کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پوستر ماسک

567 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 27 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در بسیاری از موارد برای هشدار دادن به افراد در برخی زمینه‌ ها یا  آگاه کردن آن ها برای انجام دادن یک کار یا برعکس انجام ندادن آن، می توان از پوستر استفاده نمود. استفاده از پوستر ها به خصوص برای مکان های عمومی افراد مختلف به طور پیوسته به آن جا مراجعه کرده و خواستار انجام یک سری کار های مرتبط در آن مکان می باشند، بسیار می تواند کمک کننده باشد و به راهنمایی این افراد منجر گردد. یکی از مهمترین و رایج ترین پوستر هایی که در روز ها و به عبارتی در حدود یک سال اخیر بسیار از آن استفاده شده است، پوستر ماسک یا به عبارتی پوستر هایی هستند که به افراد مختلف اعلام می‌ کنند که ماسک خود را استفاده کرده و سپس در مکان های مورد نظر حضور یابند.

پوستر ماسک

به دلیل شیوع ویروس بسیار خطرناک کرونا که تاکنون باعث بیماری و مرگ تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان و هم چنین تعداد زیادی از مردم کشور ما شده است، بر استفاده از ماسک در ارگان ‌های عمومی بسیار تاکید می ‌شود. چرا که به دلیل عدم وجود واکسن مناسب برای این بیماری تا حدود یک ساله اول شیوع آن، تنها و بهترین راه ممکن برای پیش گیری از این بیماری و همچنین جلوگیری از انتقال آن به افراد دیگر، استفاده از ماسک بود. البته اکنون هم که تعداد زیادی از شرکت ‌ها در سراسر دنیا اقدام به تولید واکسن می‌ کنند، هنوز هم استفاده از ماسک بسیار حائز اهمیت و کمک کننده به جلو گیری از شیوع بیش تر بیماری است و پوستر ماسک زدن هنوز هم از مهمترین پوستر های مورد استفاده در مکان های عمومی می باشد. بهره گیری از خدمات چاپ و تبلیغات این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، تراکت تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، سررسید تبلیغاتی و...

پوستر لطفا با ماسک وارد شوید

همان طور که گفتیم، با توجه به شیوع و گسترش ویروس بسیار خطرناک کرونا در سراسر دنیا و هم چنین در کشور ما، یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها برای جلوگیری از گسترش بیش تر آن استفاده از ماسک می باشد. در مکان های خصوصی مانند خانه ‌ها به دلیل این که افراد کم تری با هم معاشرت دارند، استفاده از ماسک خیلی رایج نیست و بیش تر در مکان ‌های عمومی که افراد مختلف و ناشناس زیادی تردد می ‌کنند، استفاده از ماسک بسیار تاثیر گذار می ‌باشد. به همین دلیل در بیش تر مکان ‌های عمومی مانند ادارات، فروشگاه ها و مغازه هایی که کار عموم مردم را انجام می ‌دهند، پوستر لطفا با ماسک وارد شوید، وجود دارد و از این طریق به افراد برای استفاده از ماسک اطلاع و هشدار داده می ‌شود.

پوستر لطفا ماسک بزنید

البته علاوه بر این که مردم ما به صورت خودجوش به رعایت کردن پروتکل های بهداشی و نکاتی که برای جلو گیری از شیوع بیماری لازم است، می پردازند، یک سری قوانین هم وجود دارد که افراد مختلف ملزم به اجرای آن ها می باشند. برای مثال یکی از این قوانین، همین استفاده از پوستر ماسک در مکان‌ هایی است که افراد زیادی باید جهت رفع نیاز های مختلف خود به آن جا مراجعه کنند. برای مثال استفاده از پوستر لطفا با ماسک وارد شوید و پوستر های این چنینی دیگر که استفاده از ماسک را به افراد هشدار می دهند، در مکان ‌هایی مانند ادارات دولتی و فروشگاه ها و مغازه ها الزامی می باشد.

پوستر لطفا ماسک بزنید

علاوه بر کسب و کارهای بزرگ و ادارات دولتی که ملزم به قرار دادن پوستر هایی برای راهنمایی افراد جهت ماسک زدن هستند، کسب و کار ها و مغازه های کوچک هم برای حفظ سلامتی خود و هم چنین مشتریان و مراجعه کنندگانی که به محل کسب و کار آن ها مراجعه می‌ کنند، از پوستر ماسک استفاده خواهند کرد. زمانی که همه اقشار مختلف به خصوص افراد بازاری با استفاده از پوستر لطفا ماسک بزنید، جوی ایجاد کنند که افراد بدانند در هر مکانی که باید با ماسک که وارد شوند، دیگر اکثر مردم سعی می ‌کنند که استفاده از ماسک را فراموش نکنند. این گونه استفاده از این پوستر ها می‌ تواند به سلامت همه جامعه کمک کند.

پوستر لطفا با ماسک وارد شوید

البته برای تهیه و استفاده از پوستر لطفا ماسک بزنید یا  هر پوستر دیگری که این پیام را به مخاطبان برساند، راه های زیادی وجود دارد. یکی از آسان ترین روش ها برای این کار، نوشتن عبارت لطفاً ماسک بزنید و پرینت آن بر روی یک برگه آچار می باشد. در بیش تر موارد از این روش ساده و در عین حال کارا استفاده می ‌شود. اما در برخی موارد بر روی پوستر ها بیش تر کار می شود و از حالت های گرافیکی بهتری استفاده می گردد. برای مثال در برخی موارد بر روی این پوستر ها تصاویری از کرونا یا علامت هایی به منظور ورود بدون ماسک ممنوع، استفاده می ‌شود که می ‌تواند بر تاثیر گذاری این پوستر ها بیافزاید.

جمع بندی

یکی از مهمترین روش ها برای هشدار دادن به افراد در یک زمینه خاص یا آگاه کردن آن ها از یک کار که باید آن را انجام دهند یا این که برعکس باید از انجام آن خودداری کنند، استفاده از پوستر های رساننده مضمون می باشد. به همین دلیل در روز های اخیر که ما با ویروس خطرناک کرونا مواجه بوده‌ ایم، یکی از راه‌ هایی که افراد در مکان‌ های عمومی استفاده از ماسک را اطلاع‌ رسانی می‌ کنند، همین پوستر ماسک می باشد. در بسیاری از مکان ‌های عمومی مانند ادارات دولتی و فروشگاه های بزرگ با استفاده از پوستر لطفاً ماسک بزنید یا پوستر ماسک دیگر، این پیام را به افراد می ‌دهند که حتماً با ماسک به این مکان ها وارد شوند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب