کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

چاو چاو

511 بازدید
درج شده در روز شنبه, 25 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نگهداری از حیوانات خانگی می تواند تاثیر بسیار زیادی را بر روی زندگی افراد باقی بگذارد. نگهداری از حیوانات برای بهبود بیماری هایی مانند افسردگی و جبران خلاء های عاطفی بسیار مناسب است. سگ ها در میان سایر حیواناتی که برای نگهداری در خانه ها کاندید می شوند، از محبوبیت بالا تری برخوردار هستند. سگ ها رابطه عاطفی بسیار قوی با صاحبان خود برقرار می کنند و همواره تلاش می کنند تا به صاحب خود کمک کنند از سوی دیگر سگ ها وفادار هستند و احتمال فرار کردن آن ها به مراتب کمتر از سایر حیوانات خانگی است.

چاو چاو

با وجود چنین نکات مثبتی بسیاری از افراد تلاش می کنند تا با توجه به شرایطی که از آن بهره مند هستند سگ مناسبی را برای نگهداری و به سرپرستی گرفتن انتخاب نمایند. نژاد های سگ تنوع بسیار بالایی دارند و هر نژاد سگ، رفتار ها و ویژگی های مختلفی را درون خود جای داده است. با توجه به این تنوع هر فرد می تواند مناسب ترین انتخاب را با توجه به شرایط خود داشته باشد. از میان سایر نژاد های سگ، سگ چاو چاو از محبوبیت زیادی برخوردار است. در ادامه این متن بیشتر در خصوص این سگ و ویژگی های آن صحبت خواهیم کرد.

چاو چاو مشکی

سگ چاو چاو از سگ هایی شبیه بهش شیر هست که ظاهری جذاب و جالب توجه دارد از این رو از دید اغلب افراد و خواستاران نگهداری حیوانات خانگی جذاب دیده می شود. نگهداری از این سگ در کنار ویژگی های مثبت خود، ویژگی های منفی زیادی را نیز به همراه دارد. در خصوص نکات منفی باید گفت نگهداری از این سگ کار افراد حرفه ای است و دانش زیادی لازم دارد از سوی دیگر این سگ از نژاد های گران قیمت است که برای نگهداری آن در کنار سایر حیوانات خانگی باید بسیار هشیار بود و حتما از انواع قلاده ها استفاده نمود.

توله چاو چاو

موهای این سگ ها بسیار بلند است و در فصل های تابستان و بهار ریزش موهای آن ها افزایش پیدا می کند که چالش های زیادی را برای شما ایجاد خواهد کرد علاوه بر تمامی این ها، این نژاد سگ در سنین بالا تر مستعد بسیاری از بیماری های مفصلی است که هزینه ها و زحمت های زیادی را برای نگهداری به شما تحمیل خواهد کرد. مهم است که این سگ از سنین پایین اجتماعی شود تا بعد ها نسبت به افراد پرخاش نکند. غریزه شکار در این نژاد سگ بسیار قوی است و شما بایستی بستر های کافی برای پاسخ گویی به آن را داشته باشید.

چاو چاو مینیاتوری

سگ های چاو چاو اصیل، ابعاد بزرگی دارند اما نژاد های مینیاتوری آن ها در ابعاد کوچک تری وجود دارند و البته اغلب ویژگی های مدل های اصیل را با خود به همراه دارند، به خصوص زبان بنفش-آبی که یکی از نکات بارز سگ های نژاد چاوچاو است. نژاد های مینیاتوری این سگ قدی حدود 43 تا 51 سانتی متر دارند و وزن آن ها می تواند بین 15 تا 30 کیلوگرم متفاوت باشد. اغلب این سگ ها به رنگ سفید، قهوه ای، کاهی و رنگ هایی از این طیف و همین طور مشکی متولد می شوند.

چاو چاو کرم

با توجه به آناتومی سر این نژاد سگ و آرایش مو های آن شما بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که محدوده دید آن ها چندان گسترده نیست و لازم است حتما از سمت روبه رو برای هدایت و کنترل سگ به آن علامت بدهید. این نژاد از سگ می تواند همچنان غریبه ها و افراد مزاحم را با دقت بسیار بالایی تشخیص بدهد و نسبت به آن ها واکنش نشان بدهد. وجود چنین ویژگی هایی باعث شده است تا بتوان از این نژاد برای جایگاه های نگهبانی و مراقبت استفاده نمود. برای خرید غذای خشک سگ  ، اسباب بازی سگ و تشویقی سگ می توانید تمامی لوازم حیوانات خانگی خود را از پت شاپ سگ به صورت حضوری یا  آنلاین تهیه فرمایید

چاو چاو مشکی

قیمت چاو چاو

این سگ از نژاد های گران قیمت است و ویژگی هایی مانند اصالت نژاد، جنسیت آن، سن و رنگ می توانند بر روی قیمت نهایی آن تاثیر بگذارند. نکته ای که در نگهداری این نژاد سگ بسیار مهم است این است که این سگ رفتاری غیر وابسته دارد و از انزوا لذت بیشتری می برد. با توجه به این ویژگی شما باید فضای کافی را به سگ بدهید و در عین حال مراقبت های کافی را برای آن اجرا کنید.

چاو چاو مینیاتوری

ریزش مو چاو چاو

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم این سگ موی بلندی دارد که ریزش آن در 6 ماه ابتدایی سال افزایش پیدا می کند و این مساله کاملا عادی است. شما می توانید با بردن سگ به سلمانی و کوتاه نگهداشتن موهای روی بدن آن و همین طور کمک گرفتن از رول های جاذب مو با این چالش تا حد زیادی کنار بیایید. با وجود اینکه ریزش موی این نژاد محسوس است اما ریزش های بیش از حد نیز ممکن است خطر ساز باشند از این رو حساسیت خود را حفظ کنید و در صورت بروز مشکل به دامپزشک مراجعه کنید.

ریزش مو چاو چاو

جمع بندی

سگ چاو چاو یکی از نژاد های محبوب و گران قیمت سگ است که افراد محدودی می توانند از پس چالش های نگهداری آن بر بیایند. سگ چاو چاو به دو شکل اصیل با ابعاد بزرگ و همینطور با نژاد مینیاتوری با ابعادی کوچک تر متولد می شود. توجه به ویژگی های اخلاقی این سگ  و همین طور نیاز های غریزی این سگ بسیار اهمیت خواهد داشت و بستر های لازمه بایستی با توجه به این نکات آماده سازی شود. قیمت نهایی سگ های چاو چاو با توجه به ویژگی های بسیار متعددی تعیین خواهد شد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب