کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چیدمان آشپزخانه مدرن

217 بازدید
درج شده در روز شنبه, 06 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دکوراسیون آشپزخانه جدید

معمولا آشپزخانه ها در میان بخش های گوناگون یک خانه برای خانم ها، از اهمیت بیشتری برخوردار هستند چون کدبانوی خانه بیشترین اوقات خود را در آن جا سپری می کند و قطعا تمایل دارد برای چینش آن و تهیه لوازم برای دکوراسیون آن به بهترین نحو عمل کند. تهیه لوازم مناسب برای آشپزخانه و دکور آن بسیار مهم است زیرا در خلق یک دکوراسیون بی نظیر و جذاب نقش اساسی ایفا می کند و هر شخصی با توجه به سلیقه شخصی می تواند دکور مد نظر خود را انتخاب کند. در نخستین مرحله شما بایستی طرح جامع و کلی آشپزخانه را مشخص نمایید و بعد از آن به کارتان ادامه دهید. پس از اینکه طراحی داخلی آشپزخانه تان معلوم شد بایستی کابینت ها را بر اساس آن تهیه کنید.

چیدمان آشپزخانه مدرن

در ادامه چیدمان آشپزخانه مدرن باید ظرف ها و لوازم ضروری آشپزخانه و میز ناهار خوری را انتخاب کرد. بایستی این وسایل در جای درست خود قرار بگیرند زیرا چینش این لوازم بسیار مهم است. از آنجایی که باید به تمام لوازم دسترسی داشته باشید و بتوانید آشپزی و پذیرایی را به نحو احسن انجام دهید، ضروری است که جذابیت و آراستگی آشپزخانه به طور کامل رعایت گردد تا با وجود لوازم بسیار زیادی که در این بخش وجود دارد بی نظمی در این بخش مشاهده نشود، چون بی نظمی در آشپزخانه ها و لوازم سبب می شود تا کل خانه نیز بی نظم دیده شود به خصوص آشپزخانه های فعلی که اغلب دیوار ندارند.

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه

همان طور که می دانید آشپزخانه های ایرانی منحصر به فرد بوده و بسیار جذاب هستند. علت این موضوع را می توان به ذوق و سلیقه ایرانی ها ارتباط داد. طرز چینش لوازم، سازگاری و هم سویی رنگ های موجود در آشپزخانه، به کار گیری کابینت های شکیل و غیره جزء عوامل مورد توجه در طراحی داخلی آشپزخانه های ایرانی به حساب می آید. یکی از لوازم الزامی و پرکاربرد برای آشپزخانه های ایرانی، کابینت ها هستند.

به کار بردن کابینت های ام دی اف، چوبی و یا طرح چوب جزء جذاب ترین خلاقیت های طراحی آشپزخانه های ایرانی محسوب می شود. سوای بر این طرز چینش لوازم در آشپزخانه های ایرانی با توجه بسیار زیادی صورت می پذیرد. تصاویر ضمیمه شده می توانند نمونه هایی بسیار خوبی از چیدمان آشپزخانه به شمار آیند. همان گونه که می بینید نورپردازی در طراحی آشپزخانه ها بسیار مورد توجه واقع شده است. چون سوای بر جذابیت باعث روشنایی اصولی آشپزخانه می شود.

آشپزخانه مدرن ایرانی

در این نوشتار راجع به چیدمان آشپزخانه مدرن و لزوم اجرای صحیح آن مفصلا صحبت شده است. هم چنین راجع به نوع و طرح دکوراسیون و تلفیق رنگ ها نیز مباحث ارزشمندی بیان شده اکنون نیزمختصرا به دکوراسیون آشپزخانه ایرانی خواهیم پرداخت. به همین جهت پیشنهاد می کنیم به مبل ها دقت بیشتری داشته باشید زیرا در دکوراسیون داخلی ایرانی به مبل ها بسیار زیاد توجه می شود. هم چنین در آشپزخانه های ایرانی روی میزهای غذا خوری که استفاده می شود و رنگ آن تمرکز زیادی وجود دارد.

در چیدمان آشپزخانه مدرن در ایران اغلب از رنگ های روشن با نور زیاد استفاده می شود، تا آشپزخانه وسیع و دلگشا دیده شود. دکوراسیون آشپزخانه جذاب برای ایرانیان به دلیل گذراندن زمان زیاد در آشپزخانه چه موقع آشپزی و چه زمان صرف غذا اهمیت مضاعف دارد.

به کارگیری بیشینه از محیط آشپزخانه هم از نظر طراحی و کارگذاشتن کابینت های بسیار با ارتفاع و ابعاد زیاد و هم طراحی دو سویه مکان هایی مانند اپن آشپزخانه هم برای کاربرد میز غذاخوری و هم میزکار و نیز جای دهی لوازم دکوری و غیره مواردی است که سوای بر انتخاب رنگ های روشن بایستی آن ها را در موقع طراحی اعمال کرد. اگر چه نورپردازی و چگونگی دستیابی راحت به اکسسوری‌ها را نیز بایستی مورد توجه داشت تا یک طراحی آشپزخانه جذاب و بدون ایراد داشته باشیم.

آشپزخانه مدرن جزیره ای

در ادامه چیدمان آشپزخانه مدرن به آشپزخانه های جزیره ای می پردازیم، در واقع این شکل از آشپزخانه به صورتی است که پیشخوانی مستقل در وسط آشپزخانه قرار می گیرد و علاوه بر این، جزیره آشپزخانه بخشی چند کاره است که به کارکرد آشپزخانه اضافه می کند و موجب می گردد تا نمای آشپزخانه جذاب و کارآمدتر باشد.

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه

جمع بندی

با بهترین چیدمان آشپزخانه مدرن می توانید ظاهری زیبا و جذاب به آشپزخانه ببخشید. از آن جایی که امروزه نوع دکور اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است به همین دلیل چیدمان آشپزخانه مدرن نیز بسیار مهم است. پیشنهاد می شود تا وسایلی تهیه شود که نمای آشپزخانه را به نمای مدرن تغییر دهد. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب