اما هر کدام از کارت های طلایی با تعداد ستاره های مختلف دارای خدمات متفاوتی هستند که در بخش بعد آنها را بخوانید.

دریافت کارت طلایی خودرو

 

خدمات اختصاصی کارت های طلایی اتومبیل


هر کدام از کارت ها با هر تعداد ستاره خدمات جداگانه ای را برای مالک ماشین ارائه می دهند که از این قرار است:
•    خدمات کارت های یک ستاره جبران خسارت اتومبیل در هنگام بروز بلایای طبیعی مثل: زلزله، سیل، آتشفشان، صاعقه و تگرگ و همینطور جبران آسیب در هنگام شکستن شیشه است. 
•    کارت هایی که دارای دو ستاره هستند علاوه بر ارائه خدمات کارت های یک ستاره، خدمات تعمیر کامل جلوبندی، موتور، دیسک و صفحه ماشین را انجام می دهند. تعویض سالیانه باطری، تعویض رایگان روغن در هر ده هزار کیلومتر تا 25 هزار کیلومتر را نیز انجام می دهند. (البته لازم به ذکر است تعویض روغن برای اتومبیل های با موتور TU5 هر 20 هزار کیلومتر انجام می شود.)
•    خدمات کارت طلایی خودرو سه ستاره علاوه بر خدمات کارت های دوستاره، تعویض رایگان لنت ترمز و شمع، تعویض روغن، تعویض فیلترهای هوا، روغن و سوخت به ازای هر 20 کیلومتر است. سرویس های دوره ای تا پیمایش 40 هزار کیلومتر  و پرداخت روزانه 20 هزار تومان هزینه خواب ماشین به دلیل توقف در اثر مشکل فنی نیز جزو خدمات اتومبیل های کارت های سه ستاره است.
•    دارندگان کارت های چهار ستاره نیز علاوه بر خدمات کارت های سه ستاره، سرویس تعویض تسمه تایمینگ و تسمه دینام، تعویض لاستیک های خودرو در اتومبیلی که بیش از 60 هزار کیلومتر در سال حرکت کند، سرویس های دوره ای تا پیمایش 60 هزار کیلومتر و پرداخت 40 هزار تومان بابت خواب ماشین به مالک آن پرداخت می شود. 
قابل توجه است که کارت های طلایی سه و چهار ستاره به هر اتومبیلی داده نمی شود و با نظر کارشناس بازدید کننده این کار صورت می گیرد.
برخی از مزیت های کارت طلایی خودرو با بیمه بدنه
کارت های طلایی همانطور که بیان کردیم دارای خدمات بیشتری نسبت به خدمات بیمه بدنه هستند. به عنوان مثال حمل و نقل رایگان خودروی در راه مانده، امداد سیار و تعمیر در محل، تعمیر اتومبیل در راه مانده، سرویس و تعویض دوره ای برخی از قطعات ماشین جزو خدمات کار های طلایی است که جزو خدمات بیمه بدنه نیست.
 
جمع بندی
برخی از ماشین های خریداری شده از شرکت ایران خودرو دارای کارت های طلایی هستند. به دارندگان کارت های طلایی اتومبیل خدمات ویژه ای ارائه می شود که بیشتر از خدمات بیمه بدنه است. مانند: سرویس های دوره ای، تعمیر یا حمل و نقل رایگان اتومبیل در راه مانده. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب