کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پی پال

450 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 16 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پول همیشه موضوع مهمی در تاریخ بشریت بوده است. همه انسانها همیشه کار می کنند تا بتوانند در ازای کار و تلاش خود به پول برسند و برای زندگی خود برنامه ریزی کنند. بسیاری از افراد تمایل دارند پول را از شهری به شهر دیگر و یا از کشوری به کشور دیگر انتقال دهند. در گذشته، انجام نقل و انتقالات مالی و خرید از سایت های خارجی بسیار دشوار و زمان بر بود. اما در قرن بیست و یکم با ظهور اینترنت و دسترسی ساده به آن، از دشواری نقل و انتقالات مالی کاسته شد و امروزه این کار به راحتی انجام می شود، یعنی حداکثر در عرض چند ساعت به راحتی می توانید مبالغ مورد نظر خود را از کشوری به کشور دیگری انتقال دهید. در ادامه بیشتر به پی پال و خرید اینترنتی از سایت های خارجی می پردازیم.

 

پی پال

سرویسهای متعددی برای نقل و انتقال پول وجود دارند که سرویس پی پال یکی از معتبرترین آنها است. با توجه به این موضوع که انجام این سرویس بر روی بستر اینترنت امکان پذیر است محبوبیت خاصی دارد و بسیاری از افراد برای نقل و انتقالات مالی خود این سرویس را انتخاب می کنند. در واقع، با اینکه مدت زمان زیادی نیست که این سرویس مطرح شده است، اما با توجه به سادگی در انجام و سرعت بالا برای انتقال پول به شهرت قابل توجهی رسیده است.

پی پال چیست؟

 اگر بخواهیم به زبان ساده توضیح دهیم پی پال روش انتقال پول در بستر اینترنت است. این سرویس در سال 1998 توسط پیتر تیل و مکس لوچین در آمریکا پایه گذاری گردید. در سالهای اولیه فعالیت، این سرویس از سوی برخی از هکرها مورد حمله قرار گرفت و همین امر باعث شد که از محبوبیت این روش کاسته شود، اما همانطور که پیشتر بدان اشاره کردیم سادگی در انجام آن سبب شد که این سرویس به زودی در میان مردم جایگاه ویژه ای پیدا کند.
 

پی پال چیست؟

ایده اولیه ایجاد سرویس پی پال فراهم سازی بستری برای دسترسی به واحد پولی خارج از کنترل دولت بود. امروزه، این سرویس شبکه ای امن برای نقل و انتقالات مالی است و تمامی نقل و انتقالات در داخل  شبکه ای امن انجام می شود. شما با استفاده از این روش می توانید از درگاههای پی پال اقدام به خرید و یا نقل و انتقال پول کنید.

ساخت اکانت پی پال

برای اینکه بتوانید از این شبکه مالی استفاده کنید، نیازمند اکانت پی پال هستید. برای انجام اینکار باید به صفحه رسمی Paypal.com مراجعه کنید و سپس با اطلاعات واقعی خود اقدام به ساخت اکانت کنید. شما می توانید با نام شخصی خود و یا با نام شرکت خود اکانت در شبکه پی پال داشته باشید.

 

ساخت اکانت پی پال

در این مرحله وارد کردن یک ایمیل معتبر الزامی است. زیرا سرویس پی پال از طریق این ایمیل تراکنشهای مالی شما را پیگیری می کند. سپس پس از اینکه اکانت خود را فعال کردید باید به یک حساب بانکی و یا کارت اعتباری متصل شوید تا بتوانید اکانت خود را معتبر سازید. پس از معتبرسازی دیگر می توانید از این اکانت برای تراکنشهای مالی خود استفاده کنید. شما برای خرید از سایت خارجی به ساختن اکانت نیاز دارید که می توانید این کار را با ساختن یک اکانت پی پال انجام دهید.

افتتاح حساب paypal

یکی از سوالات رایج در مورد استفاده از این سرویس در مورد افتتاح حساب پی پال است. با توجه به این موضوع که این سرویس یک سرویس اینترنتی است شما برای انجام آن نیاز به مراجعه حضوری ندارید. همانطور که در بالا توضیح دادیم یکی از روشهای افتتاح حساب در این سرویس مراجعه به وب سایت رسمی این شرکت و ساخت اکانت است. با توجه به این موضوع که این سرویس همواره تلاش می کند تا شرایط را برای استفاده آسان فراهم سازد، شما می توانید از روی گوگل پلی و یا اپ استور اقدام به نصب این سرویس بر روی گوشی خود بکنید و با ثبت نام در آن حساب کاربری خود را افتتاح کنید و از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید.

افتتاح حساب پی پال بیزنس

در این سرویس شما می توانید اقدام به ساخت اکانت Personal, Premier, Business بکنید. بهتر است بدانید که اگر سرویس شما پرسونال است، هر گا که بخواهید می توانید با ارائه مدارک به پی پال این اکانت را به بیزنس تغییر دهید. اکانت بیزنس دارای امکانات بیشتری است. یعنی شما با استفاده از این اکانت می توانید تراکنشهای مالی با مبالغ بالایی را انجام دهید.

افتتاح حساب پی پال بیزنس
 
به همین دلیل اگر کار شما به گونه ای است که نیاز به نقل و انتقال مبالغ بالایی از پول دارید، به طور مثال تجارت می کنید و برای تجارت خود به کشورهای مختلف سفر می کنید، ساخت اکانت بیزنس کمک بزرگی به شماست و مسیر نقل و انتقالات مالی را برای شما هموارتر می سازد. به این موضوع توجه داشته باشید که نقل و انتقال پول به شخص و یا شرکت دیگر به حساب پی پال آن شخص و یا شرکت صورت می گیرد. یعنی شخص و یا شرکتی که می خواهید پول را انتقال دهید نیز باید از این سرویس استفاده کند.

حساب پی پال

خرید اینترنتی یکی از رایج ترین مسائلی است که این روزها شاهد آن هستیم. در واقع، انسانهایی که در قرن بیست و یکم زندگی می کنند، می توانند به سادگی هر آنچه را که دوست دارند از هر نقطه در جهان سفارش دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را دریافت کنند. یکی از روشهای پرداخت اینترنتی پرداخت با پی پال است.
 

حساب پی پال

وقتی شما اقدام به خرید از یک فروشگاه اینترنتی می کنید، بعد از فشردن آیکون خرید سرویسهای مختلفی برای شما باز می شوند. شما می توانید سرویس پی پال را انتخاب کنید و به راحتی اقدام به پرداخت پول کنید. این روند در طی یک یا دو دقیقه انجام می شود و پس از آن شما می توانید منتظر دریافت کالای خود باشید.

حواله پی پال

این سرویس امکان نقل و انتقال پول را نیز برای شما فراهم می سازد. در این سرویس آیکونی به نام Send money وجود دارد. شما با انتخاب این آیکون می توانید اقدام به انتقال پول کنید. به این نکته توجه داشته باشید که این سرویس دارای سقفی برای مبالغ انتقالی است و این سقف با توجه به نوع اکانت شما مشخص می گردد.
 

حواله پی پال

کارمزد این سرویس 5/2 تا 4 درصد است. پس از انتقال پول، آن شخص و یا شرکت می تواند اقدام به نقد کردن پی پال کند. در واقع، نقد کردن پول از طریق این سرویس بدین معنی نیست که شما می توانید بروید و پول کاغذی را از بانک دریافت کنید. شما می توانید از پولی که با استفاده از این سرویس به حساب شما واریز شده است برای انجام امور دیگر مالی خود استفاده کنید.

پی پال در ایران

متاسفانه در چندین سال اخیر به دلیل تحریم های مختلفی که بر ایران اعمال شده است امکان استفاده از این سرویس در ایران وجود ندارد و این سرویس هیچ گونه خدماتی را به کاربران ایرانی ارائه نمی دهد. در گذشته نحوه استفاده از پی پال در ایران همانند رویه ای بود که در بالا به آن اشاره کردیم. برخی از افراد می گویند اگر می خواهید از این سرویس استفاده کنید، باید در پروسه ساخت اکانت در قسمت ملیت و یا nationality گزینه ای به غیر از ایران را انتخاب کنید.
 

پی پال در ایران

 اما شما باید دارای حسابی در خارج از کشور باشید تا بتوانید اکانت خود را فعال سازید. با توجه به مشکلاتی که این روش می تواند در پی داشته باشد ( به دلیل وارد کردن ملیت اشتباه ) فعلا استفاده از این روش پیشنهاد نمی شود. زیرا ممکن است سبب بروز مشکلات مالی برای شما شود.

همانطور که میدانید به طور مستقیم خرید از سایت های خارجی بدون ویزاکارت و مستر کارت امکان پذیر نیست و اگر کارت اعتباری برای خرید از سایت های خارجی ندارید و یا با نحوه خرید از سایت های خارجی آشناییت ندارید و می خواهید با خرید اینترنتی از سایت های خارجی اکانت یا کالایی دریافت کنید ، باید این کار را از سایت های معتبر واسط انجام دهید تا بتوانید تهیه اکانت یا خرید از سایت آمازون و خرید لوازم مورد نیاز مانند: موبایل ، تبلت ، لبتاپ ، خرید دارو خارجی یا دکوراسیون داخلی و ... را به راحتی انجام دهید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب