کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چشمی 3 وات

309 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 27 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

از مهمترین ابزار های مورد استفاده در خانه ها و ساختمان های گوناگون می توان به ابزار آلات و تاسیسات برقی اشاره کرد. چرا که امروزه بیش تر کار های افراد به وسیله دستگاه ها و وسایلی انجام می ‌شود که باید به صورت مستقیم از طریق نیروی برق تغذیه شوند. در برخی موارد هم از ابزار آلات و تجهیزاتی استفاده می ‌شود که نقش زیبایی و تنوع را در خانه ها و ساختمان ها بر عهده داشته و منبع انرژی مورد نیاز خود را از نیروی برق می گیرند. از جمله این ابزار آلات و وسایل برقی که برای زیبای هر چه بیش تر و تزئینات خانه ها یا ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرند، می ‌توان به چشمی 3 وات اشاره نمود که در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع و گوناگونی موجود است.

چشمی 3 وات

از چشمی 3 وات بیش تر برای تزیینات ساختمان ها و دکوراسیون استفاده می ‌شود. این نوع چراغ ها به دلیل توان کمی که در نور دهی دارند، برای استفاده جهت دریافت روشنایی مناسب نمی باشند. البته از طرف دیگر به دلیل مصرف بسیار کم انرژی تعداد زیادی از آن ها در قسمت ‌های مختلف برای تزیینات و ایجاد دکوراسیون نصب می ‌شوند. چشمی 3 وات در طرح های بسیار متفاوتی موجود می باشد که افراد متناسب با نوع دکوراسیون ساختمان خود و هم چنین متناسب با سلیقه شان، می توانند به تهیه چشمی های مناسب اقدام کنند. البته این چشمی ها در رنگ های نوری بسیار متنوع و گوناگونی هم موجود هستند که افراد در انتخاب رنگ آن ها هم گزینه های زیادی دارند.

چراغ چشمی 3 وات

به چشمی های 3 وات، چراغ چشمی 3 وات هم گفته می ‌شود که در واقع می ‌توان این عبارت ها را به جای یک دیگر مورد استفاده قرار داد. افراد فنی در حوزه برق و برق کشی ساختمان ها و هم چنین افرادی که در کار فروش تاسیسات و وسایل برقی هستند، به خوبی با هر دوی آن ها آشنایی داشته و استفاده از هر عبارت می ‌تواند منظور صحیح را به این افراد برساند. چیزی که در انتخاب و خریداری چراغ چشمی 3 وات باید به آن توجه داشته باشیم، ویژگی‌ هایی مانند اندازه است که باید متناسب با خانه ما یا مکان دیگری باشد که قرار است این چراغ ها را در آن جا نصب کنیم. چرا که این چراغ ها در اندازه های متفاوتی هم موجود هستند و در هنگام خریداری باید به این نکته توجه نمود.

نصب چراغ های چشمی

برای مثال چراغ چشمی 3 وات در اندازه‌ های مختلف حدود ۴ سانتی متری ، ۵ سانتی متری و اندازه های دیگر موجود است که در هنگام سفارش دهی، ابتدا باید در خانه یا ساختمان خود جایگاه مورد نظر برای این چراغ‌ ها را اندازه گیری نموده و سپس به سفارش این چراغ ها اقدام نماییم. نکته دیگر که در انتخاب این چراغ‌ ها می‌توانیم مد نظر قرار دهیم این است که این چراغ ها نور را به صورت های متفاوتی پخش می ‌کنند. برخی از این چراغ ها نور را به صورت گسترده و مانند لامپها و چراغ های عادی پخش می ‌کنند اما برخی دیگر نور را به صورت متمرکز و خطی پخش می نمایند که استفاده از این نوع چراغ ها هم در برخی موارد می ‌تواند بسیار زیبا باشد.

نصب چراغ های چشمی

معمولاً در بیش تر موارد این چراغ ها به صورت توکار نصب می‌ شوند و به همین دلیل، توجه به اندازه آن ها بسیار اهمیت دارد. زیرا در هنگام انجام کار های زیربنایی ساختمان مانند گچ کاری و سفید کاری، همه قسمت های خانه به وسیله گچ پوشش داده می ‌شود و تنها مکان های خاصی را که برق کار مشخص کرده است، برای این چراغ ها آزاد می‌ گذارند. بنابراین اگر ما چراغ‌ هایی را تهیه کنیم که اندازه متناسب با جایی که برای آن ها مشخص شده است وجود نداشته باشد، نیاز به تعویض آن ها وجود دارد یا این که باید اندازه را بیش تر کنیم که این کار به هیچ وجه منطقی و مناسب نیست. البته این نکته که چراغ ها به صورت توکار یا روکار نصب شوند، بسیار اهمیت دارد که باید در ابتدا به آن توجه گردد.

چراغ چشمی 3 وات

علاوه بر این که از چراغ ‌های چشمی در قسمت ‌های داخلی ساختمان ها استفاده می شود، در برخی موارد در قسمت های بیرونی ساختمان ها هم می ‌توان از آن ها استفاده کرد. استفاده از این چراغ ها به خصوص در بالکن ها و نورپردازی نماهای بیرونی بسیار رایج است. البته استفاده از چراغ های چشمی در قسمت های بیرونی ساختمان ها هم در بیش تر موارد به صورت توکار انجام می ‌گیرد. چرا که در قسمت های بیرونی ساختمان ها به دلیل بارش باران و برف در فصل‌های مختلف، امکان نفوذ آب این چراغ ‌ها و ایجاد اتصالی در آن ها وجود دارد. به همین دلیل استفاده از روش توکار می تواند  بهتر و مناسب تر باشد.جهت خرید محصولات روشنایی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی کالای روشنایی معتبر انواع لوازم روشنایی مانند: ریسه شلنگی ، پروژکتور ال ای دی ، چراغ دیواری حیاط ، مهتابی دیواری ، چراغ سقفی روکار ، چراغ روشنایی و ... را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنید.  

جمع بندی

از مهمترین ابزار آلات و تاسیساتی که در ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرند، وسایل و تاسیسات برقی هستند. در برخی موارد از این تاسیسات برای کاربرد های ضروری و در برخی موارد هم برای کاربرد های زیبایی و تزئیناتی استفاده می شود. چشمی 3 وات یکی از وسایلی است که برای زیبایی و دکوراسیون خانه ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این چراغ ها در طرح ها و رنگ های گوناگون موجود می باشند که می ‌توان متناسب با نوع دکوراسیون خانه، به تهیه و خریداری هر کدام از آن ها که تناسب بیش تری دارد، اقدام نمود. این چراغ ‌ها همچنین از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار هستند که از این نظر هم دارای مزیت می باشند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب