کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاپ لیوان

536 بازدید
درج شده در روز شنبه, 21 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه، به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده از ایده های خلاقانه شما می توانید عکس های محبوب خود را بر روی ظروف چاپ نمایید و به عنوان وسیله ای تزیینی و برای حفظ خاطرات در گوشه ای از اتاق و یا آشپزخانه خود نگهداری کنید. چاپ لیوان یکی از کارهایی است که همگی ما شاهد آن بوده ایم. بسیاری از طراحان داخلی بر این عقیده هستند که این ایده در گذشته های دور نیز وجود داشته است و انسان ها، با توجه به چیزی که از گذشته به ارث برده اند ( و این امر در ژن های آنها وجود دارد)، دوباره این ایده را در قرن جدید به شیوه نو احیا کرده اند. بررسی های باستان شناسی نشان می دهند که مصریان باستان عکس های محبوب خود را بر روی کوزه های سفالین حک می کردند و این خود نمونه کهنی از چاپ لیوان است!! چاپ و تبلیغات یکی از جدیدترین تکنولوژی های صنعت چاپ است. امروزه چاپ و تبلیغات حرفه ای قسمتی از افزایش درآمد کسب و کارهای مختلف محسوب می شود، قیمت چاپ و تبلیغات بر اساس مواد اولیه به کار رفته محاسبه می گردد.

آموزش چاپ روی لیوان

چاپ روی لیوان

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که چاپ لیوان یکی از دل انگیزترین کارهایی است که می توان انجام داد. بهتر است بدانید که پروسه زمان اینکار نیز بسیار کوتاه است و شما فقط باید چند دقیقه وقت صرف کنید تا بتوانید لیوان خود را با عکس مورد نظر خود تحویل بگیرید. در ادامه تلاش می کنیم تا شما را با این رویه آشنا کنیم.

دستگاه چاپ لیوان

برای چاپ لیوان رنگی و یا سیاه سفید شما به دستگاه چاپ نیاز دارید. این دستگاه کوچک است و تقریبا فضای کمی را در محیط اشغال می کند. ابتدا شخص باید عکس مورد نظر خود را انتخاب کند. ابعاد معمول عکس برای چاپ بر روی لیوان 9 در 21 است. در این مرحله شخص باید لیوان مورد نظر خود را انتخاب کند. این لیوان می تواند یک لیوان شیشه ای و یا سرامیکی باشد، اما هیچ طرحی نباید روی آن وجود داشته باشد، زیرا زیبایی لیوان را تحت تاثیر قرار می دهد. سپس عکی مورد نظر ( از این عکس یک پرینت تهیه شده است) در اطراف لیوان قرار داده می شوند و چاپ لیوان در دو مرحله، با دمای 360 فارنهایت، به مدت 180 ثانیه صورت می گیرد. پس از آن لیوان آماده تحویل است!

چاپ لیوان

چاپ بشقاب

شاید شما وسوسه شده باشید که در کنار چاپ لیوان، عکس مورد نظر خود را بر روی بشقاب نیز چاپ کنید. بهتر است بدانید که رویه چاپ بشقاب مشابه به لیوان است که به شرح زیر است:

 • ابتدا از عکس مورد نظر یک پرینت تهیه می شود
 • سپس بشقاب مورد نظر انتخاب می گردد ( نکاتی که در مورد انتخاب لیوان گفته شد باید در مورد انتخاب بشقاب نیز رعایت شود)
 • پس از آن عکس مورد نظر با چسب نسوز بر روی بشقاب وصل می شود ( عکس باید به خوبی در وسط بشقاب قرار گیرد)
 • در مرحله آخر تنظیمات دستگاه صورت می گیرند، این دستگاه بدین صورت است: دمای اولیه 320 فارنهایت، دمای ثانویه 360 فارنهایت و مدت زمان 100 ثانیه.

آموزش چاپ روی لیوان

اگر می خواهید که وارد این حوزه شوید، بهتر است برای مدتی در مراکز تبلیغاتی دوره کارآموزی را بگذرانید. زیرا ممکن است که این کار ساده به نظر بیاید، اما اینکار مانند هر کار دیگری فوت و فن خاص خود را دارد که تنها با کارآموزی می توانید در آنها تخصص پیدا کنید.

چاپ عکس روی لیوان در کرج

یکی از سوالات پرتکرار در مورد چاپ لیوان در زمینه فروشگاه هایی است که در کرج به ارائه خدمات می پردازند. برخی از فروشگاه های معتبر برای چاپ عکس بر روی لیوان و یا وسایل دیگر به شرح زیر هستند:

 • چاپ و هدایای تبلیغاتی ویداک
 • چاپ و هدایای تبلیغاتی فتو بهمن
 • چاپ و هدایای تبلیغاتی الماس آبی
 • چاپ و هدایای تبلیغاتی ژاویز چاپ
 • چاپ و هدایای تبلیغاتی موسوی

شما می توانید با مراجعه به وب سایت این فروشگاه ها اطلاعات تکمیلی را بدست آورید. بهره گیری از چاپ و تبلیغات تهران این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، چاپ سررسید تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، تراکت تبلیغاتی ،  تراکت تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی و...

دستگاه چاپ لیوان

چاپ عکس روی لیوان در انقلاب

میدان انقلاب در تهران یکی از مراکز اصلی چاپ لیوان به شمار می رود. زیرا در این منطقه مراکز بزرگ تبلیغاتی وجود دارند و پروژه های بزرگی را انجام می دهند. از مراکز معتبر چاپ و تبلیغات در انقلاب می توان به مراکز زیر اشاره کرد:

 • چاپ تبلیغاتی فتوگرافی
 • چاپ تبلیغلتی سخنکده
 • مجموعه طراحی و چاپ دیجیتال پیشگامان
 • هدایای تبلیغاتی گیفتو

البته ذکر این موضوع حائز اهمیت است اسامی که در بالا آمده اند برخی از مراکز معتبری هستند که در میدان انقلاب تهران مشغول به فعالیت هستند. شما با مراجعه به این میدان انقلاب می توانید طیف وسیعی از مراکز تبلیغاتی را ببینید و با توجه به خدماتی که ارائه می دهند، بهترین گزینه را انتخاب کنید!

چاپ عکس روی لیوان در انقلاب

قیمت لیوان حرارتی با عکس دلخواه

شاید بتوان گفت یکی از سوالات پرتکرار در زمینه چاپ لیوان در مورد «قیمت چاپ عکس» و یا « چاپ عکس روی لیوان حرارتی با تخفیف » است. در پاسخ به این سوال باید گوییم که تعیین قیمت به فاکتورهای متفاوتی از جمله اندازه عکس بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است با مراکز متخصص تبلیغاتی در ارتباط باشید! همچنین، می توانید با مراجعه به وب سایت های این مراکز قیمت را استعلام نمایید.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد چاپ لیوان در اختیار شما قرار دهیم. شما می توانید از این روش برای ثبت عکس های خود استفاده کنید و به عنوان کادو و یا وسیله ای تزیینی به دوستان خود هدیه بدهید. برای اینکار بهتر است از مراکز معتبر بخواهید که چاپ عکس و طرح های مورد نظر شما را بر روی لیوان و یا بشقاب بر عهده بگیرند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب