کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاپ تابلو راهنما

511 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 10 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

تابلو های راهنما حتی در خیابان های شهر و کوچه های مختلف هم به تعداد زیادی وجود دارند و چون خاصیت راهنمایی کنندگی دارند، در هر جایی که نیاز به راهنمایی افراد وجود داشته باشد، امکان استفاده از این تابلو ها هم وجود دارد. چاپ تابلو راهنما رب روی صفحاتی با جنس های مختلف انجام می شود که به طور رایج جنس های فلزی یا پلاستیک سخت دارند. البته روش های متفاوت و گوناگونی هم برای چاپ تابلو راهنما وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای یک سری ویژگی های خاص هستند و از هر کدام از این روش های برای چاپ یک سری تابلو های خاص استفاده می شود. برای مثال روش چاپ تابلو راهنمای موجود در خیابا ها با تابلو های کوچک راهنما که جلوی درب اتاق ها استفاده می شوند، متفاوت است.  به طور کلی بهره گیری از مزایای چاپ کارت تبلیغاتی این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ بنر تبلیغاتی ، طراحی کارت تبلیغاتی و تقویم رومیزی تبلیغاتی ، تراکت چاپ و تبلیغات ، لیبل تبلیغاتی ، کاتالوگ تبلیغاتی و...

تابلو راهنمای طبقات

همان طور که گفتیم، یکی از مهم ترین موارد استفاده از تابلو های راهنما در ساختمان های بزرگ است که از چندین طبقه تشکیل شده اند و احتمالا در هر کدام از طبقه ها، تعداد زیادی واحد وجود دارد. احتمالا خود ما تا کنون در بسیاری از ساختمان ها بوده ایم که در هنگام ورود به آن ها، تابلو راهنمای طبقات قرار می گیرد و افراد را برای رسیدن به مقصد مورد نظر خود راهنمایی می کنند. اگر چه در برخی از ساختمان های مسکونی هم این تابلو ها وجود دارند، اما به این دلیل که معمولا در ساختمان های مسکونی افراد ثابتی تردد می کنند و با قسمت ای مختلف ساختمان آشنایی دارند، استفاده از تابلو راهنمای طبقات در این نوع ساختمان ها کم تر است.

تابلو راهنمای طبقات

اما در ساختمان های تجاری که تعداد زیادی از واحد های مختلف قرار دارند و در هر کدام از این واحد ها ممکن است دفاتر کار کسب و کار متفاوتی قرار داشته باشد، لازم به استفاده از تابلو راهنمای طبقات به تعداد زیادی وجود دارد. در واقع باید برای تک تک واحد ها و طبقات ساختمان ها تابلو راهنما قرار بگیرد و افراد را راهنمایی کند که هر کدام از این واحد ها برای چه کاری مورد استفاده قرار می گیرند. در غیر این صورت افرادی که به این ساختمان ها مراجعه می کنند، به دلیل تعداد زیاد واحد های موجود در طبقات مختلف ساختمان، ممکن است نتوانند واحد مقصد خود را به راحتی پیدا کنند و وقت زیادی برای این کار از آن ها گرفته خواهد شد.

تابلو راهنمایی رانندگی

از موارد بسیار پر کاربد دیگر که تابلو های راهنما مورد استفاده قرار می گیرند در جاده ها و خیابان ها هستند که تابلو راهنمایی رانندگی در این قسمت ها به کمک افراد می آید. هر فردی در هر منطقه ای هم که سکونت داشته باشد تعداد زیادی از تابلو های راهنمایی رانندگی را مشاهده کرده است که در اطراف جاده ها و خیابان ها قرار گرفته و به راهنمایی افراد می پردازند. این تابلو های راهنمایی رانندگی برای راهنمایی راننده ها در مسیر های سخت و دشوار مورد استفاده قرار می گیرند و به وفور در این ناحیه ها یافت می شوند. چاب تابلو راهنمایی رانندگی معمولا بر روی جنسی از انواع فلزات انجام می شود تا بتوانند مقاومت لازم را داشته باشند.

چاپ تابلو راهنما

البته برخی از تابلو های راهنمایی رانندگی هم بر روی صفحاتی با جنس پلاستیک سخت چاپ می شوند که به دلیل ظرافت بیش تر توسط ماموران راهنمایی رانندگی و یا در شهر ها استفاده می شوند. شرکت ها و کارگاه های زیادی وجود دارند که کار تولید و چاپ تابلو های راهنمایی متفاوت را انجام می دهند. این شرکت ها تابلو های مختلف را برای موراد مصرفی گوناگون در جنس های متنوعی تولید می کنند که هر کدام از آن ها بیش تر برای استفاده در یک سری موارد خاص مناسب است. برای مثال جنس و نوع تابلو راهنمایی رانندگی که در یک منطقه کوهستانی قرار دارد با یک تابلو راهنما که جلو درب یک اتاق نصب می شود، کاملا متفاوت است.

جمع بندی

به دلیل پیچیدگی و گستردگی دنیای امروزی، در بسیاری از مکان های مختلف نیاز به وجود تعدادی تابلو راهنما وجود دارد تا به افراد برای رسیدن به مقصد صحیح خود کمک کنند. برای مثال در ساختمان های بزرگ تجاری یا اداری که از تعداد زیادی واحد در طبقات گوناگون تشکیل شده اند، حتما نیاز به چاپ تابلو راهنما وجود دارد تا کاربرد واحد های مختلف ساختمان برای مراجعین مشخص گردد. تولید و چاپ تابلو راهنما در شرکت های و کارگاه های مختلف از جنس های گوناگون مانند فلز و پلاستیک سخت است. در چاپ این تابلو ها می توان هم از چاپ رنگی و هم از چاپ سیاه و سفید استفاده کرد که متناسب با کاربرد، نوع آن انتخاب می گردد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب