کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاپ برچسب شیشه ای

369 بازدید
درج شده در روز شنبه, 22 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چاپ برچسب  شیشه ای چه ویژگی هایی دارد؟

برچسب ها قطعاتی از جنس کاغذ، پلیمر، پارچه یا فلز هستند که می توان اطلاعاتی را در مورد شناسایی محصول یا کالا بر روی بسته بندی چاپ نمود. به تعبیر دیگر برچسب شناسنامه کالای ساخته شده است، رابطی میان تولید کننده و مخاطب به منظور شناساندن و توضیح در مورد چگونگی ساخت و تسهیل در شناخت صحیح محصول خریداری شده و شرکت تولید کننده کالا می باشد. چاپ برچسب این امکان را به خریدار می دهد تا با مطالعه و بررسی موارد درج شده بر روی محصول، اطلاعاتی درباره نوع محصول، امتیازات و مجوز بهره برداری را بررسی نموده وکالای مد نظر خود را با چند محصول مشابه دیگر، مقایسه و انتخاب نماید. در ادامه بیشتر به چاپ برچسب شیشه ای می پردازیم.

برچسب شیشه ای

چاپ برچسب شیشه ای transparent مانند لیبل pvc است، اما تفاوتی که با آن دارد این است که بر روی هر قسمتی که چسبانده شود، پس زمینه خود را مشخص می کند. از پر استفاده ترین مدل چاپ برچسب شیشه ای می توان مدل چاپ معکوس را نام برد، مانند لیبل عوارض خودرو که از داخل به شیشه چسبانده می شود، اما از بیرون خوانده می شود.

موکاپ کاتالوگ افقی

موکاپ که مدل آزمایشی نیز خوانده می شود، یک مدل کامل از محصولی می باشد که هنوز ساخته نشده و موکاپ نشان می‌دهد که محصول پس از ساخته شدن در محیطی که باید قرار بگیرد به چه صورت است. یا به تعبیر دیگر موکاپ فایلی ایست که به شما این امکان را می دهد نمونه ای از محصول خود را بسازید یا کار خود را در یک فضای واقعی ارائه نمایید بدون اینکه نیاز باشد یک محصول فیزیکی را تولید کنید.

چاپ برچسب  شیشه ای چه ویژگی هایی دارد؟

موکاپ کاتالوگ a4   

بهره گیری از موکاپ ها در نشان دادن پیش طرح های گرافیکی به مشتریان بسیار موثر است. نشان دادن طرح در قالب موکاپ می تواند مشتری را با حس و حال طرح خود پس از چاپ بیشتر آشنا کند و در نتیجه گیرایی و آگاهی او نسبت به طرح بیشتر می شود. موکاپ کاتالوگ a4 با توجه به نسبت های همانند a6، a5 بیش از اندازه هماهنگ خواهد شد.

دانلود موکاپ کاتالوگ a4

دانلود طرح پیش نمایش یا موکاپ جلد کاتالوگ A4 در بسیاری از سایت ها وجود دارد. این فایل لایه باز است و به آسانی به وسیله نرم افزار فتوشاپ می توانید تصاویر کاتالوگ خود را جایگزین نمایید و پیش نمایش طرح خود را مشاهده کنید.

دانلود رایگان موکاپ کاتالوگ

موکاپ یا  فایل های پیش نمایش، قالب های گرافیکی آماده ای هستند که  با فرمت PSD لایه باز می توان در کارهای طراحی به بهترین شیوه از آنها استفاده نمود. طراحان می توانند با استفاده از موکاپ، طرح اولیه خود را پیش از اجرا و چاپ در قالب اصلی به صورت پیش نمایش ببینند و یا آن را به عنوان یک فایل گرافیکی زیبا در پروژه های طراحی خود مورد استفاده قرار دهند. دانلود رایگان موکاپ کاتالوگ را می توانید از سایت های مربوطه انجام دهید.

موکاپ کاتالوگ psd

موکاپ ها یک سری فایل های گرافیکی آماده  با پسوند PSD هستند که طراحان آن ها را به منظور پیش نمایش کار های خود به مشتری نظیر، کارت ویزیت، آگهی، صفحات وب، اپلیکیشن موبایل، لوگو، فهرست نامه، بروشور، و غیره مورد استفاده قرار می دهند.

دانلود رایگان

فایل پیش ‌نمایش یا موکاپ در واقع قالب ‌های گرافیکی آماده‌ای می باشند که در موضوعات گوناگون( بیشتر با فرمت PSD ) می‌توان در کار طراحی به بهترین صورت از آن‌ ها استفاده نمود. طراحان می‌توانند به کمک موکاپ، طرح اولیه خود را پیش از اجرا و چاپ در قالب اصلی رویت کنند، یا از آن به ‌عنوان یک فایل گرافیکی زیبا در پروژه ‌های طراحی خود به کار ببرند. در مجموع موکاپ به وسیله رابط کاربری انعکاس دهنده محصول نهایی طراح است.

موکاپ کاتالوگ مربع

شما با بهره گیری از موکاپ کاتالوگ مربع می توانید طراحی هایی که در بروشور و کاتالوگ مربعی انجام می دهید را به شکل زیبایی ارائه نمایید. این موکاپ بسیار زیبا و کاربردی است. چاپ کاتالوگ تبلیغاتی و استفاده از خدمات چاپ وتبلیغات یکی از مفیدترین ابزار ها برای تبلیغات شرکت ها می باشد.

دانلود رایگان موکاپ کاتالوگ a4

دانلود موکاپ کاتالوگ A4 لایه باز که بسیار شکیل است از برخی سایت ها قابل انجام است. دانلود موکاپ کاتالوگ A4 در سه زاویه گوناگون از برگه های داخلی کاتالوگ و صفحات جلد کاتالوگ، جهت پیش نمایش طرح کاتالوگ A4 شرکت ها و پیش نمایش طرح مجله ها مناسب است. دانلود موکاپ کاتالوگ  a4به وسیله برنامه فتوشاپ و قابلیت اسمارت آبجکت طراحی و ساخته شده که شما می توانید به آسانی با انجام تغییرات در لایه اسمارت آبجکت و ذخیره فایل آن را ویرایش مورد استفاده قرار دهید.

موکاپ کاتالوگ افقی

دانلود موکاپ بروشور

دانلود موکاپ بروشور در قالب های آماده و لایه باز که با استفاده از آن ‌ها شما می‌توانید پیش‌ نمایش‌ هایی از طرح و تصاویر خود بر روی این قالب ‌های آماده ایجاد نمایید. به طور کلی خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، چاپ کارت تبلیغاتی ، تقویم تبلیغاتی ، پرچم تبلیغاتی ،  تراکت تبلیغاتی ، چاپ بنر تبلیغاتی ، چاپ کارت تبلیغاتی ، کارت ویزیت تبلیغاتی

جمع بندی

برچسب شیشه ای کاربرد زیادی دارد به همین دلیل چاپ آن انجام می شود. بیشترین کاربرد چاپ برچسب شیشه ای در بخش خودرو می باشد. با استفاده از موکاپ می توان به راحتی طرح اولیه خود را مشاهده نمایید. موکاپ کاتالوگ مربع یکی از موکاپ های کاربردی است که در کاتالوگ و بروشورهای مربعی مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید به راحتی موکاپ مورد نظر خود را از سایت دانلود نمایید. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب