کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاپ لیبل

404 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 28 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

لیبل برچسبی ظریف که بر روی سطوح مختلف به خصوص کالاها چسبانده می شود تا مشخصاتی اصلی مانند قیمت و یا برند را نمایش دهد. یکی از موارد مشابه برای چاپ لیبل، استفاده از تگ ها هستند که با استفاده از قطعه ای نخی و یا پلاستیکی به اجسام اتصال می یابند، البته که بسیاری از اجناس این قابلیت را ندارند که بتوان برای نمایش مشخصات آنها از تگ استفاده نمود به همین دلیل است که استفاده از لیبل در عین این که نسبت به موارد مشابه بسیار ارزان تر است، کاراتر می باشد. چاپ لیبل یکی از قدیمی های این صنعت به شمار می آید و تاریخ استفاده از آن به اوایل سال 1930 مربوط می شود که چاپ لییل به عنوان تکنیکی کارآمد برای دسته بندی، خرید و فروش کالاهای مختلف به کار گرفته شد. در ادامه تعدادی از مشهورترین انواع لیبل معرفی می شود.

معرفی لیبل کاغذی

معرفی لیبل شیشه ای

لیبل شیشه ای که به لیبل بی رنگ و شفاف نیز مشهور است به دلیل این که می توان آن را به صورتی تهیه نمود که نه تنها مانع عبور نور نشود بلکه نوشته های روی خود را نیز به خوبی نشان دهد، یکی از گزینه های محبوب و پرفروش در دنیای چاپ لیبل پشت چسب دار به شمار می آید. اصلی ترین ویژگی ای که باید در چاپ لیبل شیشه ای لحاظ شود، توجه به این مورد است که باید تنظیمات چسب به گونه ای باشد که نوشته درج شده بر روی لیبل، از هر دو سو قابل رویت و خواندن باشد. اصلی ترین کاربری لیبل شیشه ای استفاده از آن برای نصب بروی شیشه های اتومبیل و نیز برخی از کارهای مختلف ضمانتی و نیز مشخصات کلی کاربردها برای نصب در سطوح شفاف می باشد.

معرفی لیبل شیشه ای

معرفی لیبل کاغذی

لیبل کاغذی یکی از قدیمی ترین و متداول ترین انواع لیبل در صنعت چاپ لیبل به شمار می آید. لیبل کاغذی دارای انواع مختلفی می باشد که تعدادی از رایج ترین انواع آن را در ادامه لیست زیر برای شما آماده کرده ایم.

  • لیبل کاغذی مات
  • لیبل کاغذی گلاسه
  • لیبل کاغذی نیمه گلاسه
  • لیبل کاغذی رنگی
  • لیبل کاغذی متالیک
  • لیبل کاغذی معمولی
  • لیبل کاغذی دارای برچسب

لیبل کاغذی برای بازه های زمانی کوتاه مدت مورد استفاده قرار می گیرد زیرا طراحی آن به صورتی انجام نشده است که بتوان آن را در بازه های زمانی طولانی مدت مورد استفاده قرار داد و به همین دلیل است که عمر مفید لیبل کاغذی کم محسوب می شود. برای مصرف لیبل کاغذی باید سطح مورد استفاده، خشک و پاکیزه باشد. همچنین باید به خاطر داشت که رطوبت محیطی می تواند نوشته درج شده بر لیبل کاغذی را تحت تاثیر قرار دهد.

معرفی لیبل وید

معرفی لیبل متال

به راحتی می توانیم ادعا کنیم که لیبل متال یکی از مقاوم ترین انواع لیبل در دنیای چاپ لیبل به شمار می آید. لیبل متال دارای مقاومتی مثال زدنی در برابر رطوبت محیطی، انواع ضد عفونی کننده و پاک کننده ها می باشد. چاپ لیبل متال معمولا بیشتر با استفاده از ریبون رزین صورت می پذیرد و این امر نیز یکی از دلایل اصلی مقاومت بالای لیبل متال می باشد. لیبل متال ضد خش می باشد و دارای قدرت چسبندگی بالایی در برابر عوامل محیطی متغیر مانند تغییرات ناگهانی دما  رطوبت محیطی و غیره می باشد. رنج دمایی مقاومت استاندارد لیبل متال معمولا در بازه -40 درجه سانتیگراد الی 220 درجه سانیگراد قرار می گیرد. لیبل متال به دلیل مقاومت بالایی که دارد گزینه مناسبی برای درج مشخصات انواع لوازم برقی و خودروها به شمار می آید که تا سال ها مشخصات را نمایش می دهد.

معرفی لیبل وید

اگر به دنبال استفاده از لیبلی هستید که بتوانید با خیال راحت روی کاربری آن در دمای بالا حساب کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ لیبل وید بروید. این نوع از لیبل مقائمت بالایی در مقابل فشار وارده کش سانی دارد و می توانید آن را در دماهای بالا تا 80 درجه سانتیگراد نیز مورد استفاده قرار دهید. لیبل وید دارای دو نوع نقره ای و شطرنجی می باشد. لیبل وید شطرنجی قابل استفاده مجدد نمی باشد زیرا قسمتی که برای چسباندن از لیبل وید شطرنجی جدا می گردد، پس از اتصال به سطح مقداری از مواد چسبنده این نوع از لیبل جدا می شود و نمی توان آن را پس از جدا نمودن به سطح دیگری انتقال داد. نوع نقره ای لیبل وید برای گارانتی به کار می رود و به همین دلیل بسیار رایج می باشد.

جمع بندی

لیبل برچسبی ظریف که بر روی سطوح مختلف به خصوص کالاها چسبانده می شود تا مشخصاتی اصلی مانند قیمت و یا برند را نمایش دهد. یکی از موارد مشابه برای چاپ لیبل، استفاده از تگ ها هستند که با استفاده از قطعه ای نخی و یا پلاستیکی به اجسام اتصال می یابند، البته که بسیاری از اجناس این قابلیت را ندارند که بتوان برای نمایش مشخصات آنها از تگ استفاده نمود و به همین دلیل است که استفاده از لیبل در عین این که نسبت به موارد مشابه بسیار ارزان تر است، کاراتر می باشد. بهره گیری از مزایای چاپ و تبلیغات تهران این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ کارت تبلیغاتی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی و تقویم رومیزی تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، کاتالوگ تبلیغاتی و... لیبل دارای انواع مختلفی است به عنوان مثال برای خودرو ها و لوازم برقی از لیبل متال استفاده می شود و یا لیبل مورد استفاده برای سطوح شفاف از نوع لیبل شیشه ای می باشد. به کمک صنعت چاپ لیبل قادر هستیم انواع مختلفی از لیبل ها را فراهم کنیم.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب