کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پرداخت قسطی هزینه دکتر

160 بازدید
درج شده در روز شنبه, 08 آبان,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به طور طبیعی برخی از دکتر ها خودشان با هدف های مختلفی از جمله جذب بیمار و متقاضی، درک مردم و کمک به آن ها، شرایطی را برای دادن اقساطی خدمات به مردم در نظر گرفته اند. نحوه استفاده، تعداد اقساط و مقدار هزینه ای را که می توان آن را به صورت قسط پرداخت کرد بسته به هر مطب و پزشک آن و یا کلینیک های درمانی مختلف متفاوت است. البته این به این معنا نیست که تمامی کلنیک ها و پزشکان خدمات اقساطی به مردم ارائه می دهند. شما برای آگاهی از اقساطی بودن خدمات دکتر و یا کلنیک مورد نظر خود می توانید اسم و نشانی آن دکتر یا کلینیک را در گوگل سرچ کرده و نسبت به این موضوع اطلاع پیدا کنید.

ظاهری زیبا تر داشته باشید و هزینه آن را قسطی بپردازید 

با توجه به پیشرفت چشم گیر علم پزشکی و تکنو لوژی در دهه های اخیر در پاسخ این سوال با یقین می توان گفت بله؛ چرا که کم تر چیزی در راستای جراحی های زیبایی غیر ممکن است. امروزه از طریق انواع روش ها و راه های پزشکی، علمی و قابل اعتماد و تا حدودی بی خطر می توانید با انواع جراحی ها چهره خود تان را تا حدود زیادی از نواقص مد نظر تان خالی کنید و به راحتی چندین سال جوان تر به نظر برسید. از پر طرفدار ترین جراحی های حال حاضر می توان به جراحی زیبایی بینی، کاشت مو، اکستنشن مو، کاشت و لیفت ابرو، زاویه سازی فک، پروتز لب و گونه و پشت و زیر پلک، کاشت ریش، لیفت شقیقه، بو تاکس و انواع روش های لاغری اشاره کرد. 

تاثیر این گونه عمل ها بر ظاهر و زیبایی چهره افراد انکار نا پذیر است؛ همچنین باعث احساس رضایت فرد نسبت به خودش می شود. در این روزها که زیبایی مهم ترین چیز شناخته شده است، تاثیرات مثبت زیادی بر سلامت روحی و روانی فرد می گذارد. بنابراین، شما با روش هایی که نام برده شد و کلی روش های دیگر می توانید بر زیبایی خود بیافزایید. اما همانطور که گفته شد، انجام هر کدام از این روش ها هزینه های زیادی را در پی دارد که خیلی از افراد امکان پرداخت آنها را ندارند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم از کلینیک و دکتر هایی که شرایط اقساطی برای ارائه خدمات خود دارند استفاده نمایید. 

نحوه پرداخت قسطی هزینه دکتر

پرداخت قسطی هزینه های پزشکی چگونه امکان پذیر است؟

همان طور که گفته شد، برخی از پزشکان و کلینیک ها خودشان خدماتی را به صورت اقساط به مراجعه کننده هایشان ارائه می دهند. اما برخی از آنها این گونه نیستند. از آنجایی که انجام عمل های زیبای و کاشت مو با حساسیت زیادی همراه است، ممکن است شما با تحقیقات فراوانی پزشکی را برای انجام خدمات زیبایی خود انتخاب کرده اید که شرایط اقساطی در دادن خدمات به متقاضیان خود را ندارد. در چنین شرایطی راه حل های دیگری هم برای شما وجود ادارد. سامانه هایی که هزینه درمان یا جراحی شما را می دهند و به صورت قسطی ان را دریافت می کنند. شما می توانید با کمک یکی از دو کارت اعتباری دکتر پی منت و قسطا هزینه جراحی خود را به صورت قسطی دریافت کنید. 

قسطا کارت یک کارت بانکی اعتباری است که پس از تایید مدارک و ثبت نام شما به میزان مبلغ در خواستی شما شارژ خواهد شد. شما می توانید به راحتی همانند کارت بانکی خود از آن استفاده کنید. گرفتن قسطا کارت نیازی به ضامن ندارد و بدون مراجعه حضوری انجام می شود. مراحل ثبت نام قسطا کارت به این ترتیب است که ابتدا باید ثبت سفارش کنید، سپس مدارک را بارگذاری می کنید و پس از بررسی و تایید مدارک به ازای اقساط مبلغ در خواستی چک صادر می کنید. چک را با پست یا به صورت حضوری تحویل می دهید و کارت اعتباری قسطا را تحویل می گیرید. در نهایت مبلغ پیش پرداخت را پرداخت می کنید و کارت اعتباری قسطا برای شما به مبلغ در خواستی شارژ می شود. 

نتیجه گیری 
گاهی اوقات ممکن است برخی افراد با وجود بیماری به دلیل نداشتن هزینه های درمان، درمان خود را کلا کنار گذاشته یا آن را به عقب موکول کنید. یا این که قصد دارید از خدمات زیبایی برای بهتر شدن چهره خود استفاده کنید، ولی توانایی پرداخت هزینه های سنگین این خدمات را ندارید. به شما پیشنهاد می شود در چنین شرایطی از خدمات پزشکان و یا کلینیک هایی استفاده کنید که هزینه های درمان را به صورت اقساطی دریافت می کنند. اگر پزشک مورد نظر شما هم شرایط دادن خدمات به صورت اقساطی را دارا نباشد، نگران نباشید. چرا که در این جا راه حل هایی دیگری برای رفع این مشکل ارائه کرده ایم.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب