کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پیکر تراشی

639 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 05 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه به دلایل مختلف از جمله این که مردم کم تر به سمت ورزش و حرکات بدنی می روند، چاقی و افزایش وزن به طور گسترده افزایش پیدا کرده است. خیلی از افراد حاضر نیستند برای داشتن اندام و بدنی لاغر تر و زیباتر، رژیم غذایی خود را تغییر داده و غذای کم تری در طول روز و هفته استفاده نمایند. بیشتر افراد برای رهایی از چاقی و افزایش وزن و از بین بردن چربی های اضافی بدن خود دنبال راه های آسان هستند. خیلی از آن ها نمی توانند با استفاده از ورزش و رژیم غذایی، کار کاهش وزن را انجام دهند و خیلی از افراد نیز نمی‌خواهند از این طریق لاغر شوند. امروزه عمل های زیادی برای کاهش وزن به وجود آمده است که می ‌توان از مهم ترین آن ها به پیکر تراشی اشاره نمود.

پیکر تراشی
عمل های جراحی و پیکر تراشی معمولاً برای افرادی توصیه شده و توسط پزشکان برای آن ها تجویز می‌شود که از چاقی مفرط رنج می برند و نمی توانند از طریق ورزش کردن و تغییر رژیم غذای خود به وزن ایده آل و مناسب برسند. معمولا اگر پزشکان تشخیص دهند که افراد می ‌توانند از روش‌ های دیگر به جز عمل جراحی به کاهش وزن برسند، عمل‌ های جراحی را به آن ها پیشنهاد نمی دهند. به هر حال به عنوان آخرین راهکار، عمل‌ های جراحی لاغری و هم چنین پیکر تراشی برای افراد پیشنهاد می‌شود که در یک بازه زمانی کوتاه مدت، مقدار زیادی از چربی ‌های بدن افراد جدا شده و وزن آن ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. 

انواع پیکر تراشی

به دلیل افزایش افرادی که از چاقی و اضافه وزن شدید رنج می ‌برند، عمل پیکر تراشی بسیار متداول شده و حتی در کشور ما نیز سالانه به تعداد زیادی انجام می‌ گیرد. این عمل خود در انواع مختلفی انجام می‌ شود که هر کدام دارای شرایط خاصی بوده و برای افراد خاصی توصیه می ‌شود. اکنون به چند نمونه از مهمترین انواع پیکر تراشی اشاره خواهیم کرد که بیش تر از آن ها استفاده می شود و تاثیر زیادی هم دارند. یکی از انواع پیکر تراشی استفاده از عمل های جراحی لیپوماتیک می باشد. در این روش چربی های اضافه به سرعت جدا شده و بیرون آورده می ‌شوند. مزیتی که این نوع پیکر تراشی نسبت به عمل های جراحی دیگر برای کاهش وزن دارد، این است که نیازی به ایجاد برش در شکم و قسمت ‌های مختلف نیست.

انواع پیکر تراشی

در پیکر تراشی از نوع لیپوماتیک، میله ای وارد شکم یا جایی که قرار است چربی های آن از بین رود شده و چربی های آن از طریق این لوله خارج می ‌شوند. البته در این روش یک مزیت وجود دارد که می ‌توان از چربی های خارج شده در این ناحیه، برای قسمت های دیگر بدن استفاده نمود. بنابراین می توان گفت، اگر عمل جراحی لاغری برای افراد لازم شده باشد، بهتر است از روش لیپوماتیک استفاده کرد که نیاز به برش و جراحی کم تری نیز دارد. نوع دیگر عمل پیکرتراشی استفاده از روش لیپوست می باشد که در آن چربی ها به صورت یک جا و یک نواخت از بدن خارج شده و چربی ها در قسمت های مختلف گلوله نمی شوند.برای اطلاع از هزینه جراحی زیبایی می توانید ازز طریق نیازیتو دکترهای مربوط به نوع جراحی خود را انتخاب کنید و از قیمت انواع عمل زیبایی مانند : عمل بینی ، جراحی پلاستیک صورت ، عمل زاویه فک و ... با خبر شوید.

قیمت پیکر تراشی

افراد اگر بتوانند به وسیله ورزش کردن و تغییر در رژیم غذایی به وزن ایده آل خود برسند، حتماً باید این کار را انجام دهند؛ چرا که علاوه بر این که هزینه بسیار اندکی برای ما دارد، سلامتی ما در این روش ها نیز بیش تر تامین می ‌شود. اما اگر راهی جز استفاده از عمل‌ های پیکر تراشی نداشته باشند و یا این که نتوانند به کمک ورزش کردن به وزن ایده آل خود برسند، باید از پیکر تراشی استفاده نمایند. البته همان طور که همه می دانیم، هیچ چیزی به طور رایگان به دست نمی آید و معمولاً قیمت پیکر تراشی نسبتاً بالاست. این که قیمت پیکر تراشی برای ما چه مقدار باشد، بستگی به عوامل گوناگونی دارد که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

قیمت پیکر تراشی
اولین عامل تاثیر گذار در قیمت پیکرتراشی، نوع عملی است که ما انتخاب می کنیم و یا متناسب با ویژگی های بدن ما توسط پزشک برای ما تجویز می شود؛  چرا که عمل های مختلف نیازمند استفاده از ابزار آلات و وسایل گوناگونی هستند که دارای قیمت های متفاوتی می باشند.  عامل بعدی مقدار چربی هایی می باشد که قرار است از بدن ما خارج شود؛ قاعدتاً هرچه میزان این چربی ها بیشتر باشد، قیمت خارج کردن آن ها نیز برای ما بیش تر خواهد بود. نکته مهم دیگر این است که معمولاً این دسته از عمل های جراحی در گروه عمل‌های زیبایی قرار می‌ گیرند و بیمه نیز کمکی به پرداخت هزینه آن نخواهد کرد. مگر این که فرد دارای چاقی مفرط تشخیص داده شود که آن هم به ندرت پیش می ‌آید.

جمع بندی

امروزه چاقی و افزایش وزن ببه یک معزل برای بیش تر افراد جامعه تبدیل شده است. اگر چه راه هایی مانند ورزش کردن و تغییر و تنظیم رژیم غذایی می ‌تواند باعث پیش گیری و درمان چاقی شود، اما برخی از افراد نمی توانند این کارها را انجام دهند. دلیل آن می ‌تواند چاقی مفرط و عدم توانایی در ورزش کردن و دلایل دیگری مانند کم بود وقت و غیره باشد. در این مواقع می توان از عمل ‌های پیکر تراشی استفاده نمود. عمل های پیکر تراشی در انواع و مدله ای گوناگون انجام می ‌شوند که هرکدام متناسب با ویژگی های بدنی افراد برای آن ها انتخاب می‌ شود. در عمل های پیکر تراشی معمولا با سرعت زیادی، بخش قابل توجهی از چربی های شکم و پهلو خارج شده و وزن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب