کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پرده پذیرایی

326 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 28 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پرده پذیرایی یکی از مهمترین المان های دیزاین در اتاق پذیرایی شما به شمار می آید و به جز این نقش دارای اهمیت فوق العاده ای می باشد. اگر پنجره بزرگی دارید که نقش نورگیری پذیرایی شما را دارد باید در انتخاب پرده پذیرایی به عنوان پوششی که حریم زندگی شما را از دید افراد مختلف پنهان می سازد، دقت بسیاری داشته باشید. تابش مستقیم آفتاب می تواند باعث خرابی و یا رنگ پریدگی در وسایل مختلفی شود که در بهترین حالت منجر به پوسیدگی لایه سطحی وسایل چوبی شود. پرده پذیرایی اگر با توجه به دیزاین سایر المان های سازنده دکوراسیون انتخاب شود می تواند به عنوان یک عامل افزایش دهنده زیبایی در منزل شما به شمار آید. برای تکمیل زیبایی پرده پذیرایی می توانید از قاب های پرده در سبک های مختلف بهره ببرید تا زیبایی پرده شما دو چندان شود.

پرده پذیرایی

برای خرید پرده های جدید پذیرایی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

در ادامه نکاتی را برای شما فراهم کرده ایم که شما را برای خرید مدل پرده های جدید پذیرایی راهنمایی می کند.

  • از پرده های بدون والان استفاده کنید
  • پارچه ی مورد نظر برای خرید پرده پذیرایی در نورهای مختلف امتحان کنید.
  • اگر در یک دیوار بزرگ چندین پنجره دارید، می توانید سایز پرده ها را به گونه ای انتخاب کنید که قادر باشید در فاصله بین چند پنجره از نصب تابلوهای جذاب نقاشی لذت ببرید.
  • زدن آستری خوش رنگ و متناسب برای پرده پذیرایی را از قلم نیندازید.
  • از استفاده پرده ی پذیرایی با نقش های گوناگون و متضاد در کنار هم بپرهیزید و یا به اصطلاح پرده فروشان، نقش روی نقش نیندازید.
  • یک رنگ غالب از محیط را برای انتخاب رنگ پرده راهنمای خود قرار دهید.
  • پرده نماینده دکوراسیون می باشد پس آن را متناسب با سبک سایر بخش های خانه خریداری نمایید.

مشکل ست شدن با سایر پارچه ها را جدی بگیرید.

مشکل ست شدن با سایر پارچه ها را جدی بگیرید.

یکی از مسائلی که در انتخاب پرده مناسب برای پذیرایی باید دست کم نگیرید، مشکل ست شدن با سایر پارچه های به کار رفته در دیزاین منزل می باشد. اتاق پذیرایی یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش ها در منزل شما به شمار می آید و معمولا تعداد زیادی از وسایل در آن قرار دارد از میز و مبلمان مختلف گرفته تا انواع ظروف پذیرایی با طرح های مختلف. بنابراین لازم است تا مدل و طرح و رنگ پرده ای که انتخاب می کنید در تناسب بصری با سایر با سایر المان های موجود در اتاق پذیرایی باشد. پارچه پرده ی پذیرایی شما نباید دارای طرح هایی متضاد با مبل ها شما باشد زیرا در این صورت اتق پذیرایی شما کوچک تر از آن چه هست به نظر خواهد آمد و شلوغ و نامرتب جلوه می کند.

برای پنجره ای که کوتاه است ، چه مدل پرده ای مناسب می باشد؟

برای پنجره ای که کوتاه است ، چه مدل پرده ای مناسب می باشد؟

قیمت پرده های جدید پذیرایی یکی از فاکتورهایی است که بر پاسخ این سوال تاثیر مستقیم خواهد داشت، پیشنهاد اولیه ما به شما این است که در هر دیزاین و طرحی که مد نظر دارید بهتر است اول به سراغ کاتالوگ مدل پرده های ساده پرده پذیرایی بروید و یک رنگ جذاب و ساده را از بین انواع آن انتخاب نمایید.

اگر دارای پنجره ای کوتاه هستید ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که برای آن پرده ای هم قد انتخاب کنید و یا بلند تر؟ اگر دوست دارید دیوارهای منزل شما بلند تر به نظر بیاید و منزلتان شلوغ دیده نشود بهتر است به سراغ پرده هایی با ارتفاع بیشتر بروید حتی برای پنجره های کوتاه توصیه می شود تا پرده هایی را انتخاب کنید که به زمین می رسند. این مدل فضا را رسمی تر و تمیز تر به نظر بیننده می رساند.برای خرید پرده می توانید به وب سایت های معتبر خرید اینترنتی پرده مراجعه کرده و انواع مدل پردهای جدید مانند : پرده اتاق خواب ، پرده پذیرایی ، پرده آشپزخانه ، پرده حمام ، پرده اداری و .. را مشاهده کنید و از قیمت و نصب پرده و پارچه پرده اطلاع پیدا کنید و خرید خود را انجام دهید.

شیک پسندها به سراغ این مدل بروند

اگر شما به دنبال دکوراسیونی خاص تر و جذاب تر هستید و از پرداخت هزینه برای آیتم های لوکس در منزلتان ابایی ندارید به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ خرید مدل های مخملی برای پرده پذیرایی خود بروید. پرده های مخملی پذیرایی با توجه به سبک مورد نظر شما می توانند المانی کلاسیک یا مدرن در دیزاین به شمار بیایند و از مدل های سلطنتی پر جزئیات تا مدل های مدرن مینیمال کاربرد دارند. انواع مخمل ها معمولا از ابریشم یا کتان تولید می شوند و در تمام سبک ها و در دوره های زمانی مختلف دارای طرفداران بسیاری بوده اند. استفاده از پارچه های مخمل طرحدار متناسب با دیزاین منزل شما می تواند طراحی دکوراسیون شما را بسیار شیک و خاص جلوه دهد. در بین جدید ترین مدل های پرده پذیرایی همیشه می توان کلکسیونی از پرده های مخمل را مشاهده کرد.

جمع بندی

پرده پذیرایی یکی از مهمترین المان های دیزاین در اتاق پذیرایی شما به شمار می آید و به جز این نقش دارای اهمیت فوق العاده ای می باشد. اگر پنجره بزرگی دارید که نقش نورگیری پذیرایی شما را دارد باید در انتخاب پرده پذیرایی به عنوان پوششی که حریم زندگی شما را از دید افراد مختلف پنهان می سازد، دقت بسیاری داشته باشید. تابش مستقیم آفتاب می تواند باعث خرابی و یا رنگ پریدگی در وسایل مختلفی شود که در بهترین حالت منجر به پوسیدگی لایه سطحی وسایل چوبی شود. پرده پذیرایی باید از لحاظ رنگ، سبک و طرح در تناسب کامل با سایر المان های دیزاین باشد.

 

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب