کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پرده اداری

371 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 22 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

فضا های مختلف با توجه به کاربری ویژه ای که به خود اختصاص داده اند و همین طور خدماتی که‌ ارائه می دهند نسبت به یکدیگر متفاوت عمل می کنند. نکته قابل بیان اینجا است که این تفاوت می تواند باعث شود مدل های جدد و منحصر به فردی از انواع کارا ها مورد استفاده قرار بگیرند. از میان این دست از محصولات می توان به پرده اشاره نمود. پرده ها آیتم های مهمی در تمام خانه ها، ادارات و سایر فضا های بسته هستند به واسطه پرده ها می توان فضای موجود را شخصی تر و خصوصی تر فضا سازی نمود و در این بین به زیبایی نیز توجه شود. در انتخاب پرده ها ملاک های بسیاری وجود خواهد داشت که شما بایستی با توجه به معیار های فضای خود و جو آن و همین طور سلیقه شخصی و آنچه می پسندید دست به انتخاب نهایی پرده ها بزنید. پرده اداری نوع خاصی از طراحی پرده ها است که بیشتر در فضا های اداری استفاده می شود اما می توان در هر جایی و با توجه به شرایط از آن استفاده نمود. در ادامه این متن بیشتر در خصوص این پرده و ویژگی های آن صحبت خواهیم کرد.

پرده اداری

خرید پرده اداری

نکته ای که در همین ابتدا بایستی در خصوص پرده های اداری ذکر کنیم این است که این پرده ها به شکل کر کره ای که خود می تواند مدل های مختلفی داشته باشد، کاملا فیکس و مطابق با ابعاد پنجره مورد نظر شما تولید می شود و پس از نصب نیز بایستی کاملا مطابق با قاب پنجره باشد نه کوچک تر و نه بزرگ تر، در غیر این صورت علاوه بر اینکه سکزیبایی محیط شما و تناسب آن بر هم می ریزد؛ کارایی محصول نیز کاهش پیدا می کند و آن طور که باید و شاید نمی تواند جلوه کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد بسیار مهم است که چطور ابعاد مورد نظر را اندازه گیری کنید. توصیه می شود چندین بار ابعاد را اندازه گیری کنید تا ضمن کاهش احتمال خطا در اندازه گیری از نتیجه نهایی مطمئن شوید. در این مرحله می توانید از کمک افرادی که خود در حوزه تولیدات پرده و نصب آن تخصص دارند، استفاده کنید. جالب است بدانید شما بایستی دقیقا قاب پنجره را اندازه بگیرید و سپس مدل پرده مورد نظر خود را سفارش بدهید و ابعاد خود را تحویل بدهید، از این جا به بعد تمام تبدیل های عددی به عهده کسی که پرده شما را می سازد انجام خواهد شد از این رو احتمال خراب شدن نتیجه نهایی در صورتی که شما کار خود را به خوبی انجام داده باشید بسیار کم خواهد بود.

خرید پرده اداری

سفارش پرده اداری

پرده های مدل اداره ای به شکل کرکره های عمودی و افقی تولید می شوند. برخی از این کرکره ها ابعاد استاندارد خود را دارند و شما می توانید بدون نیاز به هیچ گونه شخصی سازی از میان سایر ابعاد از پیش موجود دست به انتخاب بزنید. برخی از پرده های کرکره ای عمودی نیز به واسطه کنار هم قرار گرفتم انواع نوار ها که می توانند از جنس های مختلف باشند، ایجاد شده است در این ندل نیز شما می توانید با کم و اضافه کردن این نوار ها ابعاد پرده را برای خود تنظیم نمایید.

در صورتی که شما می خواهید از نمونه پرده های کرکره ای چوبی آن هم به شکل افقی استفاده کنید و یا می خواهید ابعاد پرده های انتخابیتان کاملا همگام با سلیقه و فضای شما باشد شما می توایند سفارش های اختصاصی برای خود ثبت کنید. در نمونه پرده های افقی نیز شما می توانید تعداد کرکره های به کار رفته را با توجه به سلیقه خود تغییر بدهید و بدین شکل قد پرده را برای خود تنظیم نمایید.

سفارش پرده اداری

خرید کرکره اداری

این دست از پرده ها می توانند در رنگ ها و جنس ها و ابعاد بسیار متنوع و متعددی تولید شوند. وجود چنین تنوعی می تواند کارایی آن ها و موارد استفاده از آن ها را افزایش بدهد اما باز هم بیشتر افراد تلاش می کنند برای موقعیت های کمی غریبه تر و همچینین رسمی تر استفاده می شوند. پرده های اداری به آسانی نصب می شوند و شکل و مدل آن ها به واسطه استفاده از آن ها بر خلاف پرده های پارچه ای مدام بهم نمی ریزد از سوی دیگر تمیز کردن آن ها بسیار ساده است و نصب آن ها باز هم ساده تر.

برای تنظیم پرده ها و تاریک و روشن کردن آن ها اغلب از انوع قرقره ها و کشیدن نخ متصل یا آن ها استفادده می شوذ اما امروزه با وجود پیشرفت تکنولوزی تلاش شده است تا انواع قرقره های دستی را تبدیل به موتور های متحرکت منند. بدین ترتیب شما می توانید همان طور که سرجای خود هستید و بدون هیچ گونه تحرک اضافی ای، پرده و نور دهی آن را به کمک کنترل های راه دور هدايت کنید.برای خرید پرده می توانید به وب سایت های معتبر خرید آنلاین پرده مراجعه کرده و انواع مدل های مختلف پرده مانند : پرده پذیرایی ، پرده آشپزخانه ، پرده اداری و .. را مشاهده کنید و از قیمت پرده ، پارچه پرده و چوب پرده اطلاع پیدا کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید کرکره اداری

جمع بندی

با توجه به تم فضا و کاربری آن از انوع مختلفی از وسایل استفاده می شود. پرده ها از آیتم های مهم یک فضا هستند که علاوه بر روح بخشیدن به زیبایی یک فضا می توان از فضای شخصی که برای شما ایجاد کرده است نهایت استفاده را ببرید. پرده اداری نوعی از مدل های کرکره ای به شکل افقی و عمودی است که رنگ ها و جنس ها و طراحی های مختلف متناسب با سلیقه های گوناگون تولید می شود. شما برای خرید این محصول بایستی ابتدا ابعاد مورد نظر خود را تعیین کنید. برخی از مدل ها ابعادی پیش فرض دارند. می توانید تاریکی و روشنی این پرده ها را به واسطه کنترل های از راه دور تنظیم کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب