کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پرداخت اقساطی خرید دوربین مدار بسته

21 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 03 آذر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

این روزها در کشورمان با فاجعه گرانی و تحریم ها مواجه هستید و قدرت خرید مردم به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. در این میان تهیه یک دوربین مدار بسته برای محافظت از دارایی هایمان کاری ضروری و عاقلانه محسوب می شود. شما برای خرید دوربین مدار بسته می توانید از گزینه خری اقساطی استفاده کنید. در ادامه این مطلب درباره پرداخت اقساطی خرید دوربین مدار بسته بیشتر صحبت خواهیم کرد.

دوربین مدار بسته

دوربین‌های مداربسته تکنولوژی است که برای نظارت و بررسی مکان‌های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد و انواع مختلفی دارد. این دوربین‌ها می‌تواند ویدئویی(آنالوگ) یا دیجیتال باشد. از آن جایی که دوربین‌های مداربسته امکان ثبت اطلاعات تصویری و پیگیری پس از وقوع جرم را فراهم می‌کند در دنیای امروزه بسیار اهمیت داشته و به بخشی از روند پیگیری سازمان‌ها تبدیل شده است. یکی از ابزارهای موردنیاز که باید همراه دوربین‌های مداربسته خریداری شود دستگاه ضبط‌کننده فیلم است که به دو شکل دیجیتالی و آنالوگ در بازار موجود است.

پرداخت اقساطی خرید دوربین مدار بسته

شناخت این دستگاه‌ها به انتخاب بهتر ما کمک می‌کند.از انواع دوربین های مدار بسته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه DVR

دستگاه DVR مخفف Digital Video Recorder، یک دستگاه الکترونیکی است که فیلم و تصویر سیستم‌های مدار بسته را با فرمت آنالوگ پردازش کرده و به صورت دیجیتالی در حافظه‌های گوناگون دخیره می‌کند. این سیستم وضایف گوناگونی مانند دخیره‌سازی، بایگانی، اشتراک‌گذاری و مدیریت تصاویر و فیلم‌ها را بر عهده دارد. این دستگاه‌ها نوع پیشرفته‌تری از  vcrهایی هستند که در گذشته برای ضبط فیلم‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت. در مقایسه با VCR، از مزایای این دستگاه ضبط‌کننده می‌توان به صرفه‌جویی در هزینه‌ها، سهولت در استفاده، پخش ویدئو با امکاناتی مثل مکث در پخش، پخش مجدد فوری، مشاهده فیلم قبل از اتمام ضبط و پرش از زمان تبلیغات اشاره کرد. 

دستگاه NVR

NVR مخفف Netwrok Video Recorder نیز نوعی ضبط‌کننده ویدئوی سیستم‌های مدار بسته تحت شبکه است که تصویر و فیلم را مستقیما از طریق اینترنت ضبط می‌کند. این دستگاه به دو صورت بیسیم(وای‌فای) یا از طریق کابل‌های اترنت به خطوط IP متصل شده و فیلم‌ها را از این طریق ذخیره می‌کند. دستگاه NVR به نسبت DVR کیفیت ضبط بالاتری دارد و برای شناسایی چهره و جزئیات مناسب است، راه‌اندازی آن آسان‌تر بوده و کابل‌کشی آن در مقایسه با DVR بسیار ساده‌تر است. اما از سویی دیگر قیمت آن بالاتر است. برای خرید این دو مدل دوربین مدار بسته می توانید از گزینه خرید قسطی بهره بگیرید.

مزایای خرید اقساطی د.ربین مدار بسته

خرید اقساطی دوربین مدار بسته مزایایی به شرح زیر دارد:
•    افزایش قدرت خرید 
خرید اقساطی یک راهکار بسیار مناسب برای خرید کالاهایی است که برای خریدش برنامه ریزی کرده اید و به دلیل تورم نمی توانید همه آن را به صورت یکجا خریداری کنید. خرید اقساطی حتی با احتساب سودی که روی مبلغ تمام شده می آید؛ باز هم شما را در مقایسه با نرخ تورم چند قدم جلوتر نگه می‌دارد و این تغییر در شرایط پرداخت و پس از خریدتان را تقویت می کند.
•    خرید اقساطی برای برنامه ریزی مالی به شما کمک می کند. 
مخارج هوشمندانه یکی از مهمترین مزایای خرید اقساطی محسوب می‌شود. همیشه اگر به اندازه کافی پول داشته باشید؛ می توانید هر چیزی را به صورت نقدی بخرید. اما خرید اقساطی نوع انعطاف پذیری مالی برای تان فراهم می کند و به شما کمک می کند تا برای پولتان برنامه ریزی کرده و همواره مقداری پس انداز داشته باشید. به بیان ساده تر می توانید مدیریت بهتری روی پرداخت های ماهانه خود داشته باشید و همزمان با گسترش سبد خرید خودتان، برای پولتان بودجه بندی کنید.
•    با خرید اقساطی، خرید های پیش بینی نشده انجام دهید.
 یکی دیگر از مزایای خرید اقساطی امکان خرید آنی است. گاهی اوقات ممکن است گوشی و لپ تاپ مان دچار مشکل شود و نیاز پیدا کنیم یک وسیله جدید تهیه کنیم
 به خوبی می دانیم که پرداخت یک جای هزینه سرسام آور دستگاه های الکترونیکی مقدور نیست. این مسئله هنگامی که برای وسایل ضروری تر خانه مانند یخچال و فریزر به وجود بیاید؛ ممکن است مشکل ساز شود. اما خرید اقساطی به ما کمک می کند که به جای خرج یک جا؛ هزینه‌های خرید را در یک بازه مشخص زمانی مدیریت کرده و با بهره مندی از مزایای پرداخت اقساطی بدون نگرانی یا ترس از بابت از دست رفتن ناگهانی پس انداز، آزادی عمل بیشتری در خرید داشته باشیم.

برای خرید اقساطی چه چیزهایی نیاز داریم؟

به صورت کلی برای خرید اقساطی به سه مورد زیر نیاز داریم:
•    پرداخت مبلغ اولیه: همان طور که گفتیم لازم است قسمتی از بهای کالاها قبل از دریافت آن و شروع روند پرداخت قسط به صورت نقدی پرداخت شود.
•    چک یا سفته: فروشنده ممکن است در روند فروش برای اطمینان از پرداخت وجوه اقساط، چک و سفته معتبر را به عنوان ضمانت از خریدار طلب کند.
•    اعتبار مالی یا ضامن: برخی از فروشنده ها داشتن یک ضامن معتبر برای خرید اجناسی که قیمت بالا و بهای سنگین دارند را جزو شرایط خرید اقساطی ذکر می‌کند و مشتری نیز به یک ضامن متعهد نیاز دارد.
جمع بندی
خرید دوربین مدار بسته امروزه با توجه به اهمیت و ضرورت محافظت از دارایی هایمان؛ کاری ضروری و لازم به نظر می آید. دوربین های مدار بسته انواع گوناگونی دارند که می توانید برای خرید آن ها از خرید اقساطی بهره بگیرید. خرید اقساطی علاوه بر اینکه قدرت خرید شما را افزایش می دهند؛ کمک می کنند تا بتوانید همزمان سایر مایحتاج خود را بدون نگرانی تهیه کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب