کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چگونه شیرآلات را تمیز کنیم؟

252 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 20 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شیوه پاک سازی شیرآلات بهداشتی، با توجه به نوع آبکاری آن فرق می کند. برای مثال شیوه های به خصوصی که برای پاک کردن شیرآلات طلایی استفاده می شود،  برای پاک سازی و برق انداختن شیرآلات استیل کارآمد نباشد. هر چند که شیوه های عمومی پاک کردن شیرآلات مثل پاک کردن شیرآلات با سرکه و یا پاکسازی شیرآلات با جوش شیرین، میان همه آبکاری ها مشترک است و در صورتی که لکه به خصوصی وجود نداشته باشد نتیجه مورد نظر کسب خواهد شد.اگر قصد خرید شیرآلات دارید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شیرآلات به راحتی قیمت شیرالات و انواع مدل مانند : شیرآلات قهرمان ، شیرآلات ماهان ، شیر آشپزخانه راسان ، شیرآلات شودر و... را مشاهده کنید.

چگونه اثر جرم گیر را از روی شیرآلات پاک کنیم؟

یقینا لکه های سفید روی شیرآلات را در دفعات بسیار زیاد مشاهده کرده اید و این سوال را از خود پرسیده اید چگونه شیرآلات را تمیز کنیم؟ این صحنه ناخوشایندی که ایجاد شده اکثرا به دلیل وجود لکه های حاصل از رسوب مواد معدنی است که در آب وجود دارد. اولین مسئله ای که بایستی به آن دقت داشته باشید به هیچ وجه نبایستی پاک کننده‌های اسیدی و شیمیایی مانند وایتکس، نمک و سیم ظرفشویی را به کار ببرید. زیرا این موضوع باعث از بین رفتن پوشش نیکل روی شیرالات می شود.

محلول آب و صابون با اسکاج نرم بهترین موارد جهت شستن شیرآلات است؛ چون که خط و خشی روی آن به جا نخواهد ماند. هم چنین در صورتی که می خواهید از رسوب گرفتن شیرالات منزلتان جلوگیری کنید در انتهای روز آنها را شستشو دهید و سپس با دستمالی نرم آن را خشک کنید.

به کار بردن سرکه سفید و آب هم می تواند خیلی کمک کننده باشد. مخلوط این موارد حتی می تواند که رسوبات روی شیرها را کاملا پاک کند. دقت کنید که مصرف زیاد و همیشگی از سرکه روی شیرآلات موجب عوض شدن رنگ آن ها خواهد شد. با این وجود در صورتی که شیرآلات منزل شما معمولی است و رنگی ندارد، با فکری آسوده می توانید ترکیب آب و سرکه را مصرف کنید. چنان چه می خواهید پاکیزگی شیرهایتان به بهترین صورت انجام شود باید پاسخ سوال چگونه شیرآلات را تمیز کنیم را به درستی پاسخ دهید.

چگونه شیرآلات را برق بیندازیم؟

امکان دارد بارها بارها به سوال چگونه شیرآلات را تمیز کنیم فکر کرده باشید می توانید این پرسش را با کمک مواد شیمیایی یا مواد طبیعی پاسخ دهید. همان گونه بیان شد مواد پاک کننده شیمیایی مثل جوهرنمک و وایتکس و غیره موجب تخریب آبکاری شیرآلات خواهند شد. بنابراین بهتر است شیوه های پاک کردن شیرآلات را با مواد طبیعی مشاهده کنیم:

محافظت اصولی و نگهداری روزمره و هفتگی هم بسیار کارآمد بوده با این شیوه دیگر احتیاجی به کاربرد پاک کننده های شیمیایی نیست.

  • پاک سازی شیرآلات با جوش شیرین
  • پاک سازی شیرآلات با سرکه
  • شستن شیرآلات با آب و صابون
  • درخشان کردن شیرها با روغن بچه
  • به کار بردن آرد، سرکه و نمک
  • مصرف آبلیمو
  • به کار بردن نوشابه

چگونه اثر جرم گیر را از روی شیرآلات پاک کنیم؟

پاک کردن رسوب آب

این روزها سوال چگونه شیرآلات را تمیز کنیم؟ بارها و بارها بیان می شود، به راستی اهمیت این موضوع چقدر است. پاک کردن لکه های رسوب شیرآلات می تواند یک موضوع  مهم روزانه باشد. جرم آب سخت که به وسیله مواد معدنی موجود در آب تولید می شود رفته رفته روی شیر آلات تجمع کرده و موجب انسداد مسیر خروجی آب خواهد شد. این رسوبات سوای بر مسدود کردن مسیر خروجی آب، می توانند کارکرد لوازم را نیز به هم بریزند.

برای پاک سازی شیرآلات و کارکرد اصولی آن ها باید دائما رسوبات آب سخت را پاک کنید. احتیاجی به تهیه مواد تمیز کننده به خصوصی ندارید و برای تمییز کردن جرم و رسوب شیرآلات اصلا پاک کننده‌های اسیدی و شیمیایی مثل جوهر نمک، وایتکس و سیم های ظرفشویی مصرف نکنید، چون که مواد این چنینی پوشش نیکلی شیرآلات پاک کرده و آن ها را کدر می کنند.اگر قصد خرید شیرآلات دارید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شیرآلات به راحتی قیمت شیرآلات و انواع مدل مانند : شیرآلات قهرمان ، شیرآلات ماهان ، شیرآلات کلار ، شیرآلات شایان ، شیرآلات اخوان ، انواع ست شیرآلات و... را مشاهده کنید.

تمیز کردن شیرآلات با جوش شیرین

چگونه شیرآلات را تمیز کنیم؟ را می تواند این گونه پاسخ داد که تمیز کردن آن با مواد طبیعی آسان تر است. چنان چه از کسانی که در رابطه با آموزش، محافظت و پاک سازی شیرآلات استیل تجربه و تبحر کافی دارند، سوال کنید یقینا خواهند گفت جوش شیرین نخستین انتخاب است. جوش شیرین جزء پراستفاده ترین موادی است که سوای بر شیرآلات در پاک کنندگی و محافظت از سینک، اجاق گاز و سایر بوازم های آشپزخانه به یاری شما می آید. برای پاک کردن شیرآلات با کمک جوش شیرین، بایستی کارهای زیر را به ترتیب انجام دهید:

چگونه شیرآلات را برق بیندازیم؟

کمی آب را با یک چهارم فنجان جوش شیرین ترکیب کرده و آن را هم بزنید. این رویه را تا موقعی انجام دهید که ترکیبی خمیری شکل حاصل شود. دقت کنید این مخلوط بیش از حد غلیظ یا رقیق نباشد. ترکیبی که به دست آمده را با کمک مسواک یا اسفنجی نرم کاور کنید و با کمک آن همه نواحی شیرآلات تان را پاک کنید. دقت داشته باشید که در این بخش دستمال یا اسکاچ های خشن و زبر به کار نبرید؛ زیرا باعث ایجاد خطوط و صدمات بیشتری به شیرآلات می شود. در صورتی که می خواهید با کمک مسواک این کار را انجام دهید، از نرم بودن دندانه های آن مطمئن شوید.

جمع بندی

چگونه شیرآلات را تمیز کنیم؟ یکی از سوالاتی است که ذهن خوانندگان را به خود مشغول ساخته است. دغدغه خانم ها برای پاکسازی شیرآلات همواره جزء موضوعات چالش برانگیز می باشد پس اهمیت دادن به مطالب بیان شده می تواند منجر به داشتن شیرآلات تمیز شود. با پاسخ به پرسش چگونه شیرآلات را تمیز کنیم دیگر نگرانی و دغدغه ای به وجود نخواهد آمد.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب