کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پروتئین وی

471 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 20 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پروتئین وی

پروتئین وی یکی از موادی است که از شیر به دست می آید. همه ما می ‌دانیم و یا دفعات زیادی آن را شنیده ایم که شیر سرشار از پروتئین های متفاوت می باشد. تقریباً ۲۰ درصد پروتئین موجود در شیر را پروتئین وی تشکیل می‌دهد و ما بقی آن نیز از پروتئین کازئین تشکیل شده است. پروتئین وی در بخش مایع شیر قرار دارد و معمولاً زمانی که از شیر برای تولید پنیر استفاده می‌کنند، قسمتی از آن به صورت دلمه مانند جدا شده و این همان قسمتی است که شامل مقدار زیادی پروتئین وی می ‌باشد. در گذشته هنگام تولید پنیر این قسمت را دور می ریختند و فکر می‌کردند که هیچ استفاده ای ندارد؛ اما اکنون با انجام تحقیقات متوجه ارزش آن شده‌ و از آن برای تولید و جدا سازی پروتئین وی استفاده می‌ کنند.

بهترین مارک پروتئین وی

همان طور که در پاراگراف قبل بیان کردیم، پروتئین وی یکی از بهترین پروتئین ها در بدن می باشد که از اسید آمینه‌ هایی تشکیل شده که به راحتی جذب بدن می ‌شوند و می‌ توانند نیاز بدن به این پروتئین ها و اسید آمینه ها را تامین نمایند. برای بازدهی بیش تر در استفاده از این پروتئین باید به تهیه و خریداری بهترین مارک پروتئین اقدام نماییم. پروتئین وی در فرم های کلی کنسانتره، هیدرولیز شده و ایزوله موجود می باشد. فرم معمول موجود آن در بازار به شکل ایزوله می باشد، اما استفاده از دو نوع دیگر آن نیز سودمند بوده و می توانند به تامین پروتئین بدن ما کمک کنند. چیزی که اهمیت دارد، انتخاب بهترین مارک پروتئین وی جهت تهیه و خریداری آن می باشد.

بهترین مارک پروتئین وی

شاید نتوان گفت بهترین مارک پروتئین وی برای چه شرکتی است و کدام یک از این برند ها پروتئین وی را به بهترین شکل ممکن به مشتریان تحویل می ‌دهند، اما می ‌توانیم چند نمونه از بهترین مارک ها را در زمینه تولید پروتئین وی به شما معرفی کنیم. یکی از بهترین مارک های تولید کننده آن، پروتئین وی گلد استاندارد 100 درصد شرکت اپتیموم نوتریشن می باشد. این شرکت از اعتبار بسیار بالایی در تولید پروتئین وی برخوردار بوده و محصولات آن در این زمینه از استاندارد بالایی برخوردار هستند. این شرکت به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و مناسب در تولید پروتئین وی، توانسته از اعتبار بالایی برخوردار گردد و رضایت مشتریان خود در این زمینه را به خوبی جلب نماید.

پروتئین وی ایزوله

همان طور که گفتیم، پروتئین وی در سه حالت اصلی کنسانتره، هیدرولیز شده و ایزوله وجود دارد. پروتئین وی ایزوله نیز مانند نمونه ‌های دیگر پروتئین وی، از شیری که برای تولید پنیر از آن استفاده می گردد، تهیه می شود. این پروتئین را به این دلیل ایزوله می ‌نامند که در طول فرآیند تولید چربی ها، لاکتوز و لیپید های آن جدا گردیده و به صورت مواد مغذی خالص درآمده است. پروتئین وی ایزوله به دلیل وجود کم چربی به یکی از مکمل‌ های غذایی محبوب ورزشکاران و به خصوص بدنسازان تبدیل گردیده است. پروتئین وی ایزوله نسبت به دو نوع دیگر پروتئین بیشتر خالص سازی شده است و افراد ورزشکار و بدنساز می ‌توانند بدون نگرانی از افزایش چربی، آن را برای افزایش قدرت و عضله سازی مصرف نمایند.

پروتئین وی ایزوله

پروتئین وی ایزوله برای افراد ورزشکار بسیار مناسب است چرا که اسید آمینه های مورد نیاز بدن آن ها را تامین کرده و باعث افزایش انرژی و قدرت آن ها نیز می گردد. از طرف دیگر آن دسته از ورزشکارانی که به لاکتوز و چربی ‌های مختلف حساسیت دارند، می ‌توانند به جای استفاده از تخم مرغ و شیر، از پروتئین وی ایزوله استفاده نمایند. البته در مصرف این نوع پروتئین وی باید دقت لازم را داشته باشیم و با متخصصان تغذیه مشورت کنیم. متخصصان تغذیه با توجه به ویژگی های بدنی هر فرد، مقدار مناسب مصرف آن را مشخص می‌ کنند. به این صورت افراد می ‌توانند با خیالی راحت، از این پروتئین بسیار مغذی استفاده نمایند.برای خرید مکمل بدنسازی می توانید از طریق داروخانه های آنلاین انواع مکمل مانند : مکمل های ورزشی ، پروتئین وی ، گینر ، قرص آمینو و... قیمت آن ها را مشاهده کنید و مکمل ایرانی و خارجی اصل را خریداری کنید.

جمع بندی

یکی از مهمترین مواد مورد نیاز بدن، پروتئین ها می باشند که خود در انواع مختلفی وجود دارند. پروتئین وی یکی از نمونه ‌های پروتئین می ‌باشد که از اسید آمینه هایی تشکیل شده است که به راحتی جذب بدن می شوند. این پروتئین از شیری که برای تولید پنیر مورد استفاده قرار می ‌گیرد، تولید می ‌شود. پروتئین وی در سه حالت اصلی کنسانتره، هیدرولیز شده و ایزوله موجود می باشد که هر سه آن ها برای تامین پروتئین بدن مناسب می باشند، اما تفاوت ‌هایی نیز با یک دیگر دارند. پروتئین وی ایزوله یکی از نمونه ‌های پروتئین وی می‌ باشد که چربی و لاکتوز آن جدا شده است و سرشار از پروتئین می ‌باشد؛ به همین دلیل در میان ورزشکاران و به خصوص بدنسازان، از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب