کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاپ کاتالوگ

340 بازدید
درج شده در روز شنبه, 07 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چاپ کاتالوگ، به چاپ دیجیتالی روی دفترچه های تبلیغاتی که به آن کاتالوگ می گویند و اما کاتالوگ چیست؟ ده ها بار شده است که به مکان های عمومی رفته ایم، مکان هایی مثل کانون های تبلیغاتی یا دندانپزشکی که روی میزشان دفترچه هایی به چشم می خورد، که محصولات آن شرکت را با عکس های متنوع به نمایش گذاشته بودند. این دفترچه ها با قطر کوچک را کاتالوگ می نامند؛ که آن عکس های جذاب و زیبا که درون این دفترچه ها وجود دارد، توسط دستگاه های دیجیتالی چاپ به وجود آمده اند؛ که به آن چاپ کاتالوگ هم می گویند. کاتالوگ ها یکی از بهترین موارد تبلیغات به حساب می آید. کارت تبلیغاتی یکی از جدیدترین تکنولوژی های صنعت چاپ است. امروزه چاپ و تبلیغات قسمتی از افزایش درآمد کسب و کارهای مختلف محسوب می شود، هزینه خدمات چاپ و تبلیغات بر اساس مواد اولیه به کار رفته محاسبه می گردد.

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ تهران

همه ما می دانیم که چیزی نیست، که در پایتخت یافت نشود. وقتی از چاپ و چاپخانه ها سخن می گوییم تهران، حرف اول را در کشور می زند؛ شاید در هر منطقه از این شهر که قدم بگذاریم یک چاپخانه دیده شود. در ارتباط با چاپ کاتالوگ در تهران، میتوانیم بگوییم بهترین کیفیت چاپی در کشور را می توان در این شهر پیدا کرد؛ معمولا شهرهای کوچک تر هم سفارشات چاپی خود را در تهران چاپ می کنند؛ که این سفارشات معمولا آنلاین است. البته در خیلی از شهر های کوچک هم دستگاه های چاپ دیجیتال وجود دارد، اما درارتباط با چاپ های تیراژ بالا تهران بهترین شهر به حساب می آید؛ که از دستگاه های چاپ تیراژ بالا یا افست استفاده می کند.

چاپ کاتالوگ تهران

چاپ کاتالوگ افست

در ارتباط با چاپ افست، در بالا اشاره کوچکی کردیم؛ اما اگر بخواهیم کامل تر توضیح دهیم باید بگوییم که چاپ افست، یک روش مهم در چاپ است؛ که این چاپ با ترکیب آب و جوهر انجام می شود. البته این چاپ فقط به کار کسانی می آید که می خواهند، کاتالوگ تیراژ بالا چاپ کنند. دستگاه های چاپ افست هزینه مصرفی بالایی دارند؛ به همین دلیل نمی توان از آن ها برای چاپ های تیراژ پایین استفاده کرد. چاپ افست طرفداران زیادی دارد؛ دلیل آن هم این است که تعداد مراکز طراحی و چاپ زیاد شده اند و درخواست ها هم برای چاپ بیشتر شده است و این هم به دلیل این است، که درخواست های مردم زیاد شده است؛ به همین دلیل است که امروزه چاپ افست اهمیت زیادی پیدا کرده است. بهره گیری از مزایای چاپ تبلیغات این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، ساک دستی تبلیغاتی ،  تراکت تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، تقویم تبلیغاتی و غیره

قیمت چاپ کاتالوگ

همه ما کسب کاری داریم که برای اینکه کسب و کارمان را رونق دهیم، تلاش های فراوانی می کنیم؛ مثلا یک کارمند شرکت برای اینکه رتبه و مقامش در شرکت بالا برود، سختی های زیادی را تحمل می کند؛ ولی برخی از شغل ها نیاز دارند، تا شناخته شوند. یکی از راه هایی که در مرحله اول به ذهن این افراد می رسد تبلیغات است. در واقع این کار بهترین کار برای افزایش مشتری هایمان به حساب می آید. راه های زیادی برای تبلیغات وجود دارد؛ اما یکی از بهترین راه ها برای تبلیغات که هم بازخورد بالایی دارد و هم قیمت آن مناسب است کاتالوگ است؛ که جزو بهترین راه های تبلیغاتی هم به حساب می آید. در رابطه با قیمت کاتالوگ نمی توان قیمت پایه ای را مثال زد؛ زیرا در هر منطقه بسته به دستگاه های موجود، این قیمت پایین و بالا می شود. پس نمی توان قیمت آن را به صورت دقیق تعیین کرد.

قیمت چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ رنگی

چاپ کاتالوگ، به روش های مختلفی انجام می شود. در زمان های گذشته دستگاه های چاپ توانایی چاپ رنگی را نداشتند و چاپ سیاه و سفید، در آن زمان ها رواج داشت؛ اما حالا علم پیشرفت کرده است و دستگاه های حرفه ای چاپی وارد بازار شدند. چاپ کاتالوگ به صورت رنگی یکی از روش هایی است، که طرفدار زیادی دارد؛ البته بایدم اینطور باشد. امروزه مگر کسی هم است، که از چاپ های سیاه و سفید استفاده کند؛ البته این در مورد کار های هنری صدق نمیکند؛ برخی از کار های هنری به صورت سیاه و سفید انجام می شوند، اما در مورد عموم مردم باید به این موضوع اشاره کرد، که معمولا آن ها از چاپ های رنگی استفاده می کنند؛ اما در مورد کاتالوگ های رنگی، باید گفت که چاپ کاتالوگ به روش های مختلفی انجام می شود، که معمولا رنگی است و رنگ، جذابیت بسیار زیادی به طرح می دهد.

چاپ کاتالوگ رنگی

چاپ آنلاین کاتالوگ

امروزه پیشرفت علم باعث شده است، که دیگر بدون اینترنت نتوانیم زندگی کنیم. خیلی از مشاغلی هم که در گذشته به صورت حضوری کار می کردند، امروزه تمامی کارهایشان را آنلاین انجام می دهند؛ و تمامی مشتریانشان هم به صورت غیر حضوری با آن ها ارتباط دارند. یکی از این مشاغل که بسیار مشهور هم هستند، چاپ خانه ها هستند؛ که پیشرفت اینترنت به آن ها کمک بسیار زیادی کرده است. شرکت های چاپ آنلاین کاتالوگ، هم از این دسته از مشاغل به حساب می آیند. امروزه چاپ آنلاین ، با کمترین هزینه انجام می شود و خیال مردم هم از بابت این موضوع راحت شده است. چاپ آنلاین کاتالوگ اینگونه است، که شما طرح مورد نظر خود را ارسال می کنید و چاپ خانه چاپ کاتالوگ شما را انجام می دهد و تحویل شما می دهد.

چاپ آنلاین کاتالوگ

جمع بندی

حال که با انواع چاپ کاتالوگ و چاپ ها آشنا شدید، در مورد محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ باید بگوییم، همانطور که در بالا اشاره کردیم قیمت یکسانی وجود ندارد؛ قیمت ها بستگی به دستگاه های چاپی و جنس کاغذ و طراحی در مراکز طراحی و چاپ دارند؛ که این عوامل باعث می شوند، که قیمت کار نهایی بدست بیاید پس نمی توان قیمت پایه ای برای آن تعیین کرد و قیمت ها با هم متفاوت هستند.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب