کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پست dhl

586 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 15 دی,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه، حمل و نقل کالا به تجارت بسیار مهمی در سراسر دنیا تبدیل شده است و تصور دنیا بدون وجود شرکت های حمل و نقل تقریبا غیر ممکن است. با ظهور اینترنت و دسترسی ساده به آن بسیاری از کسب و کارها از بستر آنلاین برای فروش کالاهای خود استفاده کردند و همین امر سبب شد شرکت های حمل و نقل بین المللی برای ارسال کالا به سراسر دنیا به وجود بیایند. بسیاری از افراد بعد از خرید از سایت های خارجی کالاهای خود را از طریق پست dhl دریافت می کنند. شرکت های معتبر زیادی مانند فدکس، دی اچ ال و تی ان تی سالیان سال است که در این زمینه فعالیت دارند و کیفیت بالای خدمات ارائه شده از سوی این شرکت ها سبب شده است که به برندی محبوب و معتبر در سراسر دنیا تبدیل شوند. شرکت حمل و نقل و پست dhl در سال 1969 در آلمان تاسیس گردید و نام آن از نام موسسان این شرکت گرفته شده است. و خیلی از سایت خرید اینترنتی خارجی از این پست استفاده می کنند. این شرکت ابتدا در آلمان به حمل و نقل کالا فعالیت داشت، سپس با تقاضای بالا برای ارسال و دریافت کالا در سراسر دنیا وارد حوزه بین المللی شد و اکنون بیش از 200 کشور دنیا را پوشش می دهد. یکی از مواردی که سبب شده است پست dhl به برندی شناخته شده تبدیل شود کیفیت بالا و تعهد زمانی برای تحویل کالا به مشتریانی است که این شرکت را انتخاب می کنند.  

پست dhl


این شرکت شرایط ویژه ای را برای افرادی در نظر می گیرد که کالاهای زیادی برای حمل و نقل دارند. اطلاعات پست dhl در زمینه حمل و نقل کالا به هر کشور در قالب پی دی اف در سایت بارگذاری شده است و مشتریان به سادگی می توانند اطلاعات حمل و نقل کالا به کشور مد نظرشان را بخوانند. در این پی دی اف ها تمامی موارد از جمله روش محاسبه هزینه، کالاهای ممنوعه، روش بسته بندی و موارد مرتبط پوشش داده شده اند و همین امر سبب شده است مشتریان برای حمل و نقل کالای خود به این برند اعتماد کنند.  

پست بین المللی dhl

رنگ این برند زرد است. وقتی وارد وب سایت پست dhl می شوید، رنگ زرد چشم نوازی وجود دارد که حس صمیمانه و گرمی خاصی را به وجود می آورد. در واقع، بهتر است بگوییم که این برند به طور هوشمندانه ای از این رنگ استفاده کرده است تا حس اعتماد را به مشتریان خود انتقال دهد. پست dhl در وب سایت خود اعلام می کند« مهم نیست شما چه روشی را برای حمل و نقل کالای خود انتخاب می کنید، مهم این است که ما کالای شما را ایمن به دستتان می رسانیم.» این سایت از روش های حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل ریلی برای ارسال کالا به سراسر دنیا استفاده می کند. خرید از وبسایت های خارجی تحویل در ایران یکی از دغدغه های ایرانیان است که میتوانند به راحتی از طریق پست های بین الملی انجام شود. اگر برای خرید از سایت آمازون مراجعه کرده پاشید در قسمت نحوه ارسال این پست را مشاهده خواهید کرد.

پست دی اچ ال

شرایط حمل و نقل در هر یک از این روش ها به خوبی در وب سایت پست dhl بیان شده است. این شرکت تا حدی محبوب است که به عنوان پیشنهاد نحوه حمل پس از خرید از سایتهای خارجی به مشتریان ارائه می گردد. به به طور کلی، اگر می خواهید از روش دریایی برای حمل و نقل کالا استفاده کنید بهتر است بار شما بیشتر از 200 کیلوگرم وزن داشته باشد. همچنین، این روش برای بارهایی مناسب است که بسیار سنگین وزن هستند و یا شکل آن ها نا متقارن است.

پست بین المللی dhl


حمل و نقل هوایی روشی ایده آل برای ارسال کالا در بسته های کوچک است. به طور کلی، در این روش وزن کالا باید کمتر از 200 کیلوگرم باشد. روش اکسپرس خدماتی است که از سوی پست dhl در حمل و نقل هوایی ارائه می گردد. در این روش زمان ارسال کالا از تمامی نقاط دنیا 1 تا 3 روز است. در نتیجه اگر وزن کالا پایین باشد، انتخاب این روش بسیار مناسب است. با این وجود، به این نکته توجه داشته باشید که حمل و نقل هوایی گران ترین روش حمل و نقل در میان تمامی روش ها است. پست dhl خدمات دیگری را به مشتریان خود ارائه می دهد که به عنوان سرویس درب به درب (door to door) معروف است. در این روش کالا از جایی که مشتری مشخص می کند گرفته می شود و به مقصدی که مشتری در قرارداد ذکرکرده ارسال می شود. هزینه این روش ممکن است کمی بالا باشد ولی باید ویژگی های آن را نیز در نظر داشته باشید. در سرویس درب به درب تنها کاری که مشتری باید انجام دهد این است که قراردادی را با پست dhl ببندد و هزینه را پرداخت کند. بعد از آن تنها باید منتظر دریافت کالا باشد.

دی اچ ال

مشتریان همواره در کانون توجه پست dhl قرار دارند، به همین دلیل این برند تلاش می کند بستری را برای مشتریان خود فراهم سازد تا بتوانند به راحتی مسیر ارسال کالا را دنبال کنند. پس از عقد قرار داد با پست dhl شماره ای به مشتری داده می شود. مشتری می تواند با ورود به سایت و بخش tracking list ، شماره مخصوص به کالای خود را وارد کند و سپس وضعیت کالا را مشاهده کند. مسئله دیگری که در مورد استفاده از پست dhl باید بدانید این است که در قسمت بالای وب سایت طبقه بندی های مختلفی وجود دارد و هر طبقه بندی مورد مهمی را پوشش می دهد. کسانی که از این شرکت برای ارسال کالاهای زیاد کمک می گیرند، می خواهند زمان ترانزیت کالا را بدانند تا بتوانند برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنند. در این سایت اطلاعات کاملی در مورد زمان ترانزیت کالا به کشورهای مختلف وجود دارد و شما می توانید زمان تقریبی ترانزیت را در نظر داشته باشید و برای آن برنامه ریزی کنید.
 

پست دی اچ ال


همچنین در سایت پست dhl مقالات مرتبطی در زمینه حمل و نقل بین المللی بارگذاری می شوند. اگر می خواهید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید، می توانید با مراجعه به این بخش مقالات به روز شده را مطالعه کنید. همچنین، بخش آرشیو شده ای در این سایت وجود دارد که به شما این امکان را می دهد مقالات و اخبار مهم سال های پیش را بخوانید.

دی اچ ال ایران

همانطور که تا به اینجا به آن اشاره کردیم پست dhl یک پست بین المللی است که کشورهای بسیار زیادی را پوشش می دهد خیلی از کاربران برای سفارش از سایت های خارجی از این پست استفاده می کنند. این پست در ایران نیز فعالیت داشت و با توجه به خدمات ویژه ای که ارائه می داد، بسیاری از ایرانیان از این شرکت بین المللی برای حمل و نقل کالاهای خود استفاده می کردند. یکی از خدمات این پست تحویل کالا در کمترین زمان ممکن بود و همین امر سبب شده بود که تجار ایرانی این شرکت را برای حمل و نقل کالا ( به ویژه از چین) در نظر داشته باشند. اما تحریم های بین المللی سبب شد پست dhl از ایران برود و اکنون این شرکت در ایران فعالیت ندارد. پست dhl در زمانی که در ایران فعالیت داشت دارای دفتر مرکزی در تهران بود. بسیاری از افراد از شهرهای مجاور و دیگر شهرهای ایران برای درخواست حمل و نقل کالا به دفتر دی اچ ال تهران مراجعه می کردند. این برند به برندی قابل اعتماد در ایران تبدیل شده بود. امید است با رفع شدن تحریم ها دوباره پست dhl فعالیت خود را در ایران از سر گیرد. در پایان به شما یادآور می شویم اگر قصد دارید از شرکتهای بین المللی برای حمل و نقل کالای خود استفاده کنید، بهتر است اطلاعات و لیست قیمت شرکت های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و بررسی کنید هر شرکت برای ارسال کالا در شرایط شما چه خدماتی را ارائه می دهد. با استفاده از این روش می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب