کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاپ سررسید

432 بازدید
درج شده در روز شنبه, 25 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سر رسید ها یا انواع سالنامه ها از نمونه محصولاتی هستند که هم به عنوان نمونه تبلیغات برای شرکت ها و برند های مختلف مورد استفاده واقع می شوند و هم به شکل معمول بدون هیچ نوع تبلیغاتی در طرح ها و مدل های مختلف برای افراد تولید می شوند. سر رسید ها حاوی صفحاتی مختص به تاریخ های روزانه هستند و همراه خود انواع اطلاعات مربوط به مناسب ها و موارد مشابه را به همراه دارند. چینش صفحات سالنامه ها و یا صفحات ویژه و طراحی هایی که در آن ها به کار می رود تماما می تواند با توجه به سلیقه و خواست شخص سفارش دهنده انجام شوند. در ادامه این متن بیشتر در خصوص چاپ سررسید و انواع سر رسید ها و سالنامه ها صحبت خواهیم کرد.

چاپ سررسید

چاپ سررسید 1400

بهره گیری از خدمات چاپ و تبلیغات این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، تراکت تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، سررسید تبلیغاتی و غیره

هنگامی که به ماه های پایانی هر سال نزدیک می شویم، بازار سر رسید ها و سالنامه های سال جدید داغ می شوند. تا به این تاریخ سررسید 1400 جدید ترین سالنامه تولید شده است که می تواند شما را در جریان جدول زمانی سال پیش رو و تاریخ های مربوط به وقایع مختلف بگذارد. در هنگام چاپ سررسید علاوه بر تاریخ ها و گردش های زمانی به نکات دیگری مانند نماد حیوانی سال که امسال مربوط به  «گاو» است و همین طور شعاری که رهبر برای سال جدید عنوان می کند و گزینه های این چنینی دیگر نیز توجه می شود تا بتوان در نهایت یک سالنامه اختصاصی برای سال پیش رو طراحی و تهیه کرد.

چاپ سررسید تبلیغاتی

تبلیغات از مهم ترین چالش هایی است که صاحبان برند ها و فروشگاه ها و به طور کلی تمامی صاحبان کسب و کار های خدماتی و تولیدی با آن روبه رو می شوند. در میان سایر روش هایی که برای تبلیغات مرسوم هستند، تبلیغات به واسطه ابزاری که افراد از آن ها بیشتر استفاده می کنند و برای آن ها کاربرد دارد می تواند نتیجه بهتری با خود به همراه داشته باشد. از نمونه این ابزار ها می توان به سالنامه ها اشاره نمود از آن جایی کا یک سررسید می تواند برای افراد استفاده های زیادی داشته باشد، تبلیغات به واسطه آن ها می تواند نتیجه های خوب و قابل توجهی به همراه داشته باشد.

چاپ سررسید 1400

با وجود امکان چاپ سررسید آن هم به شکل اختصاصی افراد می توانند صفحات، جلد و یا هر بخش از سررسید را که می خواهند با توجه به میل خود از برند خود و یا خدمات خود پر کنند البته این بخش نیز خود نیاز به مشورت با متخصصان بازاریابی و خدمات خواهد داشت.

چاپ سررسید سفارشی

سالنامه ها با توجه به طراحی که دارند و اختصاص یافتن یک صفحه به هر روز می توانند ابزاری بسیار مناسب برای خاطره نگاری و ثبت وقایع روزانه باشند از این رو شما می توانید سررسید اختصاصی خود را با طرح ها و مدل های مختلف سفارش بدهید و آن را شخصا استفاده کنید و یا کادو بدهید. شما می توانید از ایده های مختلفی برای سفارشی سازی سالنامه خود استفاده کنید مانند چاپ جملات مثبت بالای هر صفحه و یا تنظیم قالب صفحات و رنگ آن ها و مواردی این چنینی.

چاپ تقویم 99

با توجه به، به اتمام رسیدن سال 99 دیگر محصولاتی مانند سررسید و تقویم این سال چاپ مجدد نمی شوند و قیمت چندانی نیز ندارند. البته گذشتن تاریخ سالنامه ها به معنای بلا استفاده بودن آن ها نیست. شما می توانید با خریداری سررسید ارزان 99 با قیمتی بسیار پایین کاغذ مصرفی مورد نیاز خود را فراهم کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در چاپ انواع تقویم ها خلاقانه است اگر داستانی کوتاه و یا عکس هایی مرتبط با هر مناسبت یا واقعه خاص، ضمیمه صفحات تقویم شوند. هرچه ایده های خلاقانه تری در طراحی و چاپ تقویم ها و سالنامه ها به کار رفته شود می توان از حجم تولیداتی که به فروش نمی رسند و یا مورد استفاده قرار نمی گیرند، کاست.

چاپ سررسید سفارشی

چاپ سررسید اختصاصی ارزان

قیمت سررسید تبلیغاتی با توجه به تعداد صفحاتی که برای آن در نظر گرفته می شود، جنس و کیفیت کاغذ ها، جنس جلد، شیوه صحافی و اتصال ورقات و صفحات به یکدیگر، رنگ های به کار رفته در چاپ هر صفحه، پیچیدگی طرح ها و نکاتی این چنینی می تواند متفاوت باشد. اگر شما قصد داشته باشید سررسید اختصاصی خود را سفارش بدهید و چاپ کنید به طور حتم قیمت نهایی برای شما بیشتر از معمول در خواهد آمد. در صورتی که می خواهید سررسید اختصاصی خود را با قیمتی مناسب تر داشته باشید می توانید به سراغ جنس کاغذ هایی با کیفیت متوسط بروید و یا از جلد هایی معمولی استفاده کنید.

با صرفه جویی در مواردی این چنینی می توانید قیمت را برای خود کاهش دهید البته توصیه می شود به جای کاستن از کیفیت سراغ بهینه سازی ایده های سفارشی سازی تان بروید برای مثال می توانید تنوع رنگ های موجود را کمتر کنید. در صورتی که با نیت تبلیغاتی سررسید سفارش می دهید به هیچ عنوان کیفیت محصول را کاهش ندهید بلکه مستقیما به سراغ بهینه سازی ایده های طراحی و اختصاصی سازی بروید.

چاپ تقویم

جمع بندی

سالنامه یا سررسید از نمونه محصولاتی است که برای افراد استفاده های زیادی خواهد داشت. می توان از این سالنامه ها برای انتقال جنبه های تبلیغاتی استفاده نمود و با سفارش چاپ اختصاصی، سررسید خاص برند خود را تولید کنید. قیمت چاپ سررسید می تواند با توجه به نکات و معیار های بسیار متنوعی، تعیین شود. سررسید هایی که مربوط به سال های گذشته هستند می توانند گزینه های بسیار خوبی برای صرفه جویی در هزینه های تهیه کاغذ مورد نیاز باشند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب