کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چشمی دزدگیر

336 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 03 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در طول روز ما در فضا های مختلفی مانند خانه و دفاتر و مانند این ها تردد می کنیم. این فضا ها هر کدام به نوعی محل سکون و آرامش ما هستند و نگه دارنده ابزار و وسایل خاصی نیز هستند. با توجه به همه این ها حفظ امنیت آن ها ودور نگه داشتن دسترسی بیگانگان و سودجویان به آن امری مهم و حیاتی است. به این منظور انسان تدابیر زیادی اندیشیده است. انواع درب های ضد سرقت، انواع حفاظ ها و قفل و مانند این ها نمونه ای از تلاش انسان برای حفظ امنیت و حریم شخصی مکان ها و فضا های مختلف است. هر روزه با توجه به گسترش تکنولوژی و دانش و توسعه فناوری راه ها و ابزار های جدید و نوینی به منظور حفاظت و امنیت به دنیا معرفی می شوند که هر کدام نتیجه بهتر و کامل تری را به افراد ارائه می دهند. نمونه ای از این ابزار جدید چشمی دزدگیر است که در ادامه این متن بیشتر درمورد انواع آن و چیستی آن صحبت خواهیم کرد.اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته لامپی ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مخفی کوچک ، دوربین تحت شبکه ، و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

چشمی دزدگیر

چشمی دزدگیر چیست؟

چشمی دزدگیر به زبان ساده دستگاهی است که به کمک امواج مادون قرمز یا pir  حرکت اجسام اطراف خود را به واسطه گرما آن ها تشخیص داده و شناسایی می کند. این دستگاه مقدار معینی از گرما را شناسایی کرده و می تواند آن را تشخیص دهد اما اگر جسم یا شخصی وجود داشته باشد که گرمای آن از مقدار توان مشخص آن بیشتر باشد دستگاه احساس خطر کرده و به کمک آلارم به شما هشدار می دهد. حساسیت چشمی دزدگیر و محدوده تحت پوشش آن را می توان با توجه به شرایط و دقت لازمه تعیین کرد. نکته دیگری که در خصوص این دستگاه ها وجود دارد محل نصب و قرار دهی آن ها است. بهتر است برای پوشش بهتر محدوده این دستگاه ها در گوشه و کنار اتاق ها و یا پاگرد ها نصب شوند از سوی دیگر باید دقت داشت که درب ها و پنجره ها و به طور کلی تمامی ورودی ها در محدوده پوشش دستگاه باشند.

چشمی دزدگیر اماکن

در قسمت ورودی مکان های مختلف می توان از چشمی دزدگیر استفاده کرد. اماکنی مانند ساختمان های تجاری، ساختمان های مسکونی و غیره برای حفظ امنیت احتیاج به چنین آیتمی دارند. با توجه به ویژگی های محیط باید دست به انتخاب نوع مناسبی از این چشمی های دزدگیر زد اما به طور کلی یک چشمی دزدگیر باید دارای یکسری از ویژگی ها باشد تا بتوان از کیفیت آن مطمئن شد از این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

برد مادون قرمز گسترده

 این ویژگی سبب می شود تا افراد سودجو نتوانند نقطه کوری برای دسترسی مخفیانه پیدا کنند.

پایداری دمای بالا

چنین ویژگی ای موجب می شود دستگاه بتواند در فصول و شرایط آب و هوایی مختلف با دقت عمل کند.

زاویه حداقل 90 درجه ای

این ویژگی هم دقت کار را بالا می برد و هم اینکه احتمال وجود نقطه کور را کاهش می دهد. زوایای پوشش کمتر از 90 درجه اصلاً توصیه نمی شوند.

قابلیت تنظیم حساسیت با توجه به شرایط

شما باید بتوانید دستگاه مورد نظر خود را با توجه به شرایط محیطی خود تنظیم کنید در غیر این صورت نمی توانید به عملکرد آن اعتماد کنید.

گارانتی

 مهمترین ضمانت نامه ای که می تواند اعتماد شما را جلب کند. حتماً دقت کنید، چشمی دزدگیری که تهیه می کنید، گارانتی و ضمانت نامه معتبر داشته باشد.

چشمی دزدگیر چیست؟

چشمی دزدگیر کلاسیک

نام دیگر چشمی دزدگیر کلاسیک  Alpha Plus است. این مدل از چشمی دزدگیر مناسب برای تمامی مکان ها و شرایط است. شما می توانید آن را به کمک تنظیمات دستی، متناسب با شرایط خود هماهنگ کنید. این مدل از چشمی دزدگیر بر اساس حرکات مادون قرمز محیط و به نسبت حساسیت های تنظیم شده، حرکات خطرآفرین و مشکوک را به واسطه آلارم اطلاع رسانی می کند. مهم ترین ویژگی این دستگاه این است که تنها و صرفا دریافت کننده امواج محیط است و از خود هیچ گونه امواجی ساطع نمی کند. همین ویژگی باعث می شود تا استفاده از آن ایمن بوده و خطری سلامتی افراد را تهدید نکند. همچنین امواج اختلال ساز نیز حذف شده و عملکرد دیگر دستگاه های الکترونیکی اطراف دچار مشکل نمی شود.اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته داهوا ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مخفی کوچک ، دوربین تحت شبکه ، دوربین مداربسته هایلوک و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

خطا پذیری چشمی دزدگیر

گاهی ممکن است این دستگاه ها در موقعیت های غیر لزوم آژیر بکشند و به شما هشدار غیر واقعی بدهند. چنین شرایطی می تواند به علل مختلف به وجود بیاید. یکی از این علل، عدم تعویض به موقع باتری دستگاه است. اگر عمر باتری روبه اتمام باشد و شما اقدام به تعویض نکنید دستگاه بدین ترتیب به شما هشدار می دهد. یکی دیگر از علل هشدار ها اشتباه وجود نقص در سیستم سیم کشی است که ممکن است موجب تحریکات اشتباهی شود. در صورتی که حساسیت دستگاه با توجه به شرایط محیطی تنظیم نشود شما مدام هشدار هایی دریافت می کنید که منوط به شرایط خطر آفرین نیستند.

خطا پذیری چشمی دزدگیر

جمع بندی

حفظ امنیت اماکن و فضا های مختلف یکی از مهم ترین اقداماتی است که افراد لازم است انجام بدهند. از گذشته های دور تا به امروز روش های مختلفی در رسیدن به این مهم مورد استفاده واقع شده اند. یکی از روش های نوین برای حفظ امنیت کمک گرفتن از چشمی دزدگیر است. این چشمی ها به کمک امواج مادون قرمز در محدوده ای مشخص گرمای اجسام و افراد را کنترل می کنند. اگر مقدار این گرما از آستانه حساسیت آن ها بالا تر برود آنگاه این دستگاه ها احساس خطر کرده و آژیر می کشند. چشمی دزدگیر در انواع مختلفی تولید می شود که مرسوم ترین و پر استفاده ترین آنها مدل کلاسیک است. باید در محل نصب چشمی و تنظیم حساسیت آن و همچنین تعویض باتری دقت به خرج داد. توجه به چنین مسائلی می تواند دقت تشخیص دستگاه و عملکرد مثبت آن را افزایش بدهد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب