کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پلاسما جت

535 بازدید
درج شده در روز شنبه, 23 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پیری و فرسودگی یکی از اتفاقات ناگزیر زندگی هر فرد است که برای اغلب افراد ناخوشایند بوده و می خواهند به هر نوعی که می شود آن را به تعویق بیندازند. به پیش گرفتن عاداتی مانند ورزش روزانه و منظم٬ رژیم غذایی سالم٬ روتین های مراقبتی و مواردی از این دست به افراد کمک می کند تا با وجود گذر زمان بتوانند سلامت و کارایی خود را در سطح مطلوبی نگه دارند. با وجود چنین راه حل هایی برخی از عارضه های پوستی مانند چین و چروک ها و افتادگی های پوستی خارج از عهده انسان اتفاق می افتند و برای برطرف سازی آن ها باید به روش های دیگری توسل جست. پلاسما جت یکی از روش های درمانی برای مقابله با همین عارضه ها است که از آن می توان حتی برای فرم دادن بینی نیز استفاده نمود. شما می توانید با مطالعه ادامه این متن بیشتر با این روش درمانی و چگونگی انجام آن و کاربرد های آن آشنا شوید. امید است که مورد استفاده شما واقع شود.برای جراحی زبایی می توانید با استفاده از بهترین دکترهای ایران در وب سایت نیازیتو انواع جراحی مانند: جراحی زیبایی چشم ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی فک و ... را با بهترین قیمت و مطمئن ترین دکترهای جراحی زیبایی ، عمل زیبایی را انجام دهید.

پلاسما بینی

پلاسما بینی

بینی یکی از اعضای مهم صورت است که حالت و شکل آن تاثیر به سزایی در زیبایی و تناسب نهایی صورت دارد. از این رو افراد بیش از حد برروی آن حساس هستند و همیشه به دنبال روش هایی هستند که بتوانند به واسطه آن فرم بینی خود را مطابق خواست خود تغییر بدهند. همین موج و تقاضاهای بسیار موجب شده است تا بازار انجام عمل های زیبایی بینی و لیفت بینی بسیار گرم باشد. این روش ها با سختی ها و نقاهت های طولانی همراه هستند به همین منظور اگر شما دارای بینی گوشتی هستید و می خواهید بینی خود را کوچک تر کنید و یا به آن فرم دلخواه خود را بدهید ما به شما روش پلاسما جت را که به مراتب آسان تر٬ ایمن تر ٬ارزان تر و رضایت بخش تر از سایر روش های درمانی زیبایی مانند جراحی و لیفت است را توصیه می کنیم. به کمک پلاسما شما می توانید بینی های گوشتی خود را فرم بدهید.

پلاسما جت

پلاسما جت

پلاسما جت از روش های درمانی است که به واسطه بی حسی موضعی قابل انجام است و به منظور بی حس کردن محل مورد نظر از انواع پماد های  بی حس کننده کمک گرفته می شود. این روش درمانی برای افراد باردار٬ افرادی که بیماری دیابت و یا مشکلات انعقاد خون دارند مناسب نیست. لازم است که شما از چند روز قبل مصرف دارو هایی مانند آسپرین را قطع کنید. دوره نقاهت این روش نهایت تا ۵ روز خواهد بود. توصیه می شود تا حداقل ۱۰ روز بعد از انجام این روش در محل مورد نظر از مواد آرایشی استفاده نشود. زخم های کوچک به شکل نقطه ای روی پوست شما باقی خواهد ماند که بدون خون ریزی و درد هستند. روش پلاسما جت با توجه به وضعیت و شدت چروک ها و شکل دهی بینی در چندین جلسه با فواصل یک هفته الی هفته انجام می شود. جدول زمانی مراجعه شما بر اساس تشخیص پزشک متخصص تعیین خواهد شد.

پلاسما جت بینی

شما می توانید با توجه به خواست و سلیقه خود به پزشک بگویید که قصد دارید بینی شما تا چه اندازه کوچک شود و یا چه شکلی پیدا کند. پزشک بعد از بررسی بینی شما و مطمئن شدن از نبود آسیب هایی مانند شکستگی و انحراف محل انجام پلاسما جت و تعداد جلسات لازم را تعیین خواهد کرد و سپس در جلسات درمانی با سوزاندن قسمت های اضافی به کوچک شدن و فرم گیری بینی شما کمک می کند. اغلب در سه جلسه کار انجام خواهد شد. در صورتی که شما دوره بلوغ خود را طی کرده باشید و درگیر مشکلات هورمونی شدید مانند حاملگی نشوید با همان سه جلسه نتیجه دائم خواهید گرفت در غیر این صورت شما باید مجدداً جلسات ترمیم را بگذرانید. استفاده از این روش بی خطر است و چون حالت تهاجمی ندارد تکرار آن نمی تواند برای شما خطرآفرین باشد.برای اطلاع از هزینه جراحی زیبایی می توانید ازز طریق نیازیتو دکترهای مربوط به نوع جراحی خود را انتخاب کنید و از قیمت انواع عمل زیبایی مانند : عمل جراحی بینی ، جراحی پلاستیک صورت ، جراحی زیبایی لاغری و ... با خبر شوید.

پلاسما جت بینی

پلاسما جت بینی چیست؟

پلاسما حالت چهارم ماده است. با تاباندن پلاسما به قسمت های مختلف بینی٬ پوست اضافی موجود در این ناحیه از حالت جامد به گاز تبدیل می شود. در نتیجه چنین اتفاقی سلول های موجود برای ترمیم تلاش می کنند و این بار در فاصله ای کمتر از سابق به یکدیگر متصل می شوند. تکرار این روند موجب می شود تا خطوط پوستی کم عمق تر شوند و یا بینی شما کوچک تر دیده شود. پلاسما به کمک سوراخ های بسیار کوچک در اندازه سر سوزن به لایه دوم پوست وارد می شود به دلیل عمیق نبودن٬ شما با آسیب های جدی و مسائلی مانند پوست اضافه و یا گوشت اضافه مواجه نمی شوید. این سوراخ ها در فواصل نزدیک هم به در خطوط متوالی ایجاد می شوند. پزشکی که انتخاب می کنید باید با تسلط کامل و حرفه ای این روش را اجرا کند در غیر این صورت ممکن اس تبعات سنگینی برایتان داشته باشد.

پلاسما جت بینی چیست؟

جمع بندی

پلاسما جت یکی از روش های درمانی برای برطرف سازی چین و چروک های پوستی٬ افتادگی پوست٬ فرم دهی و کوچک سازی بینی های گوشتی است. در این روش به کمک سوراخ های کوچک تا عمق لایه دوم پوست٬ قسمت های اضافی پوست را از جامد به گاز تبدیل می کنند و در نتیجه این تبدیل سلول های پوستی در فاصله نزدیک تر به یکدیگر متصل می شوند. بعد از انجام این روش محل ایجاد سوراخ های به شکل زخم های موقتی باقی می ماند. لازم است افراد قبل و بعد از اعمال این روش درمانی نکاتی را رعایت کنند تا آسیب به حداقل برسد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب