کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاپ بنر

332 بازدید
درج شده در روز شنبه, 22 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دستگاه چاپ بنر

این دستگاه ها که کار عملیات چاپ را انجام می‌دهند، از ارزش بالایی برخوردار بوده و همچنین قیمت نسبتا زیادی نیز دارند. دستگاه چاپ بنر تبلیغاتی باید به گونه‌ای باشد که کیفیت لازم را همواره حفظ کرده و از ویژگی های زیر بهره مند باشد.

  • چاپ با حداکثر سرعت انجام گیرد.
  • استفاده از نرم افزار آن راحت باشد.
  • قابلیت چاپ روی بنر، فلکس، مش و استیکر را داشته باشد.
  • مقاومت بدنه آن بالا بوده به شکلی که از لرزش بیش از حد آن جلوگیری شود.
  • به طور همزمان بتوان از دو رول با سایزهای متفاوت استفاده کرد.
  • در مصرف رنگ صرفه جویی کند.

روش کار با این دستگاه به گونه ای است که در ابتدا باید دمای محیط را بسنجید. اگر در فصل سرد سال هستید بهتر است قبل از شروع به کار محیط را گرم کرده و از هیتر دستگاه استفاده کنید، اکثر دستگاه ها این خدمات جانبی را دارا هستند. این هیتر دمای گالن های جانبی جوهر یا ساب تانک ها را بالا برده و در برخی دستگاه های جدید هد را نیز گرم می‌کنند. بعد از آن دستگاه را روشن کرده و طبق لیستی که باید به صورت منظم چاپ شوند، شروع به کار خواهد کرد. در این لیست حتما باید ابعاد مشخص شده باشد تا اپراتور بتواند اگر دو چاپ می توانند بر اساس ابعاد متریال بنر در کنار هم چاپ شوند، چیدمان لازم را صورت دهد.

بعد از آن فایل ها را به نرم افزار ریپ دستگاه برده و تصویرها به کد تبدل خواهند شد. در این قسمت مشخص می‌شود که تصویر قرار است چاپ شود. تعداد پس از چاپ در سرعت و در عین حال کیفیت چاپ تاثیر گذار است. در آخر اپراتور دستور چاپ را صادر کرده و کرییج دستگاه بنر از خوابگاه خود بیرون آمده و به صورت افقی اولین حرکت را بر روی بنر آغاز می کند تا تصویر اول به چاپ برسد.

دستگاه چاپ بنر

بهترین کیفیت چاپ بنر

با توجه به اینکه از چه نوع بنری استفاده می‌کنید، کیفیت نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال در بنرهای تبلیغاتی نیاز است تا عکس با بالاترین رزولوشن گرفته شود، تا بهترین نتیجه را دهد. در برخی موارد دیگر نیر همانند آگهی های ترحیم، زیارت قبول و غیره استفاده از رنگ های با کیفیت و متریال خوب نشان دهنده کیفیت خواهند بود. اگر می‌خواهید بهترین کیفیت چاپ های بنری را داشته باشید از چاپ خانه های معتبر کمک بگیرید.

چاپ بنر تسلیت فوری

امروزه بسیاری از افراد برای ابراز همدردی خود از بنر تسلیت استفاده می‌کنند. این بنر در اکثر چاپخانه ها مطابق با درخواست و سلیقه مشتری در سایزهای مختلف چاپ خواهد شد. چاپ بر روی بنر تسلیت یکی از درخواست هایی است که با توجه به کمبود وقت افراد بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. از طرفی با پیشرفت تکنولوژی و به روی کار آمدن دستگاه های چاپ جدید موجب شده تا چاپ های بنرهای فوری با بهترین کیفیت در اسرع وقت صورت گیرد و مشتری هیچ کاهش کیفیتی را مشاهده نخواهد کرد.

پاساژ مهستان یکی از مراکزی است که به تولید انواع بنر پرداخته و آن را در اسرع وقت در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد داد. یکی از عمده ترین خدماتی که در این مکان صورت می‌گیرد چاپ بر روی بنر تسلیت پاساژ مهستان بوده که از لحاظ قیمت، سرعت و کیفیت در رتبه اول قرار دارد.

چاپ بنر قیمت

چاپ های بنری به عنوان یک آگهی تبلیغاتی و یا برای استفاده در مراسم های دیگر بسیار کاربرد داشته و افراد به طور معمول از آنها استفاده می‌کنند. اما اولین چیزی که معمولا مد نظر افراد قرار می‌گیرد قیمت چاپ بنر است. بنرها در سایز، جنس و ابعاد متنوعی موجود هستند که با توجه به محیط و مراسمی که استفاده می‌شوند از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار خواهند بود.

به طور مثال در چاپ و تبلیغات تهران بر روی بنرهای دیواری که در محیط بیرون هستند و عواملی مانند باد، باران، نور خورشید و رطوبت آنها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. لازم است تا از متریال با کیفیت استفاده شود تا بیشترین میزان کارایی را به همراه داشته باشد، بنابراین مسلما دارای هزینه بیشتری خواهد بود.

چاپ بنر کرج

کرج به عنوان یکی از شهرهای فعال در زمینه چاپ بنر شناخته شده می‌باشد. عواملی مانند کیفیت مطلوب، زمان فوری تحویل بنرها و قیمت مناسب و از همه مهمتر نزدیکی این شهر به تهران موجب شده تا چاپ بنر در کرج در بین مردم شناخته شود. از طرفی ویژگی سفارش اینترنی از طریق سایت و امکان ارسال آن نیز موجب شده تا این بنرها به راحتی در دستررس عموم قرار گیرند.  خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، تراکت تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، پرچم تبلیغاتی ، چاپ بنر تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، چاپ کارت تبلیغاتی

 

بهترین کیفیت چاپ بنر

جمع بندی

آنچه که بیان شد توضیح مختصری درباره بنرها و نحوه چاپ آنها بود. که با مطالعه این مقاله بیشتر درباره چاپ بنرها آشنا خواهید شد و می‌توانید با اطلاعات بیشتری نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب