کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاپ پیکسل

499 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه چاپ و تبلیغات قسمتی از افزایش درآمد کسب و کارهای مختلف محسوب می شود، در برخی از کسب و کارها چاپ و تبلیغات حرفه ای و کارت تبلیغاتی به صورت دیجیتالی انجام می گردد. پیکسل یا Button یک ابزار دایره ای شکل کوچک تبلیغاتی است که امروزه کاربرد زیادی دارد. شرکت ها و موسسات مختلفی جهت تبلیغات محصولات خود اقدام به چاپ پیکسل کرده و انواع آن را سفارش می دهند. تاریخچه قدیمی این دایره های کوچک زیبا به سال های دور باز می گردد که درباره آن صحبت می کنیم. در صورتی که می خواهید در مورد پیکسل ها اطلاعات بیشتری به دست آورید، تا انتهای این نوشتار را مطالعه کنید.

چاپ پیکسل

پیکسل کاری

شاید تا به حال این سوال در ذهن شما به وجود آمده باشد که تاریخ ساخت پیکسل به چه زمانی بر می گردد. باید گفت که ساخت پیکسل کاری و تبلیغاتی مربوط به زمان افتتاح اولین مراسم ریاست جمهوری آمریکا در سال 1789 میلادی است. افرادی که طرفدار ریاست جمهوری «جورج واشنگتن» بودند با آویزان کردن پیکسل به لبه کت خود طرفداری خود را از او نشان می دادند. 

در مبارزات انتخاباتی «آبراهام لینکلن» رئیس جمهور دیگر آمریکا نیز اولین پیکسل های کمپینی طراحی شد. این پیکسل های کمپینی که در سال 1860 میلادی طراحی شده بود حاوی عکس های ساخته شده از لینکلن بود. اما اولین نوآوری در طراحی پیکسل مربوط به سال 1893 میلادی توسط «بنجامین وایت هد» است. این شخص یک لایه سلولوئیدی برای محافظت عکس، روی پیکسل قرار داد. در سال های بعد این دایره های کوچک تکمیل شده تا به پیکسل های امروزی تبدیل شده اند.

پیکسل کاری

اجزای پیکسل ها کدام است؟

پیکسل ها دارای چهار جزء هستند. این اجزا عبارتند از:

 • یکی از این اجزا بخش رویه  Buttonاست که عکس روی آن قرار می گیرد.
 • قسمت دیگر پیکسل ها، طرح چاپ شده است که روی صفحه رویی نصب می شود. این طرح را به صورت دایره ای شکل برش زده و روی صفحه می چسبانند.
 • بخش شفاف Button که روی تصویر قرار می دهند.
 • قسمت پشتی پیکسل که به لباس یا وسایل دیگر متصل می شود و دارای مدل های مختلفی است: بعضی از آنها پشتی سنجاقی دارند و با سنجاق به کیف و اشیای دیگر متصل می شوند. برخی دیگر از پیکسل ها را با پشتی مگنتی تهیه می کنند. این دایره های کوچک تبلیغاتی برای وسایل آهنی طراحی می شوند. تعدادی دیگر از پیکسل ها را نیز مدل جاکلیدی می سازند. این مدل برای وسایل حلقه دار مناسب است.   

اجزای پیکسل ها کدام است؟

آموزش چاپ پیکسل

بسیاری از شرکت ها و برندها برای امر تبلیغات خود به چاپ پیکسل روی می آورند. چاپ این دایره های تبلیغاتی مقرون به صرفه و زیبا هزینه های اندکی داشته و ساده است. خرید دستگاه چاپ پیکسل برای این امر یکی از راه های ساخت Button گوناگون است. اما به طور کلی ساخت پیکسل آسان بوده و زمان اندکی را صرف می کند. آموزش چاپ پیکسل را می توانید در سایت های معتبر مشاهده کنید. برندهایی نظیر دی مارت، بانی مد، پینکت، اپال و اسنپ تبلیغات از طریق پیکسل را انجام می دهند.

آموزش چاپ پیکسل

این برندها به سبب اینکه اینترنتی بوده و سفارش های آنلاین متعددی دارند، به دنبال راه های تبلیغاتی در مدت زمان کم هستند. بعضی از برندها به چاپ پیکسل چوبی تمایل دارند و برخی دیگر چاپ پیکسل مات را می پسندند. چاپ پیکسل مذهبی برای برخی از اماکن و موسسات مذهبی صورت می گیرد. به طور کلی تبلیغات از طریق Button امری مقرون به صرفه و سریع به شمار می آید به همین دلیل اغلب برندها به تبلیغات از این روش تمایل نشان می دهند.

چاپ عکس روی پیکسل در خانه

برای چاپ عکس روی پیکسل باید به این طریق عمل کنید:

 • در ابتدا طرح مورد نظر خود را روی کاغذ چاپ کنید.
 • با قیچی طرح خود را به صورت دایره ای شکل در آورید.
 • روی طرحی که انتخاب کرده اید را با نوار چسب شفاف بچسبانید.
 • طرح مورد نظر را روی دکمه ای بچسبانید.
 • قسمت های اضافی طرح را بریده تا اندازه و شکل دکمه درآید.
 • با سنجاق می توانید این دکمه ها را به وسایل پارچه ای وصل کنید.
 • برای اتصال سنجاق به دکمه می توانید از چسب حرارتی استفاده کنید.

شما به همین ترتیب و با اندکی تغییرات می توانید پیکسل های چوبی و سرامیکی نیز در خانه تهیه کنید. برای تهیه پیکسل چوبی باید چوب را بریده و رنگ کنید. در ادامه طرح مورد نظر خود را روی آن بچسبانید. برای براق کردن عکس هم می توانید از رزین استفاده کنید. بهره گیری از خدمات چاپ و تبلیغات این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، تراکت تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، سررسید تبلیغاتی و...

چاپ عکس روی پیکسل در خانه

برای ساخت پیکسل های سرامیکی هم می توانید با خاک رس گل تهیه کرده و به شکلی که می خواهید در بیاورید. پس از خشک شدن گل با کاغذ سنباده آن را صاف کنید. پس از رنگ آمیزی گل توسط رنگ آکریلیک و خشک شدن آن می توانید با چسباندن یک گیره به پشت آن، به عنوان پیکسل از آن استفاده کنید.

جمع بندی

پیکسل یکی از ابزارهای تبلیغاتی مقرون به صرفه و زیباست. این ابزارهای دایره ای شکل کوچک نخستین بار در مبارزات تبلیغاتی ریاست جمهوری آمریکا در سال 1789 میلادی مورد استفاده قرار گرفته اند. شما می توانید برای شرکت یا تولیدی خود پیکسل های گوناگونی طراحی کنید. پیکسل های سرامیکی، پلاستیکی، فلزی و چوبی از انواع این ابزارهای تبلیغاتی است. این دایره ای شکل های زیبا را به صورت مگنتی، سنجاقی و جاکلیدی طراحی می کنند. برندهایی که از طریق اینترنت محصولات خود را به فروش می رسانند تمایل بیشتری به روش تبلیغاتی از طریق پیکسل دارند؛ زیرا پیکسل ها به راحتی و در زمان کم ساخته می شوند. برخی از برندهایی که با انواع پیکسل ها نیز  تبلیغ می کنند عبارتند از: علی بابا، اپال، اسنپ، بانی مد و دی پارت.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب