کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاپ جعبه

564 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 27 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چاپ جعبه، یکی از موارد مهمی است که در زیبایی و فروش یک محصول تاثیر بسیار زیادی دارد. از زمان های قدیم جعبه یک محصول، از اهمیت بسیار زیادی برای آن محصول برخوردار بوده؛ و امروزه شاهد پیشرفت و تنوع جعبه های محصولاتی که خریداری میکنیم هستیم. جعبه یک محصول، نشان دهنده جنس خوب آن  از نظر کیفی به حساب می آید. اما مورد مهمتری که در خرید ما تاثیر بسزایی می گذارد، چاپ روی آن جعبه است. معمولا محصولی که جنس خوبی داشته باشد، سعی می کند این کیفیت را حتی در بسته بندی جعبه خود حفظ کند. چاپ تبلیغات یکی از جدیدترین تکنولوژی های صنعت چاپ است. امروزه چاپ و تبلیغات تهران قسمتی از افزایش درآمد کسب و کارهای مختلف محسوب می شود، هزینه چاپ و تبلیغات بر اساس مواد اولیه به کار رفته محاسبه می گردد.

چاپ جعبه

چاپ جعبه مقوایی

اگر بخواهیم در ارتباط با چاپ جعبه توضیجاتی بدهیم، باید بگوییم که بسته بندی، یکی از تاثیر گذار ترین عواملی است که در انتخاب و فروش یک محصول به حساب می آید. حال یک محصول دارای بسته بندی مرغوب و جعبه خاص نیاز به چاپ عکس های با کیفیت و مشخصات آن محصول دارد؛ که روی آن چاپ میشود. که برای اینکه محصول در چشم مشتری خوب به نظر برسد، باید از رنگ ها و طرح های بسیار زیبا و چشم گیر استفاده کند؛ و حتی جنس جعبه باید بسیار خوب و مرغوب باشد. جعبه مقوایی، یکی از مدل های جعبه هایی است که برای بسته بندی اکثر محصولات از آن استفاده می کنند. چاپ جعبه از نوع مقوایی هم به روش های مختلفی انجام می شود؛ که معمولا برای چاپ روی جعبه ها از روش چاپ فلکسو استفاده می کنند. بهره گیری از خدمات چاپ و تبلیغات این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، چاپ بنر تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، پرچم تبلیغاتی ،  تراکت تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، چاپ کارت تبلیغاتی و غیره

چاپ جعبه مقوایی

چاپ جعبه ایندربرد

معمولا برای بسته بندی محصولات از مقوا ها استفاده می کنند. اما همانطور که می دانید، مقوا های قدیمی یا کارتن ها مشکل ساز هستند و چاپ روی آن ها زیبایی که قابل توجه ما هست را ندارد؛ به همین دلیل هم صنعت ساخت مقوا یک نوع مقوایی تولید کرد، که هم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و هم مقاومت بسیار زیادی دارند؛ این مقوا ها را مقوای ایندربرد می نامند. به دلیل اینکه این مقوا ها جنس بی نظیری دارند، طرح ها و رنگ های چاپی روی آن ها جلوه زیباتری به جعبه محصول می دهد؛ و طرح ها خوش رنگ تر دیده می شوند. از جعبه مدل ایندربرد، که امروزه نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده اند حالت انعطاف پذیری بالایی دارند؛ و این به کسانی که بسته بندی را انجام می دهند کمک فراوانی می کند. چاپ دیجیتال جعبه از نوع ایندربرد معمولا هوادار زیاد تری دارد.  

چاپ جعبه ایندربرد

جعبه سازی

جعبه ها امروزه یکی از عواملی هستند، که در تمامی مشاغل به کار می روند؛ و نقش مهمی را در بسته بندی های محصولات ایفا می کنند. اما یکی از موارد حائز اهمیت که باید به آن بپردازیم، ساخت این جعبه ها است. معمولا مدل ساخت جعبه و کیفیت جعبه و چاپ جعبه ها در روند فروش محصولات تاثیر بسیار زیادی میگذارد. جعبه ها، می توانند در نگهداری و حفظ سلامت محصول هم کمک بسیاری کنند. مرحله جعبه سازی یا ساخت جعبه در خیلی از شرکت ها متفاوت است؛ که این بستگی به نوع ساخت و مدل جعبه مورد نظر دارد. هر محصولی، جعبه مخصوص خود را دارد. شرکت هایی وجود دارند، که در زمینه ساخت جعبه فعالیت می کنند که جعبه محصول شما را توسط افرادی متخصص و طراح های حرفه ای در این زمینه ساخته و در اختیار شما قرار می دهند.

چاپ جعبه کرافت

امروزه جعبه محصولاتی که خریداری می کنیم، از اهمیت زیادی برخوردار است. خیلی وقت ها محصولات جعبه هایی دارند، که حتی دلمان نمی خواهد آن را دور بیندازیم و بخاطر زیبایی این مدل جعبه ها، آن ها را نگه می داریم. یکی از این محصولات، جعبه ای از نوع کرافت است؛ که از استحکام زیاد و زیبایی خاص و بی نظیری برخوردار است. جعبه های کرافت، حالت خاص زیبایی دارند که همین امر دلیل زیبایی آن ها است. مراحل چاپ جعبه از نوع کرافت، به صورت فلکسو و افست انجام میشود؛ البته لازم به ذکر است که جنس این جعبه ها به صورتی است، که چاپ روی آن به مرور کم رنگ می شود. ولی اگر در روی چاپ  آن از سلفون استفاده شود این مشکل هم حل خواهد شد.

چاپ جعبه کرافت

چاپ جعبه طلا

معمولا محصولاتی که مورد استفاده خانم ها قرار میگیرند، باید از زیبایی و شیک بودن خاصی برخوردار باشند. یکی از محصولاتی که برای خانم ها اهمیت بسیار زیادی دارد، طلا و جواهرات است. همینطور می توان گفت که طلا و جواهرات، یکی از نیاز های اساسی خانم ها برای زیبا تر شدن به حساب می آید؛ و به همین دلیل هم باید بسته بندی و جعبه ای که برای طلا و جواهرات استفاده می شود، از زیبایی خاص و کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

چاپ جعبه شیرینی

معمولا شیرینی ها، جزو خوراکی هایی هستند که از اهمیت بالایی برای ما برخوردار هستند. یکی از مواردی که در شیرینی ها حائز اهمیت است، جعبه شیرینی است. روی مقوای جعبه، برای زیباتر شدن طرح های متنوعی چاپ می شود؛ که می تواند در جذب مشتری ها تاثیر زیادی بگذارد. به چاپ روی مقوای شیرینی، چاپ جعبه شیرینی می گویند و معمولا برای مقوای بالای جعبه شیرینی، از مقوای پشت طوسی استفاده می شود.    

چاپ جعبه شیرینی

جمع بندی

حال که با انواع جعبه و چگونگی ساخت آن ها آشنا شدید، این موضوع را هم باید بدانید که اگر به دلیل اینکه می خواهید هزینه کمتری برای خرید جعبه محصولات خود کنید، از جعبه مقوایی ارزان استفاده می کنید، باید توجه داشته که کیفیت این جعبه های ارزان بسیار پایین است و همین امر باعث می شود که جعبه زودتر خراب شود و باعث ریزش مشتری های شما می شود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب